Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 1 nga 2 12 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 1 ne 30 nga 46
 1. #1
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i CliveOwen
  Antarėsuar nė
  Dec 2016
  Postime
  249
  Forca e Rrespektit
  398

  Pershendetje nga nje Antar i ri ne ket Forum, por jo ne Forumet tjera :)

  Pershendetje te gjitheve, disa ketu ne baz nikave po ju njoh, po e veqoj Nevertitin ketu cenka Administratore, kurse me te njihem tek nje forum tjeter edhe pse ishte pak kohe aty, shkembyem debate te mira dhe kam respekt per to, poashu po e shoh si Supermoderator Dariusin, nese eshte po ai i njejti qe eshte tek ai forumi i famshem (grekofil) , ateher per to kam shume respekt dhe per shkrimet e tij e heq kapelen.

  Mos ta harroj edhe nje detaj se si erdha tek ky forum , e di qe eshte shume funny, por legjenda me shkruajti tek ai forum ku une e frekuentoj, duke me thene me voto si antare te vitit , kam qesh me lot se nuk e di pse i bene kaq shume pershtypje kjo gje apo qe insiston te behet moderator, po te isha une Admin apo te kisha ne dor diqka do ja kisha plotesu kete deshire e cila nuk i dihet ndoshta do e bene te ndjehet i plotesuar.
   

 2. #2
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,831
  Forca e Rrespektit
  3405

  Titulli: Pershendetje nga nje Antar i ri ne ket Forum, por jo ne Forumet tjera :)

  Citim Origjinale Postuar nga CliveOwen Shfaq Poten
  Pershendetje te gjitheve, disa ketu ne baz nikave po ju njoh, po e veqoj Nevertitin ketu cenka Administratore, kurse me te njihem tek nje forum tjeter edhe pse ishte pak kohe aty, shkembyem debate te mira dhe kam respekt per to, poashu po e shoh si Supermoderator Dariusin, nese eshte po ai i njejti qe eshte tek ai forumi i famshem (grekofil) , ateher per to kam shume respekt dhe per shkrimet e tij e heq kapelen.

  Mos ta harroj edhe nje detaj se si erdha tek ky forum , e di qe eshte shume funny, por legjenda me shkruajti tek ai forum ku une e frekuentoj, duke me thene me voto si antare te vitit , kam qesh me lot se nuk e di pse i bene kaq shume pershtypje kjo gje apo qe insiston te behet moderator, po te isha une Admin apo te kisha ne dor diqka do ja kisha plotesu kete deshire e cila nuk i dihet ndoshta do e bene te ndjehet i plotesuar.
  Ju mire se na u bashkuat,por qe te votosh duhet te kesh nje nr te caktuar postimesh..keshtu qe ploteso nr,edhe voto Legjenden..sa per moderator Lengjenda,nuk na duhen miq


  🦂  🐾

 3. #3
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,265
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803

  Titulli: Pershendetje nga nje Antar i ri ne ket Forum, por jo ne Forumet tjera :)

  Mirese keni ardhur CliveOwen !
  Kalofshi mire ne mesin tone,po ngelem pak kurioze te dij forumin qe paskemi debatuar?!
  Pasi une pak -shume kam qene rreth para 5 vitesh diku ne nje forum tjeter aktive,nese ke qene andej mund te me thuash nicknamin qe ke pas,pasi me kete nickname qe ke ketu s"me kujtohet.
  Qendrim te kendshem mes nesh!
   

 4. #4
  Donatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Lauri
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  8,903
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  6084

  Titulli: Pershendetje nga nje Antar i ri ne ket Forum, por jo ne Forumet tjera :)

  Cfare ju ka humb qe shetisni neper forume lart e poshte.
  Mua me kerkojne duke me ofruar dirket admin dhe nuk pranoj as te rregjistrohem si antar. Kam hyre ne nje forum qe quhet forumivirtual dhe nuk leviz qe ketu deri ne diten e kjametit..! Kjo quhet besnikeri.

  Ti mireserdhe clive, shpresoj te jesh besnik i forumit me teper se i legjendes qe te solli ketu.
   

 5. #5
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,706
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10

  Titulli: Pershendetje nga nje Antar i ri ne ket Forum, por jo ne Forumet tjera :)

  Citim Origjinale Postuar nga CliveOwen Shfaq Poten
  Pershendetje te gjitheve, disa ketu ne baz nikave po ju njoh, po e veqoj Nevertitin ketu cenka Administratore, kurse me te njihem tek nje forum tjeter edhe pse ishte pak kohe aty, shkembyem debate te mira dhe kam respekt per to, poashu po e shoh si Supermoderator Dariusin, nese eshte po ai i njejti qe eshte tek ai forumi i famshem (grekofil) , ateher per to kam shume respekt dhe per shkrimet e tij e heq kapelen.

  Mos ta harroj edhe nje detaj se si erdha tek ky forum , e di qe eshte shume funny, por legjenda me shkruajti tek ai forum ku une e frekuentoj, duke me thene me voto si antare te vitit , kam qesh me lot se nuk e di pse i bene kaq shume pershtypje kjo gje apo qe insiston te behet moderator, po te isha une Admin apo te kisha ne dor diqka do ja kisha plotesu kete deshire e cila nuk i dihet ndoshta do e bene te ndjehet i plotesuar.
  E mire se erdhe , dhe ktu jemi forum dashamires nuk zihemi...vetem shahemi
   

 6. #6
  Larguar... fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jan 2013
  Vendodhja
  Shqipėri
  Postime
  7,233
  Forca e Rrespektit
  3897

  Titulli: Pershendetje nga nje Antar i ri ne ket Forum, por jo ne Forumet tjera :)

  Ai forum ishte iniciative e disa te rinjve (tani jemi me te plakur) qe studionim apo jetonin jashte atdheut. Diversiteti i mendimeve e beri ate forum te ishte vendtakimi me i madh i shqiptareve.

  Ndoshta prevalonin edhe nga oratoria mbreselenese "mbeshtetes" te fqinjesise te mire me Grekerit, por asgje me shume se kaq.

  Te pershendes dhe Mirulexofshim!
  La vita č bella...

 7. #7
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,265
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803

  Titulli: Pershendetje nga nje Antar i ri ne ket Forum, por jo ne Forumet tjera :)

  Citim Origjinale Postuar nga Lauri Shfaq Poten
  Cfare ju ka humb qe shetisni neper forume lart e poshte.
  Mua me kerkojne duke me ofruar dirket admin dhe nuk pranoj as te rregjistrohem si antar. Kam hyre ne nje forum qe quhet forumivirtual dhe nuk leviz qe ketu deri ne diten e kjametit..! Kjo quhet besnikeri.

  Ti mireserdhe clive, shpresoj te jesh besnik i forumit me teper se i legjendes qe te solli ketu.
  Te jesh antar i Fv -se,eshte me shume se Admin neper forumet e tjera ahahahahahahahhahahahah.
   

 8. #8
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,706
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10

  Titulli: Pershendetje nga nje Antar i ri ne ket Forum, por jo ne Forumet tjera :)

  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Mirese keni ardhur CliveOwen !
  Kalofshi mire ne mesin tone,po ngelem pak kurioze te dij forumin qe paskemi debatuar?!
  Pasi une pak -shume kam qene rreth para 5 vitesh diku ne nje forum tjeter aktive,nese ke qene andej mund te me thuash nicknamin qe ke pas,pasi me kete nickname qe ke ketu s"me kujtohet.
  Qendrim te kendshem mes nesh!
  Sec kam nje ide qe ky tipi vetem te grindet di
   

 9. #9
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Forca e Rrespektit
  5504

  Titulli: Pershendetje nga nje Antar i ri ne ket Forum, por jo ne Forumet tjera :)

  Citim Origjinale Postuar nga Lauri Shfaq Poten
  Cfare ju ka humb qe shetisni neper forume lart e poshte.
  Mua me kerkojne duke me ofruar dirket admin dhe nuk pranoj as te rregjistrohem si antar. Kam hyre ne nje forum qe quhet forumivirtual dhe nuk leviz qe ketu deri ne diten e kjametit..! Kjo quhet besnikeri.

  Ti mireserdhe clive, shpresoj te jesh besnik i forumit me teper se i legjendes qe te solli ketu.
  Dmth shkurt muhabeti,beri gabim qe hyri ketu e!?

  Ja mire se na erdhe CliveOwen e me kembe (dore) te mbare!
   

 10. #10
  Warrior Princess fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i princesha
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ne Nje Enderr Te Embel...!!!
  Postime
  4,804
  Forca e Rrespektit
  4101

  Titulli: Pershendetje nga nje Antar i ri ne ket Forum, por jo ne Forumet tjera :)

  Mire se erdhe.....  -Deshiro per te tjeret, ate qe deshiron per vete-Muhamedi a.s.

 11. #11
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372

  Titulli: Pershendetje nga nje Antar i ri ne ket Forum, por jo ne Forumet tjera :)

  Si vjen tjetri e i tregon babes arat.
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 12. #12
  Donatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Lauri
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  8,903
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  6084

  Titulli: Pershendetje nga nje Antar i ri ne ket Forum, por jo ne Forumet tjera :)

  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Te jesh antar i Fv -se,eshte me shume se Admin neper forumet e tjera ahahahahahahahhahahahah.
  Pikerisht...!
   

 13. #13
  Donatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Lauri
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  8,903
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  6084

  Titulli: Pershendetje nga nje Antar i ri ne ket Forum, por jo ne Forumet tjera :)

  Citim Origjinale Postuar nga Reaa Shfaq Poten
  Dmth shkurt muhabeti,beri gabim qe hyri ketu e!?

  Ja mire se na erdhe CliveOwen e me kembe (dore) te mbare!
  Jo ky mire ja beri qe erdhi, biles meritat i paska legjenda qe e solli ketu. Por mos te ike qe ketu mqs erdhi, dhe te prezantohet per moderator si miku u ti. Do ta votoj me te dyja duart..
   

 14. #14
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,457
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322

  Titulli: Pershendetje nga nje Antar i ri ne ket Forum, por jo ne Forumet tjera :)

  Une mendoje se per azil, ketu, i ploteson kushtet e per te tjerat mos u brengos se te mesojne vet. Nje eshte e sigurt se per ciceron dhe udherrefyes ketu nuk do vuash
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 15. #15
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i CliveOwen
  Antarėsuar nė
  Dec 2016
  Postime
  249
  Forca e Rrespektit
  398

  Titulli: Pershendetje nga nje Antar i ri ne ket Forum, por jo ne Forumet tjera :)

  Ju falenderoj per mikepritje, e mira cenka qe femrat paskan pozita, kshtu qe ky forum, paska te ardhme.
   

 16. #16
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i C3nI
  Antarėsuar nė
  Jun 2013
  Postime
  3,169
  Forca e Rrespektit
  1357

  Titulli: Pershendetje nga nje Antar i ri ne ket Forum, por jo ne Forumet tjera :)

  Mire se erdhe !
  87654321

 17. #17
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i legjenda
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Vendodhja
  MAQEDONIA
  Postime
  3,579
  Forca e Rrespektit
  151

  Titulli: Pershendetje nga nje Antar i ri ne ket Forum, por jo ne Forumet tjera :)

  Citim Origjinale Postuar nga CliveOwen Shfaq Poten
  Ju falenderoj per mikepritje, e mira cenka qe femrat paskan pozita, kshtu qe ky forum, paska te ardhme.
  mire se erdhe mike si je aje mire legjenda moti ka hequr dore nga moderatore
  Bir, bjeri botės anė e mbanė!
  Veq Shqipėrinė e ki nėnė!

 18. #18
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,154
  Forca e Rrespektit
  5070

  Titulli: Pershendetje nga nje Antar i ri ne ket Forum, por jo ne Forumet tjera :)

  mire se ke ardhur ... na bere kurjoze te lexojme ne debat me nevertitin dhe ne bisede me darius ...
   

 19. #19
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,636
  Forca e Rrespektit
  4531

  Titulli: Pershendetje nga nje Antar i ri ne ket Forum, por jo ne Forumet tjera :)

  Mire se ke ardh .

  Plus nje njeri i mire ne FV.
   

 20. #20
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i CliveOwen
  Antarėsuar nė
  Dec 2016
  Postime
  249
  Forca e Rrespektit
  398

  Titulli: Pershendetje nga nje Antar i ri ne ket Forum, por jo ne Forumet tjera :)

  E per njeri i mire qe ju ka shtu forumit aty nuk e di une, do e gjykoni me vone

  Me sa me kujtohet tani , njehermoti kohe ja pas regjistru ne kete forum me rekomandim te Gon! ...... Por username nuk me kujtohet se si jam pas regjistru

  Edhe kitrren pe njoh nga forumi tjeter, poashtu ket Monicen paska mem dal pune me to shaka
   

 21. #21
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i CliveOwen
  Antarėsuar nė
  Dec 2016
  Postime
  249
  Forca e Rrespektit
  398

  Titulli: Pershendetje nga nje Antar i ri ne ket Forum, por jo ne Forumet tjera :)

  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Si vjen tjetri e i tregon babes arat.
  Plako e kishe per keta qe dojn me mi tregu arat, apo une ketyre, se nuk te kuptova ?
   

 22. #22
  Donatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Lauri
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  8,903
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  6084

  Titulli: Pershendetje nga nje Antar i ri ne ket Forum, por jo ne Forumet tjera :)

  Citim Origjinale Postuar nga CliveOwen Shfaq Poten
  Plako e kishe per keta qe dojn me mi tregu arat, apo une ketyre, se nuk te kuptova ?
  Nicktjeter eshte plake mor.
  Askush nuk eshte me i skllaveruar se ai qe gabimisht mendon se eshte i lire.

 23. #23
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i CliveOwen
  Antarėsuar nė
  Dec 2016
  Postime
  249
  Forca e Rrespektit
  398

  Titulli: Pershendetje nga nje Antar i ri ne ket Forum, por jo ne Forumet tjera :)

  Citim Origjinale Postuar nga Lauri Shfaq Poten
  Nicktjeter eshte plake mor. Duhet te jete rreth 80-at
  Lere burr, se u bera hor, e pash ner nick qe e ka supergirl Por me vones, nejse nuk e merr afer zemres, ngase jane vetem shkronja, po ta kisha pare live, do ja thosha ndryshe
   

 24. #24
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372

  Titulli: Pershendetje nga nje Antar i ri ne ket Forum, por jo ne Forumet tjera :)

  Laur mos fshij gjurmet.

  Femer jam femer o Clive.
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 25. #25
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i CliveOwen
  Antarėsuar nė
  Dec 2016
  Postime
  249
  Forca e Rrespektit
  398

  Titulli: Pershendetje nga nje Antar i ri ne ket Forum, por jo ne Forumet tjera :)

  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Laur mos fshij gjurmet.

  Femer jam femer o Clive.
  Po po, te kerkoj falje amo sinqerishte me nick e pata veshtire te dalloj, nejse ate Supergirl nuk e pashe, por ja per kete nje kenge vetem per ty do e plasoj tek tema, kengen qe degjoj
   

 26. #26
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372

  Titulli: Pershendetje nga nje Antar i ri ne ket Forum, por jo ne Forumet tjera :)

  Citim Origjinale Postuar nga CliveOwen Shfaq Poten
  Po po, te kerkoj falje amo sinqerishte me nick e pata veshtire te dalloj, nejse ate Supergirl nuk e pashe, por ja per kete nje kenge vetem per ty do e plasoj tek tema, kengen qe degjoj
  Mos u ver ne siklet.

  O Mon pse ziheshe me kete ti...shpirt njeriu qenka.
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 27. #27
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i CliveOwen
  Antarėsuar nė
  Dec 2016
  Postime
  249
  Forca e Rrespektit
  398

  Titulli: Pershendetje nga nje Antar i ri ne ket Forum, por jo ne Forumet tjera :)

  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Mos u ver ne siklet.

  O Mon pse ziheshe me kete ti...shpirt njeriu qenka.
  Nuk zihet ajo me mua jo, une zihem me to
   

 28. #28
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,706
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10

  Titulli: Pershendetje nga nje Antar i ri ne ket Forum, por jo ne Forumet tjera :)

  Ky dhe une patem vu i sfide....le ta qujme qe e fitoi ky (gjoja) se une u largova
  Edhe pse sfida konsistonte ne tjetet gje
   

 29. #29
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i CliveOwen
  Antarėsuar nė
  Dec 2016
  Postime
  249
  Forca e Rrespektit
  398

  Titulli: Pershendetje nga nje Antar i ri ne ket Forum, por jo ne Forumet tjera :)

  Mona, nuk eshte ne zakonin tim t'i shpalli luft nje femres loool, por nese vjen tek aty puna, do luftojm sy me sy

  Te isha ti, do kisha marr perforcim, shembull merre legjenden
   

 30. #30
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372

  Titulli: Pershendetje nga nje Antar i ri ne ket Forum, por jo ne Forumet tjera :)

  Mon ke pas te drejte qenka thengjill j mbuluar
  Perdor arme te forma terhiqem nga sheshluftimi.
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

Faqja 1 nga 2 12 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Ke Keni Me Pezemer Ne Ket Forum????????
  Nga ReNdEx ne forum Tė ndryshme
  Pergjigje: 62
  Postimi i Fundit: 27-01-2016, 16:05
 2. Pershendetje nga Forum-Al.com
  Nga St0rm ne forum Lajmėrime dhe Reklama
  Pergjigje: 2
  Postimi i Fundit: 12-07-2011, 16:28

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •