Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 2 nga 2 I parėI parė 12
Duke shikuar rezultatet 31 ne 46 nga 46
 1. #1
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i CliveOwen
  Antarėsuar nė
  Dec 2016
  Postime
  249
  Forca e Rrespektit
  398

  Pershendetje nga nje Antar i ri ne ket Forum, por jo ne Forumet tjera :)

  Pershendetje te gjitheve, disa ketu ne baz nikave po ju njoh, po e veqoj Nevertitin ketu cenka Administratore, kurse me te njihem tek nje forum tjeter edhe pse ishte pak kohe aty, shkembyem debate te mira dhe kam respekt per to, poashu po e shoh si Supermoderator Dariusin, nese eshte po ai i njejti qe eshte tek ai forumi i famshem (grekofil) , ateher per to kam shume respekt dhe per shkrimet e tij e heq kapelen.

  Mos ta harroj edhe nje detaj se si erdha tek ky forum , e di qe eshte shume funny, por legjenda me shkruajti tek ai forum ku une e frekuentoj, duke me thene me voto si antare te vitit , kam qesh me lot se nuk e di pse i bene kaq shume pershtypje kjo gje apo qe insiston te behet moderator, po te isha une Admin apo te kisha ne dor diqka do ja kisha plotesu kete deshire e cila nuk i dihet ndoshta do e bene te ndjehet i plotesuar.
   

 2. #31
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i CliveOwen
  Antarėsuar nė
  Dec 2016
  Postime
  249
  Forca e Rrespektit
  398

  Titulli: Pershendetje nga nje Antar i ri ne ket Forum, por jo ne Forumet tjera :)

  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Mon ke pas te drejte qenka thengjill j mbuluar
  Perdor arme te forma terhiqem nga sheshluftimi.
  Jo jo, ti qendron si deshmitare, ngase keta jane 2 une vetem, nejse e di qe ti je me mua

  UPSSSSSSSSSSSSSS i bera 30 postime, kukuku mesazhi privat u aktivizu qitni qajat
   

 3. #32
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,787
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10

  Titulli: Pershendetje nga nje Antar i ri ne ket Forum, por jo ne Forumet tjera :)

  Citim Origjinale Postuar nga CliveOwen Shfaq Poten
  Mona, nuk eshte ne zakonin tim t'i shpalli luft nje femres loool, por nese vjen tek aty puna, do luftojm sy me sy

  Te isha ti, do kisha marr perforcim, shembull merre legjenden
  Eee nuk qeke mire me kujtesen ath...hajt se do kujtohesh
   

 4. #33
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i CliveOwen
  Antarėsuar nė
  Dec 2016
  Postime
  249
  Forca e Rrespektit
  398

  Titulli: Pershendetje nga nje Antar i ri ne ket Forum, por jo ne Forumet tjera :)

  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Eee nuk qeke mire me kujtesen ath...hajt se do kujtohesh
  Pse mos do thuash qe ti me njeh mua nga ndonje forum tjeter ?
   

 5. #34
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,787
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10

  Titulli: Pershendetje nga nje Antar i ri ne ket Forum, por jo ne Forumet tjera :)

  Citim Origjinale Postuar nga CliveOwen Shfaq Poten
  Pse mos do thuash qe ti me njeh mua nga ndonje forum tjeter ?
  Mendova se me kishe njoft..po aha
  Ik e futu andej e rremo
  Dhe pastaj hajde me sfida te reja se te pares nuk ia arrite
   

 6. #35
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i CliveOwen
  Antarėsuar nė
  Dec 2016
  Postime
  249
  Forca e Rrespektit
  398

  Titulli: Pershendetje nga nje Antar i ri ne ket Forum, por jo ne Forumet tjera :)

  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Mendova se me kishe njoft..po aha
  Ik e futu andej e rremo
  Dhe pastaj hajde me sfida te reja se te pares nuk ia arrite
  Per Zotin nuk e kam iden, po me trego pak se kush je
   

 7. #36
  Donatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Lauri
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  8,903
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  6084

  Titulli: Pershendetje nga nje Antar i ri ne ket Forum, por jo ne Forumet tjera :)

  ncncnc qenkeni te gjithe tradhtare te forumitvitual.
  @WXP ne gjykat per divorc menjehere.
  Askush nuk eshte me i skllaveruar se ai qe gabimisht mendon se eshte i lire.

 8. #37
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,787
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10

  Titulli: Pershendetje nga nje Antar i ri ne ket Forum, por jo ne Forumet tjera :)

  Citim Origjinale Postuar nga Lauri Shfaq Poten
  ncncnc qenkeni te gjithe tradhtare te forumitvitual.
  @WXP ne gjykat per divorc menjehere.
  E mire se ktu jemi kthy prape ....brodhem po shpirti paqe ktu na gjen
   

 9. #38
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,787
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10

  Titulli: Pershendetje nga nje Antar i ri ne ket Forum, por jo ne Forumet tjera :)

  Citim Origjinale Postuar nga CliveOwen Shfaq Poten
  Per Zotin nuk e kam iden, po me trego pak se kush je
  Ceshtja eshte ta gjesh vete ...pa kshu me ndihme c'kuptim ka
   

 10. #39
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i CliveOwen
  Antarėsuar nė
  Dec 2016
  Postime
  249
  Forca e Rrespektit
  398

  Titulli: Pershendetje nga nje Antar i ri ne ket Forum, por jo ne Forumet tjera :)

  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Ceshtja eshte ta gjesh vete ...pa kshu me ndihme c'kuptim ka
  A moj Mon moj Monnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
   

 11. #40
  Il Silenzio fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i BoOoMBaStiCk
  Antarėsuar nė
  Jun 2011
  Vendodhja
  Hitler Land
  Postime
  2,549
  Forca e Rrespektit
  1209

  Titulli: Pershendetje nga nje Antar i ri ne ket Forum, por jo ne Forumet tjera :)

  Mire se erdhe "ujku vjeter"!

  Jam i impresionuar nga oratoria Forumore qe paskeni zotri!

  Kalofsh mire !
  Burrit i ka hije fjala si detit vala,
  Si kalit shala!

 12. #41
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,144
  Forca e Rrespektit
  4408

  Titulli: Pershendetje nga nje Antar i ri ne ket Forum, por jo ne Forumet tjera :)

  Uee cka paska leshu aeroplani.
  I walk slowly, but I never walk backward

 13. #42
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i CliveOwen
  Antarėsuar nė
  Dec 2016
  Postime
  249
  Forca e Rrespektit
  398

  Titulli: Pershendetje nga nje Antar i ri ne ket Forum, por jo ne Forumet tjera :)

  Bombastick, ujk I vjeter ne forum jam, a kshtu kogjo ujk I ri jam Flm per kompliment, besoj qe kemi me pas debate te mira.
   

 14. #43
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,221
  Forca e Rrespektit
  905

  Titulli: Pershendetje nga nje Antar i ri ne ket Forum, por jo ne Forumet tjera :)

  Qendrim te kendshem ne forum.
   

 15. #44
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i CliveOwen
  Antarėsuar nė
  Dec 2016
  Postime
  249
  Forca e Rrespektit
  398
  Ende kjo teme cenka gjall
   

 16. #45
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,715
  Forca e Rrespektit
  4531
  Citim Origjinale Postuar nga CliveOwen Shfaq Poten
  Ende kjo teme cenka gjall
  Mire se ke ardhur.

  Goxha djali nuk i mbyllet tema.
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 17. #46
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  28
  Postime
  4,644
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2489
  Citim Origjinale Postuar nga CliveOwen Shfaq Poten
  Pershendetje te gjitheve, disa ketu ne baz nikave po ju njoh, po e veqoj Nevertitin ketu cenka Administratore, kurse me te njihem tek nje forum tjeter edhe pse ishte pak kohe aty, shkembyem debate te mira dhe kam respekt per to, poashu po e shoh si Supermoderator Dariusin, nese eshte po ai i njejti qe eshte tek ai forumi i famshem (grekofil) , ateher per to kam shume respekt dhe per shkrimet e tij e heq kapelen.

  Mos ta harroj edhe nje detaj se si erdha tek ky forum , e di qe eshte shume funny, por legjenda me shkruajti tek ai forum ku une e frekuentoj, duke me thene me voto si antare te vitit , kam qesh me lot se nuk e di pse i bene kaq shume pershtypje kjo gje apo qe insiston te behet moderator, po te isha une Admin apo te kisha ne dor diqka do ja kisha plotesu kete deshire e cila nuk i dihet ndoshta do e bene te ndjehet i plotesuar.
  Mirė se erdhe, tė uroj tė kalosh mirė
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

Faqja 2 nga 2 I parėI parė 12

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Ke Keni Me Pezemer Ne Ket Forum????????
  Nga ReNdEx ne forum Tė ndryshme
  Pergjigje: 62
  Postimi i Fundit: 27-01-2016, 16:05
 2. Pershendetje nga Forum-Al.com
  Nga St0rm ne forum Lajmėrime dhe Reklama
  Pergjigje: 2
  Postimi i Fundit: 12-07-2011, 16:28

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •