Shqiptar te Bashkuar
android
Thanks Thanks:  0
Dislikes Dislikes:  0
Duke shikuar rezultatet 1 ne 1 nga 1
 1. #1
  fv
  Antarėsuar nė
  Jan 2014
  Postime
  16
  Forca e Rrespektit
  0

  Rregullorja e kanalit #Shqiperia

  - LEJOHEN
  - Te perdorni sherbimet qe ju ofrohen falas nga Rrjeti.
  - Te hyni ne dhomat egzistuese ose te krijoni dhomat tuaja.
  - Te flisni me te njohur dhe te panjohur.
  - Te defreheni!
  - NDALOHEN
  - Perdorimi i sherbimeve tona per moshat nen 18 vjec.
  - Perdorimi mass-messages, mass-invites, caps lock, bolds, underline.
  - Perdorimi i pseudonimeve ofenduese ndaj perdoruesve te tjere!
  - Reklamat e ndryshme, vecanerisht per te patur fitime personale.
  - Klonet, floodet, c'do veprim demtues/ofendues ndaj perdoruesve,rrjetit/sherbimeve
  - Bots dhe BNCs pa autorizimin e administratoreve te rrjetit ku lidhen.
  - SYGJEROJME
  - Te respektoni perdoruesit e tjere dhe rrjetin, qe tju respektojne dhe ata.
  - Te kujdeseni per te dhenat tuaja personale.
  - Te lexoni te gjitha shkrimet ndihmuese ketu dhe ne faqe te tjera te ngjashme.
  - Te vizitoni shpesh here faqet ndihmuese dhe lajmeruese per informim me te sakte.
  - Keto rregulla vlejne per TE GJITHE!
  - Shijoni qendrimin tuaj ne Irc.Fajtori.Com dhe mos harroni
  - Mund te shkruhet «Chat» por perkthehet «Argetim» :-)
  Heren e fundit u redaktua nga chatoshqip; 26-04-2017 ne 19:15.
   

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •