android
Faqja 19 nga 25 I parėI parė ... 910111213141516171819202122232425 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 541 ne 570 nga 729
 1. #1
  Anėtar i Nderuar

  User Info Menu

  Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

  ketu jepni apelin sa here dilni ose vini ne forumi pra mbrema nga mu klm ne vashdim
  :lekund: Ndonjėherė njerėzit nuk duan tė dėgjojnė tė vėrtetėn,
  sepse ata nuk duan qe iluzionet e tyre tė shkatėrrohen.
  :lekund:

 2. #541
  Super Moderator

  User Info Menu

  Citim Origjinale Postuar nga Passion Shfaq Poten
  ******************
  kur te jesh on do te lexoj shkrimin ... mir se ke ardhur e pershendetje ke edhe nga mua... mos mungo me aq se ndihet mungesa jote..
  te perqafoj vellai
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 3. #542
  KS - AL ethn.

  User Info Menu


  Faleminderit Passion, pershendetje edhe per ty vella.....

  qofsh i nderuar perher......


  Kur i kulturuari hesht nga edukata,

  Injoranti mendon se e la pa fjalė.  I Love Kosovo: Kosova ime, zemra ime....


  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur..…

 4. #543
  KS - AL ethn.

  User Info Menu


  Miremengjesi..............


  Kur i kulturuari hesht nga edukata,

  Injoranti mendon se e la pa fjalė.  I Love Kosovo: Kosova ime, zemra ime....


  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur..…

 5. #544
  Super Moderator

  User Info Menu

  n.mire te gjitheve
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 6. #545
  Moderatorė

  User Info Menu

  Citim Origjinale Postuar nga jana80 Shfaq Poten
  n.mire te gjitheve
  Naten .

  Mir mbrema.
   

 7. #546
  Moderatorė

  User Info Menu


  Mirmgjes,kalofshi nje fillim jave te embel
   

 8. #547
  Kohe & Stine

  User Info Menu

  Naten e mire prej meje!

   

 9. #548
  Super Moderator

  User Info Menu

  n.mire....
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 10. #549
  KS - AL ethn.

  User Info Menu


  mbremje te bukur vazhdim...... bye...  Kur i kulturuari hesht nga edukata,

  Injoranti mendon se e la pa fjalė.  I Love Kosovo: Kosova ime, zemra ime....


  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur..…

 11. #550
  Banned

  User Info Menu

  Mire mengjes forumista ju pershendes nga shtutgart gjermanise kerkoj falje nuk Kam pasur kohe te jem aktiv
   

 12. #551
  KS - AL ethn.

  User Info Menu

  Pershendetje.......

  Kur i kulturuari hesht nga edukata,

  Injoranti mendon se e la pa fjalė.  I Love Kosovo: Kosova ime, zemra ime....


  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur..…

 13. #552
  Moderatorė

  User Info Menu  ... mirč mengjez e njč tč djele tč bukur.
   

 14. #553
  Super Moderator

  User Info Menu

  Citim Origjinale Postuar nga dangerous Shfaq Poten


  ... mirč mengjez e njč tč djele tč bukur.
  mire se erdhe .. se sa bera kefen...
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 15. #554
  Moderatorė

  User Info Menu

  ... tč lumtč dora ., shpresoj ke včnč kazani per kafe se po vi me kusi - njč tas nuk me del.
   

 16. #555
  Moderatorė

  User Info Menu

  Hajde se shkruhena neser, nuk u beka monolog ne kete ore...
   

 17. #556
  KS - AL ethn.

  User Info Menu

  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  Hajde se shkruhena neser, nuk u beka monolog ne kete ore...
  mund te besh monolog edhe me veten, meqenėse dita e hėnė fillon....

  ....dhe weekendin ke prapa.
  Miremengjesi dhe mirembetshi....
  Kur i kulturuari hesht nga edukata,

  Injoranti mendon se e la pa fjalė.  I Love Kosovo: Kosova ime, zemra ime....


  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur..…

 18. #557
  Super Moderator

  User Info Menu

  po dal nje her ... e nese sme ze gjumi ju rilxoj.... ju pershendes nderkohe
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 19. #558
  Super Moderator

  User Info Menu

  Naten Jana
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/PEhjphZ6T9o  🐾

 20. #559
  Moderatorė

  User Info Menu

  20171205_164535.jpg


  ... pershendetje
   

 21. #560
  Alis Volat Propriis

  User Info Menu

  Hajt Naten...se na mbaruan baterite per sot
  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath

 22. #561
  KS - AL ethn.

  User Info Menu

  mirembetshi per sonte........

  Kur i kulturuari hesht nga edukata,

  Injoranti mendon se e la pa fjalė.  I Love Kosovo: Kosova ime, zemra ime....


  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur..…

 23. #562
  Kohe & Stine

  User Info Menu

  Naten e mire all!

   

 24. #563
  Super Moderator

  User Info Menu

  n.mire nga mua...
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 25. #564
  KS - AL ethn.

  User Info Menu

  Good night.......... mire mbetshi.........


  Kur i kulturuari hesht nga edukata,

  Injoranti mendon se e la pa fjalė.  I Love Kosovo: Kosova ime, zemra ime....


  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur..…

 26. #565
  KS - AL ethn.

  User Info Menu

  mir mbetshi.... fillim jave te kendshem...

  Kur i kulturuari hesht nga edukata,

  Injoranti mendon se e la pa fjalė.  I Love Kosovo: Kosova ime, zemra ime....


  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur..…

 27. #566
  Super Moderator

  User Info Menu

  naten e mire e gjume te embel
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 28. #567
  Super Moderator

  User Info Menu

  pasdite te bukur
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 29. #568
  Larguar...

  User Info Menu

  Natėn e mirė dhe mirulexofshim nesėr.

  Darius
  La vita č bella...

 30. #569
  Alis Volat Propriis

  User Info Menu

  Hajt Natėn tani, se e pėrmbushėm kuotėn pėr sot
  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath

 31. #570
  Moderatorė

  User Info Menu

  Mirmgjes forumist,kalofshi nje dit te qet
   

Faqja 19 nga 25 I parėI parė ... 910111213141516171819202122232425 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi
  Nga Snow Hristina ne forum Arkiva
  Pergjigje: 2536
  Postimi i Fundit: 23-09-2016, 13:42

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •