Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 1 nga 2 12 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 1 ne 30 nga 56
 1. #1

  Pershendetje, kjo jam Une!!!!

  Jam krenare… Jam kokforte... Jam e vendosur, nuk heq dore.. Nuk kam turp te them "Me fal" , e pranoj me kenaqesi nje dor te zgjatur per ndihme... E dhuroj me kenaqesi nje buzqeshje... E them me zemer nje 'Faleminderit". Di te fal, por nuk harroj .. nuk kam turp ta perplas deren pas shpines .. Ajo qe nuk pret shum nga te tjeret... " Kjo Jam Un dhe vetem une !!!!
   

 2. #2
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,228
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Mire se keni ardhur!!

 3. #3
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Frank
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  898
  Forca e Rrespektit
  281
  Mire se erdhe the best curly blonde on the network! :p
  Sa per ato qe ke thene duken si presione dhe une them: Me plasi.
   

 4. #4
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,813
  Forca e Rrespektit
  3405
  Mire se erdhe


  🦂  🐾

 5. #5
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  28
  Postime
  4,640
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2489
  Mirė se erdhe, ndjehu si nė shtėpi
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 6. #6
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,030
  Forca e Rrespektit
  905
  Mire se erdhe.
   

 7. #7
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,154
  Forca e Rrespektit
  5070
  Mire se ke ardhur
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 8. #8
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,680
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Meqe pranon keshillet......ato "ė" shtoji

  Mire se erdhe .....dy kacurrelse nuk pranohen...po zbythem une
   

 9. #9
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Mire se keni ardhur!!
  Faleminderit
   

 10. #10
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Meqe pranon keshillet......ato "ė" shtoji


  Mire se erdhe .....dy kacurrelse nuk pranohen...po zbythem une
  Faleminderit do mundohem te mos harroje “ė” por do jet e veshtir
  2 rrelse akoma dhe me mir . the more the merrier thon amircant .
   

 11. #11
  Faleminderit
   

 12. #12
  Faleminderit mir sa te gjeta
   

 13. #13
  Thank you 😊 mos thuaj Ashtu sa te mbys un
   

 14. #14
  Faleminderit te gjith per Mirepritjen!!!
   

 15. #15
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  2,005
  Forca e Rrespektit
  472
  Mirė se erdhe!
  Je regjistruar nė tetor dhe u paraqite nė dhjetor...
  Pse?
   

 16. #16
  Me mir vone se kurre �� faleminderit
   

 17. #17
  Simple fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i MrCool
  Antarėsuar nė
  May 2017
  Vendodhja
  Struga
  Postime
  156
  Forca e Rrespektit
  186
  Ue ue paska ardhur komshia me sexy e virtualit... Puq e ki, vendin zgjidhe vet
  Beyond the horizon

 18. #18
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,660
  Forca e Rrespektit
  2297
  E kane humbur sensin e nje prezantimi te thjeshte virtual , njerezit... te japin nje pershtypje te hidhur. Sic duket vetvetja ne ajer.
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 19. #19
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Ej?
  Bionde,
  A drogohesh ti?
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 20. #20
  outcast fv Avatari i Aki
  Antarėsuar nė
  Nov 2015
  Postime
  2,394
  Forca e Rrespektit
  1755
  Citim Origjinale Postuar nga MrCool Shfaq Poten
  Ue ue paska ardhur komshia me sexy e virtualit... Puq e ki, vendin zgjidhe vet
  Akoma ktu ti, sikur do ikje

  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Ej?
  Bionde,
  A drogohesh ti?
  Nickikikiriki epo si ste pashe njehere te behesh goc e mire me fillestaret

  Sa jemi ne teme, bjonde mire se paske ardhur
   

 21. #21
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,588
  Forca e Rrespektit
  4531
  Citim Origjinale Postuar nga Aki Shfaq Poten
  Akoma ktu ti, sikur do ikje  Nickikikiriki epo si ste pashe njehere te behesh goc e mire me fillestaret

  Sa jemi ne teme, bjonde mire se paske ardhur

  Nick e ka ne mynyren e vet ate dashamiresine qe shprehet si e ashper me demek

  Bon gjasme si tiger ,por si kotele eshte.
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 22. #22
  Simple fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i MrCool
  Antarėsuar nė
  May 2017
  Vendodhja
  Struga
  Postime
  156
  Forca e Rrespektit
  186
  Citim Origjinale Postuar nga Aki Shfaq Poten
  Akoma ktu ti, sikur do ikje

  Sa jemi ne teme, bjonde mire se paske ardhur
  Do ikja une por me qe me the qe do vish ti, thash ta anuloj ikjen per nje afat te pacaktuar
  Beyond the horizon

 23. #23
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Ej?
  Bionde,
  A drogohesh ti?
  Jo xhan .. ne jete ka gjera me te bukura per te bere
   

 24. #24
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Frank
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  898
  Forca e Rrespektit
  281
  shyqyr qe mesove quote se le nam tu fol me veten
   

 25. #25
  Citim Origjinale Postuar nga Frank Shfaq Poten
  shyqyr qe mesove quote se le nam tu fol me veten
  Hahaha I poshter shyqyr pac
   

 26. #26
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Citim Origjinale Postuar nga Bjonde^kacurrelse Shfaq Poten
  Jo xhan .. ne jete ka gjera me te bukura per te bere
  Mire e ke.
  Lexova ate fjalen dore. Me ngjau si "dore e zeze"
  Goce me shije
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 27. #27
  >> KS- AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,506
  Forca e Rrespektit
  1514
  mire se keni ardhur…… & kalofsh sa me mir....

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 28. #28
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,680
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Te pershnes mi Kacarrelse
   

 29. #29
  Mireseerdhe si fillim..


  Tani sa per sport do thoja se deren pas shpine e perplasin tgjith po puna eshte me e perplas perballe
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 30. #30
  ♪♫Jč t'aimč mon ąmour♪♫ fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i SaD
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Postime
  4,176
  Forca e Rrespektit
  2593
  (Welcome) sa synin e bukur e paska
  When you expect nothing and get everything, that's destiny.

Faqja 1 nga 2 12 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •