android
Faqja 24 nga 25 I parėI parė ... 141516171819202122232425 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 691 ne 720 nga 729
 1. #1
  Anėtar i Nderuar

  User Info Menu

  Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

  ketu jepni apelin sa here dilni ose vini ne forumi pra mbrema nga mu klm ne vashdim
  :lekund: Ndonjėherė njerėzit nuk duan tė dėgjojnė tė vėrtetėn,
  sepse ata nuk duan qe iluzionet e tyre tė shkatėrrohen.
  :lekund:

 2. #691
  Larguar

  User Info Menu

  Miremengjesi.....
   

 3. #692
  Kohe & Stine

  User Info Menu

  Naten e mire all!

   

 4. #693
  KS - AL ethn.

  User Info Menu


  Naten e mir, mirembetshi....  sweet-dreams-.jpg
  Kur i kulturuari hesht nga edukata,

  Injoranti mendon se e la pa fjalė.  I Love Kosovo: Kosova ime, zemra ime....


  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur..…

 5. #694
  Moderatorė

  User Info Menu

  Hajde mirupau se na lodhet tani...
   

 6. #695
  Anėtar i ri

  User Info Menu

  Pershendetje jo te gjitheve
   

 7. #696
  Drenica Heroic

  User Info Menu

  ^_^ Erdha +10 karaktere u dashkan
  -K|nG

  Liber i vjeter me shume fleta ku n`cdo flete shkruhet vetem e verteta

 8. #697
  Moderatorė

  User Info Menu

  Persehndetje per te gjithe.

  Speciale per Nickkk e Did !
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 9. #698
  Anėtar i ri

  User Info Menu

  Morning njerez te paudhe te perendise!
   

 10. #699
  Anėtar i ri

  User Info Menu

  Mirmengjesi!
   

 11. #700
  KS - AL ethn.

  User Info Menu


  Pershendetje....  saturday-night.jpg
  Kur i kulturuari hesht nga edukata,

  Injoranti mendon se e la pa fjalė.  I Love Kosovo: Kosova ime, zemra ime....


  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur..…

 12. #701
  Anėtar i ri

  User Info Menu

  Morning njerez te mire!
   

 13. #702
  KS - AL ethn.

  User Info Menu

  Kalofshi bukur vazhdim.........

  tė diele tė bukur & Javė te re te bukur.....


  Best wishes for a brilliant week ahead..jpg
  Kur i kulturuari hesht nga edukata,

  Injoranti mendon se e la pa fjalė.  I Love Kosovo: Kosova ime, zemra ime....


  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur..…

 14. #703
  Anėtar i ri

  User Info Menu

  Pershendetje forumi virtual.
   

 15. #704
  Anėtar i ri

  User Info Menu

  Mirmengjesi!
   

 16. #705
  Anėtar i ri

  User Info Menu

  miremengjesi
   

 17. #706
  Kohe & Stine

  User Info Menu

  Naten e mire,andrra te amla.
  Drite e begati qofte gjumi juaj,all njerez te mire te perendise.:p
  Nighttt all!!!
   

 18. #707
  Moderatorė

  User Info Menu

  Mirmgjes e kalofshi nje dit te bukur
   

 19. #708
  Anėtar i ri

  User Info Menu

  Morning!......
   

 20. #709
  Anėtar i ri

  User Info Menu

  Mirmengjesi.....
   

 21. #710
  KS - AL ethn.

  User Info Menu


  good night....... mirembetshi
  Kur i kulturuari hesht nga edukata,

  Injoranti mendon se e la pa fjalė.  I Love Kosovo: Kosova ime, zemra ime....


  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur..…

 22. #711
  KS - AL ethn.

  User Info Menu


  mirė mengjesi....
  Kur i kulturuari hesht nga edukata,

  Injoranti mendon se e la pa fjalė.  I Love Kosovo: Kosova ime, zemra ime....


  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur..…

 23. #712
  Moderatorė

  User Info Menu

  Mirmgjes miq & armiq
  Kalofshi fundjavė tė kėndshme .
   

 24. #713
  KS - AL ethn.

  User Info Menu


  Pershendetje......  happy-sunday.jpg
  Kur i kulturuari hesht nga edukata,

  Injoranti mendon se e la pa fjalė.  I Love Kosovo: Kosova ime, zemra ime....


  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur..…

 25. #714
  KS - AL ethn.

  User Info Menu


  mirembetshi...... Jave te re te bukur....


  703905227f10d06f6b.jpg
  Kur i kulturuari hesht nga edukata,

  Injoranti mendon se e la pa fjalė.  I Love Kosovo: Kosova ime, zemra ime....


  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur..…

 26. #715
  KS - AL ethn.

  User Info Menu


  dite te bukur........
  te shtune te bukur vazhdim...... Bye!  have-a-nice-weekend-.jpg
  Kur i kulturuari hesht nga edukata,

  Injoranti mendon se e la pa fjalė.  I Love Kosovo: Kosova ime, zemra ime....


  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur..…

 27. #716
  KS - AL ethn.

  User Info Menu

  Kam pune pasdite sot... mirembetshi.

  Zoti ju drejtoftė veqanerisht: te kuptoni korrekt njeri tjetrin ((pa futje dredhime/shpifje)).... haha


  tung..........
  Kur i kulturuari hesht nga edukata,

  Injoranti mendon se e la pa fjalė.  I Love Kosovo: Kosova ime, zemra ime....


  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur..…

 28. #717
  KS - AL ethn.

  User Info Menu


  Kalofshi bukur........... Mbremje te bukur vazhdim......
  Kur i kulturuari hesht nga edukata,

  Injoranti mendon se e la pa fjalė.  I Love Kosovo: Kosova ime, zemra ime....


  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur..…

 29. #718
  Kohe & Stine

  User Info Menu

  Miremengjesi!!

   

 30. #719
  Kohe & Stine

  User Info Menu

  ...)

   

 31. #720
  Moderatorė

  User Info Menu

  Naten e mire te gjithe.

  Sonte cuditerisht me erdhen ne mendje e do pershendesja dy nofka.

  Nick
  Lauri.  Nickkkkkk
  Mall !
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

Faqja 24 nga 25 I parėI parė ... 141516171819202122232425 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi
  Nga Snow Hristina ne forum Arkiva
  Pergjigje: 2536
  Postimi i Fundit: 23-09-2016, 13:42

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •