Shqiptar te Bashkuar
android

Rregjistrimi

Rregjistrohu ne Nje Komb, Nje Gjuhe, Nje e Ardhme. Shqiptaret te Bashkuar

The Facebook Platform

Informacione te Nevojshme

Ju lutem vendosni emrin qe ju deshironi te identifikoheni dhe te njiheni me te.

Ju lutem shkruani njė fjalėkalim pėr llogarinė tuaj tė pėrdoruesit. Vini re se fjalėkalimet janė raste.-sensitive.

Ju lutem vendosni njė adresė tė saktė e-maili pėr veten tuaj..

Informacione Shtese

Nėse jeni referuar nė kėtė faqe nga njė anėtar ekzistues i Nje Komb, Nje Gjuhe, Nje e Ardhme. Shqiptaret te Bashkuar, shkruani emrin e tyre kėtu.

Tė gjitha koherat shfaqen nė forumet e mund tė korrigjohen automatikisht pėr tė treguar kohėn e saktė pėr vendndodhjen tuaj nė botė. Thjesht zgjidhni zonen lokale e duhur nga lista mė poshtė.

Pėrveē kėsaj, ju mund tė caktoni zgjedhje tė pėrshtatshme pėr tė lejuar pėr kursimet kohė tė ditės nė pjesėn tuaj tė botės.

Kohė pas kohe, administratorėt dhe / ose anėtarėt e tjerė mund tė dėshironjne tė dėrgojne ju lajmėrime apo mesazhe. Nėse ju nuk doni tė merrni email nga disa persona tė caktuar atėherė ju mund tė ēa-ktivizoni opsionet kėtu

Rregullorja E Forumit

Nese doni te vazhdoni, ju duhet tju bindeni rregullave te meposhtme:

Rregullat e Forumit

Regjistrimi nė kėtė web-faqe ėshtė falas! Ne do tė insistojnė qė ju t'i pėrmbaheni rregullave dhe politikave tė detajuara me poshtė. Nėse ju pranoni kushtet, ju lutem kontrolloni kutine 'Unė Pranoj' dhe shtypni butonin 'vazhdojė...'mė poshtė. Nėse ju dėshironi tė anulloni regjistrimin, klikoni kėtu pėr t'u kthyer tek faqja kryesore.

Megjithėse staff-i i Nje Komb, Nje Gjuhe, Nje e Ardhme. Shqiptaret te Bashkuar do tė pėrpiqen tė mbajnė tė gjitha pėrmbajtjet e pakėndshme jashtė kėsaj web-faqeje, ėshtė e pamundur pėr ne qė tė shqyrtojmė tė gjitha mesazhet. Tė gjitha mesazhet shprehin pikėpamjet e autorit, dhe si tė tillė pronarėt e temave tė Nje Komb, Nje Gjuhe, Nje e Ardhme. Shqiptaret te Bashkuar  do tė jenė pėrgjegjės pėr pėrmbajtjen e ēdo mesazhi tė postuar nga ata.

Duke rėnė dakord me kėto rregulla, ju garantoni se nuk do tė shpalleni nė mesazhet qė janė tė pahijėshme, vulgare, me orientim seksual, kėrcėnuese, ose pėrmbajtje terroriste.

Staff-i i Nje Komb, Nje Gjuhe, Nje e Ardhme. Shqiptaret te Bashkuar rezervonė tė drejtėn pėr tė hequr, dhe pėr tė ndryshuar ēdo veprim apo ndonjė teme pėr ndonjė arsye.