Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 2 nga 4 I parėI parė 1234 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 31 ne 60 nga 97
 1. #1
  fv Avatari i Destiny
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  NL
  Postime
  74
  Forca e Rrespektit
  2

  Smile Well hellooooo

  Mire se erdha e mire se ju gjeta.
   

 2. #31
  fv Avatari i Destiny
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  NL
  Postime
  74
  Forca e Rrespektit
  2
  Citim Origjinale Postuar nga Frank Shfaq Poten
  Kam kam

  Se mos vetem ti
   

 3. #32
  Lugdunum fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Delirium
  Antarėsuar nė
  Aug 2013
  Vendodhja
  Luganville
  Postime
  4,780
  Forca e Rrespektit
  1402
  Mire se erdhe !
  Les petits ruisseaux font les grandes rivičres.

 4. #33
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,715
  Forca e Rrespektit
  4531
  Gjithe keto replika.

  Sa njiheni more.

  S'na u prezantua.

  Mashkull,apo femer eshte ?
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 5. #34
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,787
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Passion Shfaq Poten
  Gjithe keto replika.

  Sa njiheni more.

  S'na u prezantua.

  Mashkull,apo femer eshte ?
  Ohhh sa do lumturoheshe ti ,.....por po ta le ta zbulosh vete
   

 6. #35
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,715
  Forca e Rrespektit
  4531
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Ohhh sa do lumturoheshe ti ,.....por po ta le ta zbulosh vete
  Une i lumtur jam kur te shoh VEC ty


  Po mendohem une
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 7. #36
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,787
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Passion Shfaq Poten
  Une i lumtur jam kur te shoh VEC ty


  Po mendohem une
  Pikerisht ajo "UNE" eshte
   

 8. #37
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,715
  Forca e Rrespektit
  4531
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Pikerisht ajo "UNE" eshte
  Je fort e pa kuptueshme shefe.
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 9. #38
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,787
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Passion Shfaq Poten
  Je fort e pa kuptueshme shefe.
  teoria e kaosit .....
   

 10. #39
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,821
  Forca e Rrespektit
  2297
  Citim Origjinale Postuar nga Passion Shfaq Poten
  Gjithe keto replika.

  Sa njiheni more.

  S'na u prezantua.

  Mashkull,apo femer eshte ?
  Just Another wanna be ... e tufes. Loool
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 11. #40
  fv Avatari i Destiny
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  NL
  Postime
  74
  Forca e Rrespektit
  2
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Just Another wanna be ... e tufes. Loool
  WoW cka shkruar. Do e shkruash edhe shqip ta kuptoj dhe une?
   

 12. #41
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arlea
  Antarėsuar nė
  Mar 2016
  Vendodhja
  Mes Tiranes dhe Londres..)
  Postime
  2,932
  Forca e Rrespektit
  1074
  Obobo erdhi dhe kjo
  mire se erdhe te ardhte pas qafe ishallaa
  ps kalofsh bukur ketu

  JUST ME..!

 13. #42
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arlea
  Antarėsuar nė
  Mar 2016
  Vendodhja
  Mes Tiranes dhe Londres..)
  Postime
  2,932
  Forca e Rrespektit
  1074
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Ohhh sa do lumturoheshe ti ,.....por po ta le ta zbulosh vete
  Hahahahahhah
  ca shtrige qe je :

  JUST ME..!

 14. #43
  fv Avatari i Destiny
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  NL
  Postime
  74
  Forca e Rrespektit
  2
  Citim Origjinale Postuar nga Arlea Shfaq Poten
  Obobo erdhi dhe kjo
  mire se erdhe te ardhte pas qafe ishallaa
  ps kalofsh bukur ketu

  Erdha erdha po spo ja kam haberin fare.

  Ps: kush je qe te qafsha
   

 15. #44
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  28
  Postime
  4,644
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2489
  Shumė mirė qė erdhe. A jeni mirė? Ēka ki mu ba kur tė rritėsh?
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 16. #45
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  28
  Postime
  4,644
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2489
  A nuk ke lexu, a nuk je tu dasht me lexu? Qyre niherė, kur tė thotė njeri ēka ki mu ba kur tė rritėsh, kallxo.
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 17. #46
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,327
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga Vvetoni Shfaq Poten
  A nuk ke lexu, a nuk je tu dasht me lexu? Qyre niherė, kur tė thotė njeri ēka ki mu ba kur tė rritėsh, kallxo.
  hahahahahahahaha o Vetton mos qofsh rob.

 18. #47
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,155
  Forca e Rrespektit
  5070
  Mire se erdhe ne fv!!
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 19. #48
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arlea
  Antarėsuar nė
  Mar 2016
  Vendodhja
  Mes Tiranes dhe Londres..)
  Postime
  2,932
  Forca e Rrespektit
  1074
  Citim Origjinale Postuar nga Vvetoni Shfaq Poten
  A nuk ke lexu, a nuk je tu dasht me lexu? Qyre niherė, kur tė thotė njeri ēka ki mu ba kur tė rritėsh, kallxo.
  Hahahahhahaahahahah

  JUST ME..!

 20. #49
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arlea
  Antarėsuar nė
  Mar 2016
  Vendodhja
  Mes Tiranes dhe Londres..)
  Postime
  2,932
  Forca e Rrespektit
  1074
  Citim Origjinale Postuar nga Destiny Shfaq Poten
  Erdha erdha po spo ja kam haberin fare.

  Ps: kush je qe te qafsha
  Hajt se te mesoj une
  P.S Jam ajo qe 'do'ti shume

  JUST ME..!

 21. #50
  fv Avatari i Destiny
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  NL
  Postime
  74
  Forca e Rrespektit
  2
  Citim Origjinale Postuar nga Arlea Shfaq Poten
  Hajt se te mesoj une
  P.S Jam ajo qe 'do'ti shume

  Kam shume ne harem qe i shpreh dashamirsin ne menyre mistike perhere
   

 22. #51
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,787
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Arlea Shfaq Poten
  Hajt se te mesoj une
  P.S Jam ajo qe 'do'ti shume
  Ty te gjithe te duan...si shpjegohet valle
   

 23. #52
  Simple fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i MrCool
  Antarėsuar nė
  May 2017
  Vendodhja
  Struga
  Postime
  156
  Forca e Rrespektit
  186
  Eshte si shpirt, prandaj
  Beyond the horizon

 24. #53
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,787
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga MrCool Shfaq Poten
  Eshte si shpirt, prandaj
  Pa perzirje fare...shqeto e tera
   

 25. #54
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Frank
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  898
  Forca e Rrespektit
  281
  Me thirri njeri?! :p
   

 26. #55
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,787
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  2 kate me siper, dera djathtas
   

 27. #56
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Frank
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  898
  Forca e Rrespektit
  281
  ne asnje menyre, aty eshte dhoma nr 5 kam frike.
   

 28. #57
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,787
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Nuk eshte krematorium mo jo
  Shume shume shushunja do kete
   

 29. #58
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Frank
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  898
  Forca e Rrespektit
  281
  Po e provoj njehere.
   

 30. #59
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,787
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  E hengri dhe trimi....shnosh vete
   

 31. #60
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Frank
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  898
  Forca e Rrespektit
  281
  Jalla sa bukur qenka ktu, po shume ftohte!!!
  E ka pare njeri pultin e Klimes?
   

Faqja 2 nga 4 I parėI parė 1234 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •