Shqiptar te Bashkuar
android

Kėrko:

Tipi: Posts; Postime nga dita e fundit

Kėrko: Kerkimi Zgjati 0.01 sekonda.

 1. Temat e mėposhtme nuk janė azhurnuar qė nga vizita juaj e fundit ose forumet janė shėnuar si te lexuar.
  • Pergjigje: 11
  • Shikime: 703
  Postimi i Fundit: 13 Minuta Me Pare 22:51
  nga kitrra 123  Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Cfare keni veshur ne kete cast!!

  Started by Call‎, 09-03-2015 11:25
  28 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 28
  • Pergjigje: 832
  • Shikime: 28,729
  Postimi i Fundit: 1 Orė Mė Parė 21:39
  nga ZoteriaJuaj  Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

  Started by sepse‎, 03-01-2009 13:22
  12 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 12
  • Pergjigje: 332
  • Shikime: 7,978
  Postimi i Fundit: 2 Ore me Pare 21:01
  nga Zana1  Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Teme NgjitėsE Ngjitėse: VeTem TinGuj Shqip..!!

  Started by NeVertiti‎, 07-11-2014 07:01
  12 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 12
  • Pergjigje: 351
  • Shikime: 4,004
  Postimi i Fundit: 2 Ore me Pare 20:42
  nga Zana1  Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Cfare po beni ne keto momente?

  Started by Aver‎, 26-01-2015 11:22
  11 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 11
  • Pergjigje: 319
  • Shikime: 2,409
  Postimi i Fundit: 2 Ore me Pare 20:13
  nga Zana1  Shko tek postimi i fundit ne kete temė

  Forum:
  Lojra

 6. Cili ėshtė mesazhi juaj pėr politikanėt?

  Started by Love‎, 29-12-2012 14:43
  • Pergjigje: 5
  • Shikime: 500
  Postimi i Fundit: 3 Ore me Pare 19:50
  nga sensuu  Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Muzike Relaksuese,Melodike,Erotike,Sentimentale,Instrumen tale...

  Started by NeVertiti‎, 17-07-2011 08:27
  14 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 14
  • Pergjigje: 408
  • Shikime: 6,495
  Postimi i Fundit: 8 Ore me Pare 14:05
  nga dangerous  Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Cfare kenge jeni duke degjuar ?

  Started by SunLiGhT‎, 26-10-2012 19:59
  3 Faqet
  1 2 3
  • Pergjigje: 70
  • Shikime: 323
  Postimi i Fundit: 11 Ore me Pare 11:55
  nga Passion  Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 9. Antistres!

  Started by E3‎, 30-05-2010 21:57
  • Pergjigje: 19
  • Shikime: 2,263
  Postimi i Fundit: 11 Ore me Pare 11:30
  nga Violinisti  Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 10. Po te mos ishte....

  Started by Ghost‎, 07-11-2008 19:09
  • Pergjigje: 16
  • Shikime: 1,803
  Postimi i Fundit: 11 Ore me Pare 11:22
  nga Natta  Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 17
  • Shikime: 2,111
  Postimi i Fundit: 11 Ore me Pare 11:21
  nga Natta  Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 11. A janė meshkujt kaq tė dhunshėm?

  Started by Love‎, 28-02-2013 12:25
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 461
  Postimi i Fundit: 11 Ore me Pare 11:12
  nga Natta  Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 12. Me kalimin e viteve rriten dhe pretendimet.

  Started by Bianca SK‎, 26-12-2008 00:17
  • Pergjigje: 12
  • Shikime: 2,168
  Postimi i Fundit: 11 Ore me Pare 11:09
  nga Natta  Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 10
  • Shikime: 928
  Postimi i Fundit: 12 Ore me Pare 11:02
  nga Natta  Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 13. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Keni dicka per t'i thene dikujt?

  Started by Abis‎, 14-03-2016 11:45
  9 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9
  • Pergjigje: 267
  • Shikime: 2,250
  Postimi i Fundit: 12 Ore me Pare 10:56
  nga Natta  Shko tek postimi i fundit ne kete temė

  Forum:
  Lojra

 14. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Pyetje pergjigje te ndryshme...

  Started by Marla‎, 06-02-2014 22:31
  20 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 20
  • Pergjigje: 582
  • Shikime: 2,803
  Postimi i Fundit: 12 Ore me Pare 10:56
  nga Natta  Shko tek postimi i fundit ne kete temė

  Forum:
  Lojra

 15. Teme NgjitėsE Ngjitėse: What's on your mind..?

  Started by Loverboy‎, 08-06-2011 19:23
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 51
  • Shikime: 320
  Postimi i Fundit: 12 Ore me Pare 10:55
  nga Natta  Shko tek postimi i fundit ne kete temė

  Forum:
  Lojra

 16. Teme NgjitėsE Ngjitėse: New- Tė rejat e fundit (muzike)

  Started by Levina‎, 10-02-2017 19:30
  9 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9
  • Pergjigje: 265
  • Shikime: 4,899
  Postimi i Fundit: 12 Ore me Pare 10:52
  nga Natta  Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 17. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Ndjenja e momentit ne tinguj muzikore.

  Started by Marla‎, 06-03-2014 13:38
  12 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 12
  • Pergjigje: 334
  • Shikime: 4,078
  Postimi i Fundit: 12 Ore me Pare 10:50
  nga Natta  Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 18. Skizofrenia: Diagnoza dhe etiologjia

  Started by Hope‎, 4 Dite me Pare 09:05
  • Pergjigje: 9
  • Shikime: 73
  Postimi i Fundit: 21 Ore me Pare 01:16
  nga FaithfulSmile  Shko tek postimi i fundit ne kete temė

  Forum:
  Mjekėsia

 19. Nderi dhe paraja nuk mund rrine ne nje thes."

  Started by Arfenilla‎, 08-10-2011 11:23
  • Pergjigje: 9
  • Shikime: 1,564
  Postimi i Fundit: 23 Ore me Pare 23:38
  nga Zana1  Shko tek postimi i fundit ne kete temė

  Forum:
  Psikologjia

Duke shikuar rezultatet 1 ne 21 nga 21