Shqiptar te Bashkuar
android
Duke shikuar rezultatet 1 ne 28 nga 28
 1. #1

  Po shkruaj edhe une dicka rreth meje,u pa puna :-)

  Pershendetje edhe nga une BirSelam i nenes !
   

 2. #2
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,850
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Shto edhe nai llaf tjeter ....
   

 3. #3
  Ne fakt kam ardh me idene te behem pjese e forumit duke lexuar e jo duke fol per veten.

  Te pershendes !
   

 4. #4
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,406
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Mire se keni ardhur!!
   

 5. #5
  Sa shume paske shkrujt rreth teje.
  Mireserrini! Qendrim te kendshem!
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 6. #6
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,850
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga BirSelman Shfaq Poten
  Ne fakt kam ardh me idene te behem pjese e forumit duke lexuar e jo duke fol per veten.

  Te pershendes !
  Epo mireardhsh dhe hajde bejme nje perqafim ne grup.....
   

 7. #7
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  28
  Postime
  4,644
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2489
  Mirėsevjen bir.
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 8. #8
  Flm Vvetoni!
   

 9. #9
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,327
  Forca e Rrespektit
  905
  Mire se erdhe ne forum
   

 10. #10
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,810
  Forca e Rrespektit
  615
  Welcome dhe qendrofsh sa te te doje qejfi.
   

 11. #11
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,860
  Forca e Rrespektit
  2297
  Kjo eshte prsh e dyte publike qe ben .. lool

  Megjithate desha te te pyes ... se : C'fare kuptimi ka emri i jot ? Ta quajne babain Selman, apo c'fare ?
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 12. #12
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,885
  Forca e Rrespektit
  3405
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Kjo eshte prsh e dyte publike qe ben .. lool

  Megjithate desha te te pyes ... se : C'fare kuptimi ka emri i jot ? Ta quajne babain Selman, apo c'fare ?
  Po e para kush ishte?
  Aut krejt skam kap gje une kush eshte ky


  Tema: mos na lodhni tju urojme dy here mireseardhjen


  🦂  🐾

 13. #13
  Te mos lodheni kot me ide konspiracioni , forumi ka shume anetar dhe pseudonimet me te shumta jane te zene, sa per pjesen e emrit eshte ne nje pjese filmi qe me ka pelqyer...
   

 14. #14
  . fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i WxP
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Durres
  Mosha
  32
  Postime
  4,028
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  10
  Mire se vjen ne forum, uroj tja kalosh sa me mire
  Je SHQIPTAR? Po?
  Duaje SHQIPERIN si atdhetar...
  Jo si politikan apo Fetar.

 15. #15
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,850
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga BirSelman Shfaq Poten
  Te mos lodheni kot me ide konspiracioni , forumi ka shume anetar dhe pseudonimet me te shumta jane te zene, sa per pjesen e emrit eshte ne nje pjese filmi qe me ka pelqyer...
  Eshte shprehje mesa di une , Bir Selman i nenes c'te qaj me pare?

  Une si i ri qe je dua te te bej nje pyetje- Ke qene me heret ketu??
   

 16. #16
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Si e kam Selmanin?
  Qahet keshtu, ankohet? Apo mbahet si burre i forte.

  Tung e ki.

  Me respekt nga Qendrimi Boss ��
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 17. #17
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,860
  Forca e Rrespektit
  2297
  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  Po e para kush ishte?
  Aut krejt skam kap gje une kush eshte ky


  Tema: mos na lodhni tju urojme dy here mireseardhjen
  Eshte anetar i vjeter ... i cili perdor maska te shumefishta, per arsye te semundjes. lool
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 18. #18
  Stay Wild Moon Child 🌚 fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Ultraviolet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Vendodhja
  Torino
  Mosha
  29
  Postime
  7,199
  Blog Entries
  29
  Forca e Rrespektit
  5699
  Citim Origjinale Postuar nga BirSelman Shfaq Poten
  Ne fakt kam ardh me idene te behem pjese e forumit duke lexuar e jo duke fol per veten.

  Te pershendes !
  E si ti bejm thashethemet ne pastaj?

  ☆ Chaos is an angel who fell in love with a demon. ☆

 19. #19
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Citim Origjinale Postuar nga Ultraviolet Shfaq Poten
  E si ti bejm thashethemet ne pastaj?
  Me uzo e kikirike
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 20. #20
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i CliveOwen
  Antarėsuar nė
  Dec 2016
  Postime
  249
  Forca e Rrespektit
  398
  Mire se vjen bir, shpresoj qe te jesh sa me aktiv ne forum.
   

 21. #21
  >> KS- AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,546
  Forca e Rrespektit
  1523

  mir se vjen djal Selmani…...

  ky forumi eshte i gjere…… teper i gjere…. Info sa dush.

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 22. #22
  Flm Violeta, kenaqesia eshte e imja qe lexoj njerez me inteligjenc te kalibrit te larte ketu ne forum.
   

 23. #23
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Oct 2017
  Postime
  469
  Forca e Rrespektit
  278
  Mir e bere mor bir D

  Pac kemben e mbare..
  Edhe ai qe u martua edhe ai qe s’u martua, te dy pishman u bene

 24. #24
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,850
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Ku i gjen keto nofka o Astra.....hajt ishalla ze karar kete rradhe
   

 25. #25
  Nese e kerkon ne google do shohesh ka nje domethenie me pasionin tim
   

 26. #26
  >> KS- AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,546
  Forca e Rrespektit
  1523
  Citim Origjinale Postuar nga ASTRA Shfaq Poten
  Flm Violeta, kenaqesia eshte e imja qe lexoj njerez me inteligjenc te kalibrit te larte ketu ne forum.
  Faleminderit shum Astra.

  // gjithqka qė kemi i takon All-llahut, Krijuesit te gjithesise.
  Prej Tij kemi cdo gje te huazuar dhe normal se kur vdesim, ia dorezojmė te gjitha Atij. //  po mos lavdo ne publik, sepse thonė:

  Kur te jesh mir, do te kesh miq te rrejshem dhe armiq tė vertet.
  hahah

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 27. #27
  >> KS- AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,546
  Forca e Rrespektit
  1523

  poashtu e gezofsh Nicknamen e ri, te zgjedhur......


  Tung… Te pershendes…….

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 28. #28
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,850
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Kesaj i thone tallje mendere me paramendim...ncncncnnc
   

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •