Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 1 nga 2 12 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 1 ne 30 nga 36
 1. #1
  fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Imp4cT
  Antarėsuar nė
  Jan 2019
  Vendodhja
  Albania
  Postime
  64
  Forca e Rrespektit
  51

  Pershendetje!

  Pershendetje dhe mire se ju gjeta!
   

 2. #2
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,575
  Forca e Rrespektit
  4531
  Citim Origjinale Postuar nga Imp4cT Shfaq Poten
  Pershendetje dhe mire se ju gjeta!
  Mire se erdhe.

  Kalofsh mire ketu.
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 3. #3
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,806
  Forca e Rrespektit
  3405
  Mire se keni ardhur!


  🦂  🐾

 4. #4
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,007
  Forca e Rrespektit
  905
  Pershendetje.
  Mire se na erdhe ne forum.
   

 5. #5
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,664
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Ja mire se na erdhe , dhe mire se te rrish
   

 6. #6
  fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Imp4cT
  Antarėsuar nė
  Jan 2019
  Vendodhja
  Albania
  Postime
  64
  Forca e Rrespektit
  51
  Faleminderit!
  Ne te rinjte qenkemi si kulaket ne kohen e xhaxhit, te privuar nga shume te drejta derisa te mbarojme karantinen.
   

 7. #7
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,664
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Pako gje po he , se pastaj beheni njesh me tufen
   

 8. #8
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,649
  Forca e Rrespektit
  2297
  Miresenaerdhe & kalofsh kendshem ne forum .
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 9. #9
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,210
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Mire se keni ardhur!!

 10. #10
  fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Imp4cT
  Antarėsuar nė
  Jan 2019
  Vendodhja
  Albania
  Postime
  64
  Forca e Rrespektit
  51
  Flm te gjitheve.
   

 11. #11
  ♪♫Jč t'aimč mon ąmour♪♫ fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i SaD
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Postime
  4,176
  Forca e Rrespektit
  2593
  Forza interrrrrrrr������
  When you expect nothing and get everything, that's destiny.

 12. #12
  fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Imp4cT
  Antarėsuar nė
  Jan 2019
  Vendodhja
  Albania
  Postime
  64
  Forca e Rrespektit
  51
  Citim Origjinale Postuar nga SaD Shfaq Poten
  Forza interrrrrrrr������
  Thuhet Foza Inda kinezce.
   

 13. #13
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,664
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga SaD Shfaq Poten
  Forza interrrrrrrr������
  ja sa te vij Abis milanisti
   

 14. #14
  Lugdunum fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Delirium
  Antarėsuar nė
  Aug 2013
  Vendodhja
  Luganville
  Postime
  4,778
  Forca e Rrespektit
  1402
  Mire se erdhe !
  Les petits ruisseaux font les grandes rivičres.

 15. #15
  Pershendetje!.....
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 16. #16
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i frozen
  Antarėsuar nė
  Jan 2018
  Vendodhja
  Tirane
  Mosha
  24
  Postime
  432
  Forca e Rrespektit
  166
  welcome...........
  Lėviz vetė, pėrpara se tė lėvizėsh botėn.

 17. #17
  fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Imp4cT
  Antarėsuar nė
  Jan 2019
  Vendodhja
  Albania
  Postime
  64
  Forca e Rrespektit
  51
  Faleminderit e marrci i burre te mire ju beqaret!
   

 18. #18
  Simple fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i MrCool
  Antarėsuar nė
  May 2017
  Vendodhja
  Struga
  Postime
  156
  Forca e Rrespektit
  186
  Mire se paske ardhur jubentin.. Qendrim te kendshem dhe kujdes me grate se jane te egra ketu
  Beyond the horizon

 19. #19
  fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Imp4cT
  Antarėsuar nė
  Jan 2019
  Vendodhja
  Albania
  Postime
  64
  Forca e Rrespektit
  51
  Citim Origjinale Postuar nga MrCool Shfaq Poten
  Mire se paske ardhur jubentin.. Qendrim te kendshem dhe kujdes me grate se jane te egra ketu
  Te kishte gra te egra ketu nuk hyje iher ne muaj ti po mos rrej.

  Flm edhe urime per postin e ri.

  Do vij te uroj edhe ty se Frank i hodha 20 mije leke.

  Ma beje hallall per vonesen por nuk na koicidojne oraret meqe te kane caktu turni 3 ty.
  Heren e fundit u redaktua nga Imp4cT; 4 Dite me Pare ne 17:00.
   

 20. #20
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arlea
  Antarėsuar nė
  Mar 2016
  Vendodhja
  Mes Tiranes dhe Londres..)
  Postime
  2,932
  Forca e Rrespektit
  1074
  Obobo:p
  O qeros :p
  Lule na solle?:p

  JUST ME..!

 21. #21
  fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Imp4cT
  Antarėsuar nė
  Jan 2019
  Vendodhja
  Albania
  Postime
  64
  Forca e Rrespektit
  51
  Te vetmen lule virtuale qe kisha e qe e ujisja cdo mengjes ma keputi Frank shpifsi.

  Qe atehere me ka ngelur vetem vazoja e saj bosh dhe kujtimi saj qe sme iken nga mendja.

  Te shplafte panuklla ce ke kete emer?
   

 22. #22
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,210
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Sa shumeee te njohur ,sa shume te njohurr kjo temeee?! ahhahahahaha

 23. #23
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,210
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga Arlea Shfaq Poten
  Obobo:p
  O qeros :p
  Lule na solle?:p
  Arela,robi qe eshte rob i mire,nuk hy i here ne dy muaj.

  Gezuar 2019 njehere si fillim.
  E si mbarim diskutimi.
  Duku me shpesh ktej vajze. Perqafime!

 24. #24
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,664
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Nev moj e mira nev....hajde perqaputhemi bashke se ne jemi stoike, te tjeret jane kalimtare e tranzitor moj xhane
   

 25. #25
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,649
  Forca e Rrespektit
  2297
  Te pakten kur te prezantoheni , beni edhe nje bashkengjitje qe te jemi ne dijeni . loool
  Heren e fundit u redaktua nga WxP; 3 Dite me Pare ne 10:29.
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 26. #26
  fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Imp4cT
  Antarėsuar nė
  Jan 2019
  Vendodhja
  Albania
  Postime
  64
  Forca e Rrespektit
  51
  ZuZana cfare bashkangjitje do?

  E kam te veshtire ta kuptoj kete shqipen tende alla "deshmitaret e jehovait" nga India qe vijne ndajne libra ketu ne Shqiperi.

  Behu me e qarte cfare do e leri aludimet, nuk me ka sjell Moni ketu dhe nuk eshte se e njof shume Monin drejte me thene.
  Me 2 anetaret e tjere njihem nga nje forum tjeter.
   

 27. #27
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,649
  Forca e Rrespektit
  2297
  Si fillim emrin e kam kshu sic e shikon/lexon.... pastaj hajde e merru me Shqipen time ... se dyti kerkesen e bera ne postimin # 25 , qe ti evitojme ferkimet e grricjet , jo per gje .

  Pra prezantohuni qarte bashke me tufen, mos u hiqni si te rinj - rinj pa lidhje. Lool
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 28. #28
  fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Imp4cT
  Antarėsuar nė
  Jan 2019
  Vendodhja
  Albania
  Postime
  64
  Forca e Rrespektit
  51
  Une ne kete forum jam i ri.

  Nuk ta mbush dot mendjen gjithsesi, je e lire te mendosh cte duash.
   

 29. #29
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,649
  Forca e Rrespektit
  2297
  Ti i ri mund te jesh , por njihke gjysmen e forumit/anetareve ... loool

  Mjafton te kuptosh kaq, e mos te jesh edhe aq i ri .
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 30. #30
  fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Imp4cT
  Antarėsuar nė
  Jan 2019
  Vendodhja
  Albania
  Postime
  64
  Forca e Rrespektit
  51
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Ti i ri mund te jesh , por njihke gjysmen e forumit/anetareve ... loool

  Mjafton te kuptosh kaq, e mos te jesh edhe aq i ri .
  E kam shkruajtur me larte qe 2 3 anetare i njoh nga nje forum tjeter.
  Apo ta them dhe iher anglisht? Lol
   

Faqja 1 nga 2 12 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •