Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 1 nga 2 12 E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 29

Forum: Rrefime ndjenjash

Aty,ku historit e perjetuara marrin jete perseri ,neper rrefime dhe kujtime!

 1. Nuk u zihet besė femrave sot

  Started by Abis‎, 15-12-2017
  • Pergjigje: 22
  • Shikime: 2,076
  12-06-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Vajza ne karrige me rrota!

  Started by Abis‎, 02-05-2018
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 290
  02-05-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Xhelozia

  Started by Abis‎, 15-06-2017
  • Pergjigje: 5
  • Shikime: 450
  16-06-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. E fejuara "police"

  Started by Abis‎, 29-05-2017
  • Pergjigje: 23
  • Shikime: 714
  30-05-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 4
  • Shikime: 1,003
  19-01-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. O Zot mė fal!

  Started by Soulmind‎, 11-08-2016
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 544
  15-08-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 2 12 E FunditE Fundit
hap

Informacionet e forumit dhe opsionet

Moderatoret e ketij forumi
hap

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

hap

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbyllur
Tema eshte e Mbyllur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme
hap

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •