Shqiptar te Bashkuar
android
Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Dislikes Dislikes:  0
Duke shikuar rezultatet 1 ne 7 nga 7
 1. #1
  So EmoTionaL fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Lolita25
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  L'arc-En-CieL!
  Postime
  836
  Forca e Rrespektit
  25

  Arrow Prezantimet me te veēanta ne forumin virtual

  Deshirojme qe te paraqesim prezantimet me te vecanta qe ka pasur Fv.
  Kto prezantime do te vendosen ne kete teme si prezantime te sukseshme dhe qe na kane lene mbresa gjate leximeve.

  KarameleZana

  Franko^^Amc

  Nostra_22

  Humbesi
  Heren e fundit u redaktua nga Lolita25; 14-10-2008 ne 11:18.
  Peace.L♥ve.Hope.Trust. Believe. ★☆••٠·˙ :col:

 2. #2
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Bianca SK
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Al calduccio nel cuore della mia famiglia....:)
  Postime
  3,986
  Forca e Rrespektit
  78
  Po i shtoj dhe diēka asaj qe ka thene Lolita,keshtu evitohen shkrimet chit chat.

  Ne kete teme asnje nuk do marre ēmim per prezantimin me te bukur.Nese ne vendosem te benim nje gje te tille ishte edhe per tu treguar anetareve te rinje se si mund te bejne nje prezantim.Se shume prej anetareve shkruajne vetem hi,dhe fillojne 1000 pyetje nga anetaret e tjere.
  Nuk ka te beje as me faktin qe kemi vene anetaret me te cilet kemi me shume miqesi,keshtuqe mundohuni te mos shikoni ne ēdo gje diēka negative ose me nje sens te dyfishte.
  S'kemi pse servilosemi duke vene prezantimet e anetereve qe ne fund te fundit nuk njohim.Keto jane vene pasi konsiderohen vertete si me te veēantet.E do vihen dhe te tjere kur te behen prezantime te veēanta.
  Gjithe te mirat dhe faleminderit per mirekuptimin.
  Heren e fundit u redaktua nga Bianca SK; 26-10-2008 ne 11:24.
  Non c'č un amica migliore di una sorella , e non c'č una sorella migliore di te.

 3. #3
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Gjarperesha
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  3,821
  Forca e Rrespektit
  108
  Vertet jane prezantime Fenomenale
  Mė vėshtirė pėr mua Eshte shėrimi i sinqeritetit...

 4. #4
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2009
  Vendodhja
  Rep.Kosoves Lipjani
  Mosha
  28
  Postime
  588
  Forca e Rrespektit
  21
  po valla dhe vertete jeni perztuare femlane.
  Tung nga Qendirmi
   

 5. #5
  Daja fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i El'Mejor
  Antarėsuar nė
  Jul 2009
  Vendodhja
  South-Africa
  Mosha
  35
  Postime
  2,679
  Forca e Rrespektit
  67
  Citim Origjinale Postuar nga Bianca SK Shfaq Poten
  Po i shtoj dhe diēka asaj qe ka thene Lolita,keshtu evitohen shkrimet chit chat.

  Ne kete teme asnje nuk do marre ēmim per prezantimin me te bukur.Nese ne vendosem te benim nje gje te tille ishte edhe per tu treguar anetareve te rinje se si mund te bejne nje prezantim.Se shume prej anetareve shkruajne vetem hi,dhe fillojne 1000 pyetje nga anetaret e tjere.
  Nuk ka te beje as me faktin qe kemi vene anetaret me te cilet kemi me shume miqesi,keshtuqe mundohuni te mos shikoni ne ēdo gje diēka negative ose me nje sens te dyfishte.
  S'kemi pse servilosemi duke vene prezantimet e anetereve qe ne fund te fundit nuk njohim.Keto jane vene pasi konsiderohen vertete si me te veēantet.E do vihen dhe te tjere kur te behen prezantime te veēanta.
  Gjithe te mirat dhe faleminderit per mirekuptimin.
  Edhe une mendoj se ke te drejte .!!
   

 6. #6
  I perjashtuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i prodigious
  Antarėsuar nė
  Oct 2008
  Vendodhja
  Tirana
  Mosha
  34
  Postime
  838
  Forca e Rrespektit
  24
  Citim Origjinale Postuar nga Bianca SK Shfaq Poten
  Po i shtoj dhe diēka asaj qe ka thene Lolita,keshtu evitohen shkrimet chit chat.

  Ne kete teme asnje nuk do marre ēmim per prezantimin me te bukur.Nese ne vendosem te benim nje gje te tille ishte edhe per tu treguar anetareve te rinje se si mund te bejne nje prezantim.Se shume prej anetareve shkruajne vetem hi,dhe fillojne 1000 pyetje nga anetaret e tjere.
  Nuk ka te beje as me faktin qe kemi vene anetaret me te cilet kemi me shume miqesi,keshtuqe mundohuni te mos shikoni ne ēdo gje diēka negative ose me nje sens te dyfishte.
  S'kemi pse servilosemi duke vene prezantimet e anetereve qe ne fund te fundit nuk njohim.Keto jane vene pasi konsiderohen vertete si me te veēantet.E do vihen dhe te tjere kur te behen prezantime te veēanta.
  Gjithe te mirat dhe faleminderit per mirekuptimin.
  Nuk e kuptoj kete. Ca lidhje ka njohja ketu? Nese dikush e ka prezantimin te vecante atehere duhet vene ketu edhe pse nuk e njeh apo jo?
  Te jetosh me limite kur je pjese e nje egzistence qe nuk ka fund, eshte vertete per te ardhur keq. Sinqerisht nuk e kuptoj perse disa njerez jane te lumtur. Por perfundimisht mendoj se lumturia eshte injorance sepse vetem injoranca ju ben te mendoni se inegzistenca egziston...

  Always remember that you are connected to all you see and know.


  Dont judge me based on your ignorance. :espuls:

 7. #7
  fv
  Antarėsuar nė
  Sep 2009
  Mosha
  30
  Postime
  27
  Forca e Rrespektit
  0
  Bravo...bravo....te gjitha qe prezantime fenomenale.....megjithese disa veretet kishin shkruar gjate dhe disi u lodha pasi arrita ke rreshtat e fundit, ngase sikur t'ishin gazetare kishin thurur fjali shume te lodhshme.
   

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Epoka ime ne Forumin Virtual!
  Nga fcbesia ne forum Mbi kėtė forum
  Pergjigje: 63
  Postimi i Fundit: 26-04-2014, 15:08
 2. Prezantim ne forumin virtual
  Nga daniel_01 ne forum Prezantoni veten nė forum
  Pergjigje: 16
  Postimi i Fundit: 25-11-2008, 12:48

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •