Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 2 nga 3 I parėI parė 123 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 31 ne 60 nga 72
 1. #1
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  1,079
  Forca e Rrespektit
  178

  Pershendetje...

  Pershendetje te gjitheve...

  Une jam antarja me e re e forumit tuaj...uroj te kalojme mire se bashku...

  gradualisht do te njihemi...

  mendova te vendos si emrin tim 'vajza e detit' sepse kam adhurim te cmendur per te...

  ju pershendes...
   

 2. #31
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,787
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Soulmind Shfaq Poten
  haha... Une i jap keshilla vajzes meqe vete e kam kenaq
  Nevi neviiiiii kush do vij tme ndihmoj me kto detyra e pune ktu, e do mkesh 24/24 ne FV

  Bo i bythe ven se te ndihmoj shoku....apo se kam mesu e turqinishten kto kohe
   

 3. #32
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,940
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4591
  Mir se erdhe...
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 4. #33
  >> KS- AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,546
  Forca e Rrespektit
  1523
  si me ngjan kjo vajza e detit… si Nevertiti….

  dhe ajo Lauraa e Milva, sikur e jepin poashtu te njejten shije…..  mire se keni ardhur & kalofshi bukur

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 5. #34
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,787
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Violetta Shfaq Poten
  si me ngjan kjo vajza e detit… si Nevertiti….

  dhe ajo Lauraa e Milva, sikur e jepin poashtu te njejten shije…..  mire se keni ardhur & kalofshi bukur
  Ca po aludon? Se eshte Nevi te gjitha kto?
   

 6. #35
  >> KS- AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,546
  Forca e Rrespektit
  1523
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Ca po aludon? Se eshte Nevi te gjitha kto?

  nuk aludoj ne asgje…... thash: sikur ngjajn ne te njejten shije….. haha

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 7. #36
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,787
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Violetta Shfaq Poten
  nuk aludoj ne asgje…... thash sikur ngjajn ne te njejten shije….. haha
  Hamendesim pra mo quhet

  Nev ec ktu...edhe kte ke bo
   

 8. #37
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Bo i bythe ven se te ndihmoj shoku....apo se kam mesu e turqinishten kto kohe
  une studioj anglisht mi
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 9. #38
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,327
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Hamendesim pra mo quhet

  Nev ec ktu...edhe kte ke bo
  hahahaahhahahahah.
  qyqja o zot.
   

 10. #39
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Frank
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  898
  Forca e Rrespektit
  281
  Ka kam thene atij/asaj qe me riftoi ketu!
  Mos u beni asociale? Ēik me te afrueshem me anetaret e rinj nese e doni sado pak kete forum! He u paste “hallua”.
   

 11. #40
  Ti vajza detit un maraklia detit kushedi qa kishin dal fmit ton :p
   

 12. #41
  ♪♫Jč t'aimč mon ąmour♪♫ fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i SaD
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Postime
  4,201
  Forca e Rrespektit
  2608
  Citim Origjinale Postuar nga Marakli^Krapit Shfaq Poten
  Ti vajza detit un maraklia detit kushedi qa kishin dal fmit ton :p
  E kishe prish rracen kja keka e qmenun 2 t'marrt bashk Hahahaha

  Welcome to heaven
  When you expect nothing and get everything, that's destiny.

 13. #42
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,787
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Frank Shfaq Poten
  Ka kam thene atij/asaj qe me riftoi ketu!
  Mos u beni asociale? Ēik me te afrueshem me anetaret e rinj nese e doni sado pak kete forum! He u paste “hallua”.
  Ne gjithe dashni jena tu ju prit, bile une i here kam dale edhe nga vetja per te miren e forumit...
  O goca detit, hajde mi ne gjirin tone te bejme nje perqafim treshe katce, si ta dush ti
   

 14. #43
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  1,079
  Forca e Rrespektit
  178
  Citim Origjinale Postuar nga Violetta Shfaq Poten
  si me ngjan kjo vajza e detit… si Nevertiti….

  dhe ajo Lauraa e Milva, sikur e jepin poashtu te njejten shije…..  mire se keni ardhur & kalofshi bukur
  hahahhahaa flm mirse ju gjeje...

  joo une nuk njoh askend ketu...ndoshta jemi i njejta shenje horoskopi hahaha
   

 15. #44
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  1,079
  Forca e Rrespektit
  178
  flm te gjitheve per mikpritjen tuaj!...
   

 16. #45
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,787
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga vajza e detit Shfaq Poten
  flm te gjitheve per mikpritjen tuaj!...
  U ndjeve gje e sulmuar ti e dashur?

  Jo per gje po duhet me i mbyll zerin ketyre gojeve te liga
   

 17. #46
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  1,079
  Forca e Rrespektit
  178
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  U ndjeve gje e sulmuar ti e dashur?

  Jo per gje po duhet me i mbyll zerin ketyre gojeve te liga
  hahahaha e sulmuar? jo jo i mirkuptoj jam rob i ri ne lagjen e tyre...dhe e kuptoj duan te terheqin pak vemendje...sa te familjarizohem dhe une me ju!...
   

 18. #47
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Frank
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  898
  Forca e Rrespektit
  281
  Jalla! Vemendje the ee?!
  U mu befsh kurban I qenit mu befsh!
  🤣🤣🤣🤣🤣
   

 19. #48
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  1,079
  Forca e Rrespektit
  178
  Citim Origjinale Postuar nga Frank Shfaq Poten
  Jalla! Vemendje the ee?!
  U mu befsh kurban I qenit mu befsh!
  ����������
  hahahahaha nga vlora je ti vlla?..
   

 20. #49
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Frank
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  898
  Forca e Rrespektit
  281
  Vellai i syve qe te pellcasin derman :p

  Nga Lezha
   

 21. #50
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  1,079
  Forca e Rrespektit
  178
  Citim Origjinale Postuar nga Frank Shfaq Poten
  Vellai i syve qe te pellcasin derman :p

  Nga Lezha
  hahahahaha sigurisht...duhej ta kisha marr me mend qe nuk je nga vlora...sepse vlonjajtet jane te sjellshem....

  te sugjeroj te kesh pak me shume takt me femrat....
   

 22. #51
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i frozen
  Antarėsuar nė
  Jan 2018
  Vendodhja
  Tirane
  Mosha
  24
  Postime
  469
  Forca e Rrespektit
  167
  welcome
   

 23. #52
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  1,079
  Forca e Rrespektit
  178
  Citim Origjinale Postuar nga frozen Shfaq Poten
  welcome
  flm mirse te gjeje...
   

 24. #53
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,787
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga vajza e detit Shfaq Poten
  hahahahaha sigurisht...duhej ta kisha marr me mend qe nuk je nga vlora...sepse vlonjajtet jane te sjellshem....

  te sugjeroj te kesh pak me shume takt me femrat....
  Nje big up per ty...po ku shitet "takt" se spo e shohim gjekundin
   

 25. #54
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  1,079
  Forca e Rrespektit
  178
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Nje big up per ty...po ku shitet "takt" se spo e shohim gjekundin
  hahahhaa flm

  ahh sikur te shitej sa mire do ishte....
   

 26. #55
  Lugdunum fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Delirium
  Antarėsuar nė
  Aug 2013
  Vendodhja
  Luganville
  Postime
  4,780
  Forca e Rrespektit
  1402
  Citim Origjinale Postuar nga vajza e detit Shfaq Poten
  Pershendetje te gjitheve...

  Une jam antarja me e re e forumit tuaj...uroj te kalojme mire se bashku...

  gradualisht do te njihemi...

  mendova te vendos si emrin tim 'vajza e detit' sepse kam adhurim te cmendur per te...

  ju pershendes...

  Mire se na gjete !
  Kujdesu per veten
  Les petits ruisseaux font les grandes rivičres.

 27. #56
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,753
  Forca e Rrespektit
  615
  Mire se erdhe e mire se te rrish…

  Po te ngacmoi njeri thuj Monit…
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 28. #57
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Sirenaaaaaaaaa
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 29. #58
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Lexoj lexoj vajzen e detit dhe them...sa ngjashmeri me njeren qe kish nick Arlea...sa ..e sa.
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 30. #59
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  1,079
  Forca e Rrespektit
  178
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Lexoj lexoj vajzen e detit dhe them...sa ngjashmeri me njeren qe kish nick Arlea...sa ..e sa.
  paskam ngjshmeri me te gjithe hahahahaha

  eshte hera e pare qe behem pjese e forumit tuaj...e them per te fundit here hahahahaa jam e re ketu dhe nuk njoh askend nga ju...as virtualisht....
   

 31. #60
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,852
  Forca e Rrespektit
  3405
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Lexoj lexoj vajzen e detit dhe them...sa ngjashmeri me njeren qe kish nick Arlea...sa ..e sa.
  Do me na fut ne kerkim tashi?


  🦂  🐾

Faqja 2 nga 3 I parėI parė 123 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •