Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 2 nga 2 I parėI parė 12
Duke shikuar rezultatet 31 ne 48 nga 48
 1. #1
  fv
  Antarėsuar nė
  Jan 2010
  Vendodhja
  Durres
  Postime
  34
  Forca e Rrespektit
  0

  Post Pershendetje!

  E para, mos gjykoni nga emri jam rregjistruar qe ne 2010, ishte koha N.q.s nuk gaboj jam njohur me kete forum nga nje postim ne MirC, por shume pak mbaj mend per sa i perket ketij forumi pasi kam rreth 7 vite qe nuk futem me as ketu as ne MirC. Gjithsesi mire se ju gjeta, shpresoj t'ja kalojm mire.

  Per sa i perket pershkrimit te vetes po jap keto informacione:

  Mosha:22
  Jetoj ne Durres, gjithashtu jam me origjine nga Durresi.
  Arsyeja perse u riktheva ne kete forum eshte pasi jam i interesuar te mar pjese ne diskutime te ndryshme qe behen ketu ne lidhje me Shqiperine ose jo. Pres te shoh sa me shume debate konstrutive ku gjithesecili shpreh mendimin e vet, dhe debati nuk kalon ne fyerje personale per shkak te mungeses se argumentit.

  Shpresoj t'ja kalojme sa me mire.
  Heren e fundit u redaktua nga The^ThuG; 12-10-2018 ne 16:52.
  A good speech should be like a woman's skirt: long enough to cover the subject and short enough to create interest.

 2. #31
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,664
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  E moj Monike ske gjume sot???������
  Sdi kush ma vodhi gjumin mbreme......
   

 3. #32
  fv
  Antarėsuar nė
  Jan 2010
  Vendodhja
  Durres
  Postime
  34
  Forca e Rrespektit
  0
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Ke ne playstory ose apple story a si e ka.
  Por sdi te them nese funksionon. Nderkohe edhe ketu ke mundesine ta besh ne " mobile style"

  Follow me:

  1. Shko ne fund te faqes.
  Bashkangjitje 33497
  2. Kliko tek ajo kutia me te kuqe (as per attached)
  Bashkangjitje 33498
  3.zgjidh mobile style.

  Shpresoj te te kem ardhur sadopak ne ndihme

  Nuk e di pse, por nuk del fare si opsion Mobile Styles. Ka lidhje celulari apo jo?
  A good speech should be like a woman's skirt: long enough to cover the subject and short enough to create interest.

 4. #33
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,664
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga The^ThuG Shfaq Poten
  Nuk e di pse, por nuk del fare si opsion Mobile Styles. Ka lidhje celulari apo jo?
  Varet ne c'format e ke aktualisht ..na ver nje print screen
   

 5. #34
  fv
  Antarėsuar nė
  Jan 2010
  Vendodhja
  Durres
  Postime
  34
  Forca e Rrespektit
  0
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Varet ne c'format e ke aktualisht ..na ver nje print screen
  Screenshot_20181015-134104.jpg

  Ja si del.

  P.s: sa vuajta ta gjeja si u bente upload foto 😥
  A good speech should be like a woman's skirt: long enough to cover the subject and short enough to create interest.

 6. #35
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,664
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Ke ca komanda aty previous and next...klikoji i here ca del

  Ja ta shohi wxp
   

 7. #36
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,210
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga The^ThuG Shfaq Poten
  Screenshot_20181015-134104.jpg

  Ja si del.

  P.s: sa vuajta ta gjeja si u bente upload foto ��
  Kliko ne kete link dhe te del opsioni te shkarkosh nje app,qe Wxp e ka bere kastile per Fv.

  ForumiVirtual - Apps on Google Play

  Pasi as mua sme del versioni per cel,aty ne fund te faqes.
   

 8. #37
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,664
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Ca sistemi perdor ti nev?
   

 9. #38
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,210
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Faqen me pamje te vjeter.
   

 10. #39
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,664
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga The^ThuG Shfaq Poten
  Screenshot_20181015-134104.jpg

  Ja si del.

  P.s: sa vuajta ta gjeja si u bente upload foto ��
  Mos perdor internet explore por chrome....ath do te dali ne rregull

  Nga internet explore as mua sme del.
  Shkarkoje dhe je ok!


  Screenshot_2018-10-15-15-46-03.jpg
   

 11. #40
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,664
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Faqen me pamje te vjeter.
  Po flisja per sistem android apo IOS, nderkohe qe dhe ti si Thug perdor internet explor si shfletues e jo google chrome.
  Shkarko chrome e do jesh ok.
   

 12. #41
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,210
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Per mua seshte problem,se spara hy me celular.
   

 13. #42
  fv
  Antarėsuar nė
  Jan 2010
  Vendodhja
  Durres
  Postime
  34
  Forca e Rrespektit
  0
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Mos perdor internet explore por chrome....ath do te dali ne rregull

  Nga internet explore as mua sme del.
  Shkarkoje dhe je ok!


  Screenshot_2018-10-15-15-46-03.jpg

  Dhe me chrome e kam provuar po e njejta gje eshte. Do shkarkoj app qe esht ne App store te bi rehat xP
  A good speech should be like a woman's skirt: long enough to cover the subject and short enough to create interest.

 14. #43
  fv
  Antarėsuar nė
  Jan 2010
  Vendodhja
  Durres
  Postime
  34
  Forca e Rrespektit
  0
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Kliko ne kete link dhe te del opsioni te shkarkosh nje app,qe Wxp e ka bere kastile per Fv.

  ForumiVirtual - Apps on Google Play

  Pasi as mua sme del versioni per cel,aty ne fund te faqes.

  Doja ta shkarkoja se e gjeta por kerkonte akses ne shume gjera dhe prandaj e lashe. Do ta shkarkoj me vone, ta provoj.
  A good speech should be like a woman's skirt: long enough to cover the subject and short enough to create interest.

 15. #44
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,664
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga The^ThuG Shfaq Poten
  Dhe me chrome e kam provuar po e njejta gje eshte. Do shkarkoj app qe esht ne App store te bi rehat xP
  Une ti cova te dy fotot ..ne chrome eshte ok...nejse
  Flm per kohen qe harxhova
   

 16. #45
  fv
  Antarėsuar nė
  Jan 2010
  Vendodhja
  Durres
  Postime
  34
  Forca e Rrespektit
  0
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Une ti cova te dy fotot ..ne chrome eshte ok...nejse
  Flm per kohen qe harxhova
  Flm per kohen qe me dedikove, te prifte e mbara ne jete
  A good speech should be like a woman's skirt: long enough to cover the subject and short enough to create interest.

 17. #46
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,664
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga The^ThuG Shfaq Poten
  Flm per kohen qe me dedikove, te prifte e mbara ne jete
  Llafi jot ne vesh te perendise amin...se deri tashi e mbrapshta me ka prire
   

 18. #47
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,007
  Forca e Rrespektit
  905
  Pėrshėndetje.
  Mirė se erdhe,e qėndrim tė kėndshėm .
   

 19. #48
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,451
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Mire se ke arrite me gjete rrugen per te shpija e vjeter 😉
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


Faqja 2 nga 2 I parėI parė 12

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •