Shqiptar te Bashkuar
android
Duke shikuar rezultatet 1 ne 11 nga 11
 1. #1
  fv
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  1
  Forca e Rrespektit
  0

  Teme: Nje Sygjerim Se Si Mund Te Prezantoni Veten!!

  Pershendetje!!

  Po futem direkt ne teme dhe tema ka te beje me temat e prezantimit qe hapen ne kete nenforum !

  Perderisa eshte vene re qe jo te gjitha temat perbejne realisht nje prezantim ne vetvete, fale nje sygjerimi te jashtem, vendosem te hapim nje teme, ne te cilen te jepet nje format, ku mund te bazoheni per te bere prezantimin tuaj ne kete forum.

  Nuk eshte e thene qe duhet te ndiqni medoemos kete "keshille prezantimi" (fantazia eshte gjithmone e mirepritur), por pak rregull eshte i nevojshem.

  Nje format ne kete rast mund te jete ky i meposhtmi. (Per menyra te tjera, ose nese dikush mendon se duhet te shtohet dicka, jemi akoma te hapur per sygjerime! )

  > Emri Juaj
  > Mosha
  > Ku jetoni
  > Qyteti origjines
  > Nje pershkrim te vogel tuajin dhe te interesave tuaja
  > Cfare prisni te "gjeni" ne kete forum etj etj

  ....e keshtu me rradhe

  Flm per mirekuptimin! :puc

  :ciaoo:
   

 2. #2
  Il Silenzio fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i BoOoMBaStiCk
  Antarėsuar nė
  Jun 2011
  Vendodhja
  Hitler Land
  Postime
  2,549
  Forca e Rrespektit
  1209
  Po ti u rrefeve ke Prifti vete?
  Burrit i ka hije fjala si detit vala,
  Si kalit shala!

 3. #3
  . fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i WxP
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Durres
  Mosha
  32
  Postime
  4,016
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  10
  Eshte nje teme ku shpjegon sinte prezantohemi
  Je SHQIPTAR? Po?
  Duaje SHQIPERIN si atdhetar...
  Jo si politikan apo Fetar.

 4. #4
  Relax fv Avatari i Odeon
  Antarėsuar nė
  Aug 2015
  Postime
  659
  Forca e Rrespektit
  186
  Pa dashur te influencoj per keq ketu por disa gjera qe tashme shume prej jush i dijne.
  Le ti them keto per adoleshentet, naivet, emotivet, sentimentalet, etj qe bien pre lehte. Informacioni privat eshte i mbrojtur dhe me ligj, ne asnje menyre mos jepni informacione te ndjeshme rreth personit tuaj pavarsisht nenforumit percaktues. Do mjaftonin disa te dhena te siperfaqsore per tu mjaftuar ne teme dhe per te qene ne frymen e saj.
  Nje tjeter sugjerim, asnjehere mos postoni foto te bera nga celularet tuaj ne forume pasi ju padashje zbuloni vendodhjen tuaj. Beni kujdes me adresat tuaj email apo regjistrime te kesaj natyre pasi kodi html serish zbulon cili jeni ju.
  Me chit-chat pavarsisht bisedave te stergjatura mundohuni te jeni te kthjellet qe ana e pertejme eshte gjithmone nje mister.

  Ne te miren tuaj gjithēka qe sugjerova, ju pershendes.
   

 5. #5
  >> KS- AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,506
  Forca e Rrespektit
  1514

  ne baze te ketij prezentimi te bukur nėse shkoni do te zbuloheni bukur se kush jeni....


  //PS:edhe grupin e gjakut, nuk harroni te na thoni //  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 6. #6
  Citim Origjinale Postuar nga ariekazy Shfaq Poten
  Pershendetje!!

  Po futem direkt ne teme dhe tema ka te beje me temat e prezantimit qe hapen ne kete nenforum !

  Perderisa eshte vene re qe jo te gjitha temat perbejne realisht nje prezantim ne vetvete, fale nje sygjerimi te jashtem, vendosem te hapim nje teme, ne te cilen te jepet nje format, ku mund te bazoheni per te bere prezantimin tuaj ne kete forum.

  Nuk eshte e thene qe duhet te ndiqni medoemos kete "keshille prezantimi" (fantazia eshte gjithmone e mirepritur), por pak rregull eshte i nevojshem.

  Nje format ne kete rast mund te jete ky i meposhtmi. (Per menyra te tjera, ose nese dikush mendon se duhet te shtohet dicka, jemi akoma te hapur per sygjerime! )

  > Emri Juaj
  > Mosha
  > Ku jetoni
  > Qyteti origjines
  > Nje pershkrim te vogel tuajin dhe te interesave tuaja
  > Cfare prisni te "gjeni" ne kete forum etj etj

  ....e keshtu me rradhe

  Flm per mirekuptimin! :puc

  :ciaoo:
  Vendoset? jeni shume vete qe morret kete vendim? Lol
  Lutfen! Na urdheroni e prezantohuni
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 7. #7
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aragon
  Antarėsuar nė
  Nov 2016
  Postime
  1,187
  Forca e Rrespektit
  89
  Citim Origjinale Postuar nga Odeon Shfaq Poten
  Pa dashur te influencoj per keq ketu por disa gjera qe tashme shume prej jush i dijne.
  Le ti them keto per adoleshentet, naivet, emotivet, sentimentalet, etj qe bien pre lehte. Informacioni privat eshte i mbrojtur dhe me ligj, ne asnje menyre mos jepni informacione te ndjeshme rreth personit tuaj pavarsisht nenforumit percaktues. Do mjaftonin disa te dhena te siperfaqsore per tu mjaftuar ne teme dhe per te qene ne frymen e saj.
  Nje tjeter sugjerim, asnjehere mos postoni foto te bera nga celularet tuaj ne forume pasi ju padashje zbuloni vendodhjen tuaj. Beni kujdes me adresat tuaj email apo regjistrime te kesaj natyre pasi kodi html serish zbulon cili jeni ju.
  Me chit-chat pavarsisht bisedave te stergjatura mundohuni te jeni te kthjellet qe ana e pertejme eshte gjithmone nje mister.

  Ne te miren tuaj gjithēka qe sugjerova, ju pershendes.
  Kjo eshte shume e vertete.
   

 8. #8
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,144
  Forca e Rrespektit
  4408
  Flm per mirekuptimin! :puc
  Flm edhe ty per mundin! :puc puc
  I walk slowly, but I never walk backward

 9. #9
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Citim Origjinale Postuar nga Aver Shfaq Poten
  Flm edhe ty per mundin! :puc puc
  Aveeeeeer
  FB_IMG_1514320723686.jpg
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 10. #10
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,144
  Forca e Rrespektit
  4408
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten


  Oooh brinjet
  I walk slowly, but I never walk backward

 11. #11
  >> KS- AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,506
  Forca e Rrespektit
  1514

  me habitin edhe regjistrimet me emer dhe mbiemer.... (qė behen).


  nuk e shoh ket gje patjeter, mjafton vetem nje pseudonym ta marrin...... jo tere emrin.


  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Nje sygjerim se si mund te prezantoni veten!!
  Nga Trendelin ne forum Prezantoni veten nė forum
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 19-09-2008, 13:46

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •