Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 1 nga 2 12 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 1 ne 30 nga 45
 1. #1
  fv Avatari i Premium
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Vendodhja
  London City
  Mosha
  32
  Postime
  33
  Forca e Rrespektit
  0

  Thumbs up Pershendetje Cuna/Goca

  Pershendetje nga une dhe pse u be koh qe jam antar I ketij forumi
  Po skemi qen online dmth. Uroj tja kaloni mire dhe respekte.
  :flamuri: Welcome In My Heart !!

 2. #2
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  "Skemi"? Pse sa veta jeni ju?
  Apo probleme personaliteti?
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 3. #3
  fv Avatari i Premium
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Vendodhja
  London City
  Mosha
  32
  Postime
  33
  Forca e Rrespektit
  0
  Kam shume personalitete pranaj
  :flamuri: Welcome In My Heart !!

 4. #4
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,270
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Mire se keni ardhur!
  Kalofshi mire mes nesh!
   

 5. #5
  fv Avatari i Premium
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Vendodhja
  London City
  Mosha
  32
  Postime
  33
  Forca e Rrespektit
  0
  Flm dhe mire se ju gjeta perseri
  Heren e fundit u redaktua nga Premium; 28-04-2017 ne 07:56.
  :flamuri: Welcome In My Heart !!

 6. #6
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,706
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  mire se ke ardh , shpejt e paske gjet deren pas 6 vitesh
   

 7. #7
  fv Avatari i Premium
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Vendodhja
  London City
  Mosha
  32
  Postime
  33
  Forca e Rrespektit
  0
  Monique hahahaha po pra po rensi ka qe e gjeta
  Kshu esht kur meresh me chat
  Gjithsesi flm dhe mire se te gjeta!!
  :flamuri: Welcome In My Heart !!

 8. #8
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Citim Origjinale Postuar nga Premium Shfaq Poten
  Kam shume personalitete pranaj
  Geeeeeek.
  E sheh kete driten e kuqe qe ben sinjal piu piu?

  Eshte pergjigjaaaaa e gabuaaar.

  Pse do thuash ti?

  Sepse eshte e kopjuaaaaar.

  Presim me sh nga anetaret e rinj.
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 9. #9
  fv Avatari i Premium
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Vendodhja
  London City
  Mosha
  32
  Postime
  33
  Forca e Rrespektit
  0
  Nicktjeter mire kshu po e lejm
  :flamuri: Welcome In My Heart !!

 10. #10
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,706
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Premium Shfaq Poten
  Nicktjeter mire kshu po e lejm
  Nuk lejohet te hapet krahu....bjeri kokes
   

 11. #11
  fv Avatari i Premium
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Vendodhja
  London City
  Mosha
  32
  Postime
  33
  Forca e Rrespektit
  0
  Monique duhet me toleru naj her duhet me bo
  Paqe jo Lufte
  :flamuri: Welcome In My Heart !!

 12. #12
  . fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i WxP
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Durres
  Mosha
  32
  Postime
  4,021
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  10
  Mire se u rikthyet, Uroj tja kaloni sa me mire
  Je SHQIPTAR? Po?
  Duaje SHQIPERIN si atdhetar...
  Jo si politikan apo Fetar.

 13. #13
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,270
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  O Nick oj mistrece,,do me perzene akoma pa ardhur antarin.
  Ulu moj me i cep me mire, bej djalit i kafe ,dy pare muhabet persmbari!
  Ti duket shpia e ngrohte e forumi i embel..hahahahahah..
  e te filloj e te postoj
   

 14. #14
  fv Avatari i Premium
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Vendodhja
  London City
  Mosha
  32
  Postime
  33
  Forca e Rrespektit
  0
  WxP pershendetje flm mire se te gjeta
  :flamuri: Welcome In My Heart !!

 15. #15
  fv Avatari i Premium
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Vendodhja
  London City
  Mosha
  32
  Postime
  33
  Forca e Rrespektit
  0
  NeVertiti foli pra se kam fillu qe ne mjes
  Me forumin hahaha
  :flamuri: Welcome In My Heart !!

 16. #16
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,831
  Forca e Rrespektit
  3405
  Citim Origjinale Postuar nga Premium Shfaq Poten
  Pershendetje nga une dhe pse u be koh qe jam antar I ketij forumi
  Po skemi qen online dmth. Uroj tja kaloni mire dhe respekte.
  Mire qe nuk paske harruar passwordin


  Mire se na u bashkuat!


  🦂  🐾

 17. #17
  fv Avatari i Premium
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Vendodhja
  London City
  Mosha
  32
  Postime
  33
  Forca e Rrespektit
  0
  Abis flm. Password me zor e gjeta
  :flamuri: Welcome In My Heart !!

 18. #18
  Me mire vone se kurre. Lol

  Welcome
  P.s. iku kohaaa kur benim nje faqe prezantim. Kishim gjet forumin a thua se gjetem ameriken. Lol
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 19. #19
  fv Avatari i Premium
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Vendodhja
  London City
  Mosha
  32
  Postime
  33
  Forca e Rrespektit
  0
  Soulmind thnx. Dhe mire se te gjeta. Kan qen koh te bukura
  Atehere. Mire e ke me mire von se kurre
  :flamuri: Welcome In My Heart !!

 20. #20
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  O Nick oj mistrece,,do me perzene akoma pa ardhur antarin.
  Ulu moj me i cep me mire, bej djalit i kafe ,dy pare muhabet persmbari!
  Ti duket shpia e ngrohte e forumi i embel..hahahahahah..
  e te filloj e te postoj
  I ka uruar mireseardhjen Grande Kapo ska nevoje per neee.
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 21. #21
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  2,023
  Forca e Rrespektit
  472
  Mirė se erdhe!
  Unė jam anėtar i ri nė kėtė forum, po kjo s'mė pengon t'u uroj mirėseardhjen anėtarėve tė vjetėr.
   

 22. #22
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Forca e Rrespektit
  5504
  Te rinj te vjeter nje pershendetje askujt si beri dem....

  Mire se erdhe Premium!
   

 23. #23
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,144
  Forca e Rrespektit
  4408
  Mire se erdhe.
  I walk slowly, but I never walk backward

 24. #24
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,706
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Aver Shfaq Poten
  Mire se erdhe.
  ti je bere per vete te besh ndonje prezantim...le nam , ste vjen zor
   

 25. #25
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,144
  Forca e Rrespektit
  4408
  Me falni se harrova.

  Pershendetje te gjitheve. Quhem Aver dhe jam anetar i vjeter por qe e kisha harruar pasFordin.

  Ja ku jam serish ne mesin tuaj pas plot 1 jave.

  Uroj t'ia kalojme mire se bashku.
  I walk slowly, but I never walk backward

 26. #26
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,706
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Aver Shfaq Poten
  Me falni se harrova.

  Pershendetje te gjitheve. Quhem Aver dhe jam anetar i vjeter por qe e kisha harruar pasFordin.

  Ja ku jam serish ne mesin tuaj pas plot 1 jave.

  Uroj t'ia kalojme mire se bashku.
  dil anash se mesin e dua bosh
   

 27. #27
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,154
  Forca e Rrespektit
  5070
  mire se ke ardhur e uroj te kaloni bukur.
   

 28. #28
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  2,023
  Forca e Rrespektit
  472
  Citim Origjinale Postuar nga Danay Shfaq Poten
  Te rinj te vjeter nje pershendetje askujt si beri dem....

  Mire se erdhe Premium!
  Kėto temat e paraqitjes mė duken pak demode.

  Tema ia vlen kur tregon ndonjė gjė pėr veten, por te hapet temė vetėm pėr tė pėrshėndetur , nuk ia vlen.

  Unė e hapa kur erdha, por bėra gabim. Ishte njė formalitet i kotė.

  Ti je kjo qė ke vėnė nė foto?
   

 29. #29
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arlea
  Antarėsuar nė
  Mar 2016
  Vendodhja
  Mes Tiranes dhe Londres..)
  Postime
  2,932
  Forca e Rrespektit
  1074
  Citim Origjinale Postuar nga Aver Shfaq Poten
  Ok ok ja ku e ke te befte mire. Pergjegjesine e mban ti

  Hmmmmmmm..sa e miraa!!
  Flm Aver!:*

  JUST ME..!

 30. #30
  C'est la vie. fv Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Postime
  9,611
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  5210
  Citim Origjinale Postuar nga Artini Shfaq Poten
  Unė e hapa kur erdha, por bėra gabim. Ishte njė formalitet i kotė.
  Po dhe prezantimi jot pershendetje ishte. Ja dy rreshta, mund te na e kishe bere nje te bukur, sidomos me ė-t e vena, se mezi perdoren tani.
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

Faqja 1 nga 2 12 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Cuna dhe goca!pershendetje!
  Nga huligani ne forum Prezantoni veten nė forum
  Pergjigje: 11
  Postimi i Fundit: 23-06-2009, 16:30

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •