Shqiptar te Bashkuar
android
Duke Lexuar Temat 1 ne 8 nga 8

Forum: Prodhimi dhe infrastruktura

 1. Organizimi i kohes

  Started by Loyalty‎, 23-06-2018
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 1,220
  23-06-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Janar-maj, vidhen 8.1 miliarde leke energji

  Started by E3‎, 09-08-2009
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 2,136
  09-08-2009 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Rritet eksporti gjerman 7 pėr qind

  Started by E3‎, 08-08-2009
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 2,116
  08-08-2009 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. C'fare fsheh AMERIKA?

  Started by korado‎, 04-11-2008
  • Pergjigje: 5
  • Shikime: 3,326
  07-07-2009 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 7,643
  11-09-2008 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

hap

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

hap

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbyllur
Tema eshte e Mbyllur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme
hap

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •