Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 1 nga 3 123 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 1 ne 30 nga 72
 1. #1
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  1,050
  Forca e Rrespektit
  178

  Pershendetje...

  Pershendetje te gjitheve...

  Une jam antarja me e re e forumit tuaj...uroj te kalojme mire se bashku...

  gradualisht do te njihemi...

  mendova te vendos si emrin tim 'vajza e detit' sepse kam adhurim te cmendur per te...

  ju pershendes...
   

 2. #2
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,716
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  mire se erdhe Vajza e valeve .....qendrim te mbare dhe ishalla nuk rri aq sa per te komentuar ne kete teme
   

 3. #3
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  1,050
  Forca e Rrespektit
  178
  Mirse te gjeta

  hahahhaaha ashtu shpresoj edhe une...te qendroj me gjate...
   

 4. #4
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,716
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Meqe jam une ne linje dhe jam me mendje te mire , se zakonisht jam furtune ....me cdo te qerasim?
   

 5. #5
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Frank
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  898
  Forca e Rrespektit
  281
  Mire se erdhe Vajza e detit. :p
   

 6. #6
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  1,050
  Forca e Rrespektit
  178
  hahahahahhahaha me cfare te duash....mjafton te jete pak e ngrohte...se ne qytetin tim eshte ftohte sot...e te ngrohim barkun dmth hahahaha
   

 7. #7
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,716
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10


  nga cili mal ke zbrit mi...kshu qytetet
   

 8. #8
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,831
  Forca e Rrespektit
  3405
  Citim Origjinale Postuar nga vajza e detit Shfaq Poten
  Pershendetje te gjitheve...

  Une jam antarja me e re e forumit tuaj...uroj te kalojme mire se bashku...

  gradualisht do te njihemi...

  mendova te vendos si emrin tim 'vajza e detit' sepse kam adhurim te cmendur per te...

  ju pershendes...
  Mireseerdhet!


  🦂  🐾

 9. #9
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,716
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  Mireseerdhet!
  shkruhet vec ajo Mire se erdhet....se me cmendet
   

 10. #10
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  1,050
  Forca e Rrespektit
  178
  oooo flm ma mbushe zemren me ngrohtesi si caj mali duket hahahahahhaa

  une nga mali llogoras
   

 11. #11
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  1,050
  Forca e Rrespektit
  178
  S'ka problem i tolerojme gabimet ortografike...kur pas tyre percillet miresjellie...flm antar
   

 12. #12
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,716
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga vajza e detit Shfaq Poten
  oooo flm ma mbushe zemren me ngrohtesi si caj mali duket hahahahahhaa

  une nga mali llogoras
  Kujdes frenat e dores xhan...se i bie llogaras per shkurt
   

 13. #13
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,716
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  Mos rri kaq shume siper koke..se e kam nga koha
  Sorry Abis , se bej me
   

 14. #14
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  1,050
  Forca e Rrespektit
  178
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Kujdes frenat e dores xhan...se i bie llogaras per shkurt
  hahahhahahaha sa qesha
   

 15. #15
  Simple fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i MrCool
  Antarėsuar nė
  May 2017
  Vendodhja
  Struga
  Postime
  156
  Forca e Rrespektit
  186
  Mire se na ke ardhur.. Shpresoj te kesh hequr kemben zvarre
   

 16. #16
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  1,050
  Forca e Rrespektit
  178
  Citim Origjinale Postuar nga MrCool Shfaq Poten
  Mire se na ke ardhur.. Shpresoj te kesh hequr kemben zvarre
  hahahahaha flm
   

 17. #17
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,716
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga MrCool Shfaq Poten
  Mire se na ke ardhur.. Shpresoj te kesh hequr kemben zvarre
  Ti ku e ke temen tende, se ste kam thene akoma #mireseerdhe #Abis
   

 18. #18
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,716
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  MrCool doje te thoje? :p
  Ncuq....citova thenien tende , nuk i vjedh autoresite une
   

 19. #19
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,716
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  P.s Mon,shkruaj nga tel dhe shpesh here,nuk mi ben ndarjet.
  Por mire ben qe nuk "vjedh" autorsite.
  Po ti ashtu e shkruan perhere o lumadh...kot tashi
   

 20. #20
  Simple fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i MrCool
  Antarėsuar nė
  May 2017
  Vendodhja
  Struga
  Postime
  156
  Forca e Rrespektit
  186
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Ti ku e ke temen tende, se ste kam thene akoma #mireseerdhe #Abis
  E kam bere njehere, e keni ketu MireSeErdha

   

 21. #21
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,457
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Vish naj pallto mi dreq se merr iletin ktu 😉

  Befsh qejf k'tu.
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 22. #22
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,716
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga MrCool Shfaq Poten
  E kam bere njehere, e keni ketu MireSeErdha


  Ky o antar tjetet , you are tjeter
   

 23. #23
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,270
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Mire se keni adhur!
  E qeshura ne avatarin tuaj,kujton embelsine e dallgve ne gusht.
  Qendrim te kendshem mes nesh!!
   

 24. #24
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  1,050
  Forca e Rrespektit
  178
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Mire se keni adhur!
  E qeshura ne avatarin tuaj,kujton embelsine e dallgve ne gusht.
  Qendrim te kendshem mes nesh!!
  ooo flm shume per fjalet e embla...

  mirse se ju gjeje edhe une!!...
   

 25. #25
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Mire se keni adhur!
  E qeshura ne avatarin tuaj,kujton embelsine e dallgve ne gusht.
  Qendrim te kendshem mes nesh!!
  mua mkujtoj forumin njeher e nje kohe perdit na vinin anetar..

  Welcome Vajza
  Mos humb shume kohe ktej po puno
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 26. #26
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  1,050
  Forca e Rrespektit
  178
  Citim Origjinale Postuar nga Soulmind Shfaq Poten
  mua mkujtoj forumin njeher e nje kohe perdit na vinin anetar..

  Welcome Vajza
  Mos humb shume kohe ktej po puno
  flm mire se te gjeta...

  jemi multi funksional...me dy duar e dy sy arrijme ti bejme te gjitha....
   

 27. #27
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,270
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga Soulmind Shfaq Poten
  mua mkujtoj forumin njeher e nje kohe perdit na vinin anetar..

  Welcome Vajza
  Mos humb shume kohe ktej po puno
  Ti mos bej nostagjiken,dje e dje e djeee..

  Jepi postojme diskutojme e bejme gallat,se te djeshmit ktu jemi shumica. ahahahahahhaha

  E boll bere "publicitet" qe mos rrine njerzit forum.
   

 28. #28
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Ti mos bej nostagjiken,dje e dje e djeee..

  Jepi postojme diskutojme e bejme gallat,se te djeshmit ktu jemi shumica. ahahahahahhaha

  E boll bere "publicitet" qe mos rrine njerzit forum.
  haha... Une i jap keshilla vajzes meqe vete e kam kenaq
  Nevi neviiiiii kush do vij tme ndihmoj me kto detyra e pune ktu, e do mkesh 24/24 ne FV

  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 29. #29
  Simple fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i MrCool
  Antarėsuar nė
  May 2017
  Vendodhja
  Struga
  Postime
  156
  Forca e Rrespektit
  186
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Ky o antar tjetet , you are tjeter
  Jo vallaj, e kom si vellaun binjak qe nuk e pata kurre
   

 30. #30
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,716
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga MrCool Shfaq Poten
  Jo vallaj, e kom si vellaun binjak qe nuk e pata kurre
  @Monique pret qe MrCool te hapi nje teme dhe ajo te shkoj e ta uroj.....

  @MrCool rri e zhgarravit muret e te tjereve
   

Faqja 1 nga 3 123 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •