Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 1 nga 4 1234 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 1 ne 30 nga 97
 1. #1
  fv Avatari i Destiny
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  NL
  Postime
  57
  Forca e Rrespektit
  2

  Smile Well hellooooo

  Mire se erdha e mire se ju gjeta.
   

 2. #2
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,657
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Mire se erdhe o fat qe bie nga qielli

  Bofsh qejf dhe mos ik se e kam mbyll deren
   

 3. #3
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,570
  Forca e Rrespektit
  4531
  Mire se ke ardhur.

  Shpresoj te mos ikesh nga vatra e fv-se.
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 4. #4
  fv Avatari i Destiny
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  NL
  Postime
  57
  Forca e Rrespektit
  2
  Ja sa tja mar doren navigimit se me duket sikur skam patent nga kto ane
   

 5. #5
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,947
  Forca e Rrespektit
  904
  Mire se erdhe.
  Qendrim te kendshem ne forum.
   

 6. #6
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,174
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Mire se keni ardhur!

 7. #7
  welcome from 2017
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 8. #8
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,798
  Forca e Rrespektit
  3405
  Mire se erdhet mes nesh!


  🦂  🐾

 9. #9
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Qysh erdhe?

  Se te them pse erdhe Shefe Monique ma fshin postimin
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 10. #10
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,657
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Qysh erdhe?

  Se te them pse erdhe Shefe Monique ma fshin postimin
  Pse mashtron o kazan i fv ...kur kur te kam fshire une ty?

  Per pjesen tjeter te kthej pergjigje vete kjo..se qeka edhe user i 2017...hahahahaha
   

 11. #11
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Pse mashtron o kazan i fv ...kur kur te kam fshire une ty?

  Per pjesen tjeter te kthej pergjigje vete kjo..se qeka edhe user i 2017...hahahahaha
  Me ke vene dhe ndeshkim per shkelje te normave
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 12. #12
  fv Avatari i Destiny
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  NL
  Postime
  57
  Forca e Rrespektit
  2
  Si pellumb paqeje
   

 13. #13
  fv Avatari i Destiny
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  NL
  Postime
  57
  Forca e Rrespektit
  2
  Citim Origjinale Postuar nga Soulmind Shfaq Poten
  welcome from 2017

  Me kishte humbur celsi
   

 14. #14
  Citim Origjinale Postuar nga Destiny Shfaq Poten
  Me kishte humbur celsi

  ja zgjidhja tani e tutje
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 15. #15
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,657
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Me ke vene dhe ndeshkim per shkelje te normave
  Ste shkon ty mashtrimi , budallacke e vogel

  Cit : Rezarta Shkurta

  E mire se padashje e kam bere nese e kam bere
   

 16. #16
  Simple fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i MrCool
  Antarėsuar nė
  May 2017
  Vendodhja
  Struga
  Postime
  156
  Forca e Rrespektit
  186
  /me merr llokumet, hap paketen e cigareve dhe i uron miresardhjen vella Destiny
  Beyond the horizon

 17. #17
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,174
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga MrCool Shfaq Poten
  /me merr llokumet, hap paketen e cigareve dhe i uron miresardhjen vella Destiny
  A me ftoni dhe mua?
  Per nje llokum se cigaren e kam lene ,ahhahahahaha

 18. #18
  fv Avatari i Destiny
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  NL
  Postime
  57
  Forca e Rrespektit
  2
  Citim Origjinale Postuar nga MrCool Shfaq Poten
  /me merr llokumet, hap paketen e cigareve dhe i uron miresardhjen vella Destiny
  Po llokumet cne? mire se te gjeta vlla
   

 19. #19
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,174
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga Destiny Shfaq Poten
  Po llokumet cne? mire se te gjeta vlla
  Po cpyet e ti pse?!
  Ec ha llokume aty,e ham e ne tjeret. ahahahahahhaa

 20. #20
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,657
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Destiny Shfaq Poten
  Po llokumet cne? mire se te gjeta vlla
  mos e ha ate kafshate....kushedi c'lloj helmi i ka shti mrena
   

 21. #21
  fv Avatari i Destiny
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  NL
  Postime
  57
  Forca e Rrespektit
  2
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  mos e ha ate kafshate....kushedi c'lloj helmi i ka shti mrena
  Thua e ben dicka te tille, do jet aq mizor?
   

 22. #22
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,631
  Forca e Rrespektit
  615
  Welcome Back....
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 23. #23
  Simple fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i MrCool
  Antarėsuar nė
  May 2017
  Vendodhja
  Struga
  Postime
  156
  Forca e Rrespektit
  186
  Destiny mos e degjo Monique se me urren
  Beyond the horizon

 24. #24
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,657
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Destiny Shfaq Poten
  Thua e ben dicka te tille, do jet aq mizor?
  bar miu me pikatore .....ja pyet Nevin
   

 25. #25
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,657
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga MrCool Shfaq Poten
  Destiny mos e degjo Monique se me urren
  u dhj**** ne gjume ti ishalla
   

 26. #26
  Simple fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i MrCool
  Antarėsuar nė
  May 2017
  Vendodhja
  Struga
  Postime
  156
  Forca e Rrespektit
  186
  AHahahahahahahahhahahahaha sa e keqe

  Shyqyr qe s'me ke dhon gji dhe s'me ze mallkimi yt, se kush do flinte me pelena
  Beyond the horizon

 27. #27
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Frank
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  898
  Forca e Rrespektit
  281
  /me ben gati domixhanin u pa Puna.
   

 28. #28
  ♪♫Jč t'aimč mon ąmour♪♫ fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i SaD
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Postime
  4,176
  Forca e Rrespektit
  2593
  Mire se t'pruni zoti destiny
  When you expect nothing and get everything, that's destiny.

 29. #29
  fv Avatari i Destiny
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  NL
  Postime
  57
  Forca e Rrespektit
  2
  Citim Origjinale Postuar nga Frank Shfaq Poten
  /me ben gati domixhanin u pa Puna.

  Se mos ke pune tjeter ti
   

 30. #30
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Frank
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  898
  Forca e Rrespektit
  281
  Citim Origjinale Postuar nga Destiny Shfaq Poten
  Se mos ke pune tjeter ti
  Kam kam
   

Faqja 1 nga 4 1234 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •