Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 2 nga 2 I parėI parė 12
Duke shikuar rezultatet 31 ne 56 nga 56
 1. #1

  Pershendetje, kjo jam Une!!!!

  Jam krenare… Jam kokforte... Jam e vendosur, nuk heq dore.. Nuk kam turp te them "Me fal" , e pranoj me kenaqesi nje dor te zgjatur per ndihme... E dhuroj me kenaqesi nje buzqeshje... E them me zemer nje 'Faleminderit". Di te fal, por nuk harroj .. nuk kam turp ta perplas deren pas shpines .. Ajo qe nuk pret shum nga te tjeret... " Kjo Jam Un dhe vetem une !!!!
   

 2. #31
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i frozen
  Antarėsuar nė
  Jan 2018
  Vendodhja
  Tirane
  Mosha
  24
  Postime
  432
  Forca e Rrespektit
  166
  sikur i ke nxire floket apo u ribere bjonde?
  welcome
   

 3. #32
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,664
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Opa njehere, opa dy here
  Te trete ska.....
   

 4. #33
  Lugdunum fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Delirium
  Antarėsuar nė
  Aug 2013
  Vendodhja
  Luganville
  Postime
  4,778
  Forca e Rrespektit
  1402
  Citim Origjinale Postuar nga SaD Shfaq Poten
  (Welcome) sa synin e bukur e paska
  Me foto nga google edhe une jam si George Clooney
  Les petits ruisseaux font les grandes rivičres.

 5. #34
  Lugdunum fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Delirium
  Antarėsuar nė
  Aug 2013
  Vendodhja
  Luganville
  Postime
  4,778
  Forca e Rrespektit
  1402
  Mire se na erdhe rrelse . Ki kujdes !
  Les petits ruisseaux font les grandes rivičres.

 6. #35
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,676
  Forca e Rrespektit
  615
  Mireseardhe dhe befsh qejf ketu mes nesh.
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 7. #36
  ♪♫Jč t'aimč mon ąmour♪♫ fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i SaD
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Postime
  4,176
  Forca e Rrespektit
  2593
  Citim Origjinale Postuar nga Delirium Shfaq Poten
  Me foto nga google edhe une jam si George Clooney
  Ohh ka kshu sysh ne Google
  When you expect nothing and get everything, that's destiny.

 8. #37
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,806
  Forca e Rrespektit
  3405
  Citim Origjinale Postuar nga Bjonde^kacurrelse Shfaq Poten
  Jam krenare… Jam kokforte... Jam e vendosur, nuk heq dore.. Nuk kam turp te them "Me fal" , e pranoj me kenaqesi nje dor te zgjatur per ndihme... E dhuroj me kenaqesi nje buzqeshje... E them me zemer nje 'Faleminderit". Di te fal, por nuk harroj .. nuk kam turp ta perplas deren pas shpines .. Ajo qe nuk pret shum nga te tjeret... " Kjo Jam Un dhe vetem une !!!!
  S'na le kohe te te njihnim,ike


  🦂  🐾

 9. #38
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,676
  Forca e Rrespektit
  615
  Epo biondet jane tak fak, po I kape mire ne mos prap mire...
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 10. #39
  Citim Origjinale Postuar nga frozen Shfaq Poten
  sikur i ke nxire floket apo u ribere bjonde?
  welcome
  Thnx po I kam nxir por bionde isha me tetor kur Kam rregjistruar emrin forum tani sdi ta ndryshoj
   

 11. #40
  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  S'na le kohe te te njihnim,ike

  Ketu jam ketu mes jush
   

 12. #41
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  Mireseardhe dhe befsh qejf ketu mes nesh.

  Faleminderit mir de ju gjeta
   

 13. #42
  Citim Origjinale Postuar nga Delirium Shfaq Poten
  Mire se na erdhe rrelse . Ki kujdes !

  Faleminderit mir se te gjeta
   

 14. #43
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,664
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Bjonde^kacurrelse Shfaq Poten
  Thnx po I kam nxir por bionde isha me tetor kur Kam rregjistruar emrin forum tani sdi ta ndryshoj
  Si e do nickname tani, Brune_Kacurrelse?
   

 15. #44
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,806
  Forca e Rrespektit
  3405
  Citim Origjinale Postuar nga Bjonde^kacurrelse Shfaq Poten
  Ketu jam ketu mes jush
  Thame se na harrove


  🦂  🐾

 16. #45
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Si e do nickname tani, Brune_Kacurrelse?

  Brune^kacurrelse keshtu e dua nese mundesh . Faleminderit
   

 17. #46
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Frank
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  898
  Forca e Rrespektit
  281
  Keto 2 dite , duke filluar nga neser do vesh pantallona ngjyre kafe, do ma beni nick "Frank^Kafexhiu"?
   

 18. #47
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  28
  Postime
  4,640
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2489
  Citim Origjinale Postuar nga Frank Shfaq Poten
  Keto 2 dite , duke filluar nga neser do vesh pantallona ngjyre kafe, do ma beni nick "Frank^Kafexhiu"?
  A ban 1 kafe?
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 19. #48
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Frank
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  898
  Forca e Rrespektit
  281
  Citim Origjinale Postuar nga Vvetoni Shfaq Poten
  A ban 1 kafe?
  Patjeter, kafe trimash apo bq?
   

 20. #49
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  28
  Postime
  4,640
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2489
  Citim Origjinale Postuar nga Frank Shfaq Poten
  Patjeter, kafe trimash apo bq?
  Kafexhi mė tė pasjellshėm nuk kam pa. 1 pa plum
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 21. #50
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Frank
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  898
  Forca e Rrespektit
  281
  Citim Origjinale Postuar nga Vvetoni Shfaq Poten
  Kafexhi mė tė pasjellshėm nuk kam pa. 1 pa plum
  Kafepires qe nuk di si e do kafen vetem ty kam pa!!!

  E kisha llafin me sheqer apo pa sheqer.
   

 22. #51
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  28
  Postime
  4,640
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2489
  Citim Origjinale Postuar nga Frank Shfaq Poten
  Kafepires qe nuk di si e do kafen vetem ty kam pa!!!

  E kisha llafin me sheqer apo pa sheqer.
  E ka bo 1 kompjuter...
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 23. #52
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Frank
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  898
  Forca e Rrespektit
  281
  Nuk po te kuptoj!
   

 24. #53
  Simple fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i MrCool
  Antarėsuar nė
  May 2017
  Vendodhja
  Struga
  Postime
  156
  Forca e Rrespektit
  186
  Beja pa shkume po thot burazer, trimash apo bq vendose vete
  Beyond the horizon

 25. #54
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Te pershnes mi Kacarrelse
  Thank you mi rrelse
   

 26. #55
  Citim Origjinale Postuar nga Soulmind Shfaq Poten
  Mireseerdhe si fillim..


  Tani sa per sport do thoja se deren pas shpine e perplasin tgjith po puna eshte me e perplas perballe
  Faleminderit!! Ka disa kan frik ta mbyllin deren jo me ta perplasin 😝
   

 27. #56
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,806
  Forca e Rrespektit
  3405
  Citim Origjinale Postuar nga Brune^kacurrelse Shfaq Poten
  Ketu jam ketu mes jush
  Ku je?-s'po te shohim gje


  🦂  🐾

Faqja 2 nga 2 I parėI parė 12

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •