Shqiptar te Bashkuar
android

Kėrko:

Tipi: Posts; Postime nga dita e fundit

Kėrko: Kerkimi Zgjati 0.01 sekonda.

 1. Temat e mėposhtme nuk janė azhurnuar qė nga vizita juaj e fundit ose forumet janė shėnuar si te lexuar.
 2. Teme NgjitėsE Ngjitėse: What's on your mind..?

  Started by Loverboy, 08-06-2011 19:23
  15 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 15
  • Pergjigje: 432
  • Shikime: 3,972
  Postimi i Fundit: 1 Minutė Mė Parė 11:25
  nga Drejtori  Shko tek postimi i fundit ne kete temė

  Forum:
  Lojra

 3. Cfare na ben njerzor...?

  Started by NeVertiti, 1 Ditė mė Parė 08:07
  • Pergjigje: 5
  • Shikime: 168
  Postimi i Fundit: 2 Minuta Me Pare 11:25
  nga Zana1  Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Pyetje pergjigje te ndryshme...

  Started by Marla, 06-02-2014 22:31
  7 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7
  • Pergjigje: 193
  • Shikime: 789
  Postimi i Fundit: 2 Minuta Me Pare 11:24
  nga Drejtori  Shko tek postimi i fundit ne kete temė

  Forum:
  Lojra

 5. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Cfare po beni ne keto momente?

  Started by Aver, 26-01-2015 11:22
  17 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 17
  • Pergjigje: 491
  • Shikime: 3,549
  Postimi i Fundit: 3 Minuta Me Pare 11:24
  nga Drejtori  Shko tek postimi i fundit ne kete temė

  Forum:
  Lojra

 6. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Ndjenja e momentit ne tinguj muzikore.

  Started by Marla, 06-03-2014 13:38
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 48
  • Shikime: 326
  Postimi i Fundit: 53 Minuta Me Pare 10:34
  nga Passion  Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 4
  • Shikime: 67
  Postimi i Fundit: 2 Ore me Pare 09:08
  nga kitrra 123  Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 30
  Postimi i Fundit: 3 Ore me Pare 07:51
  nga Nicktjeter  Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Cfare kenge jeni duke degjuar ?

  Started by SunLiGhT, 26-10-2012 19:59
  10 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
  • Pergjigje: 282
  • Shikime: 1,575
  Postimi i Fundit: 4 Ore me Pare 07:24
  nga NeVertiti  Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

  Started by Snow Hristina, 29-04-2011 02:01
  23 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 23
  • Pergjigje: 682
  • Shikime: 17,395
  Postimi i Fundit: 4 Ore me Pare 07:12
  nga NeVertiti  Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 9. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Pergjigju me Po ose Jo!!

  Started by ARISS, 02-03-2010 17:48
  9 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9
  • Pergjigje: 267
  • Shikime: 1,233
  Postimi i Fundit: 15 Ore me Pare 19:46
  nga Jetesa  Shko tek postimi i fundit ne kete temė

  Forum:
  Lojra

 10. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  Started by Angel_Devil, 03-11-2009 20:13
  16 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 16
  • Pergjigje: 458
  • Shikime: 30,224
  Postimi i Fundit: 15 Ore me Pare 19:43
  nga Jetesa  Shko tek postimi i fundit ne kete temė

  Forum:
  Lojra

 11. Kripa dhe uji nė organizėm

  Started by Jetesa, 15 Ore me Pare 19:34
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 75
  Postimi i Fundit: 15 Ore me Pare 19:34
  nga Jetesa  Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 12. Tabletat ibuprofen dhe paracetamol lėnė pasoja

  Started by Jetesa, 15 Ore me Pare 19:30
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 84
  Postimi i Fundit: 15 Ore me Pare 19:30
  nga Jetesa  Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 13. Besimi vlen mė shumė se njė “tė dua”

  Started by Jetesa, 16 Ore me Pare 19:25
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 21
  Postimi i Fundit: 16 Ore me Pare 19:25
  nga Jetesa  Shko tek postimi i fundit ne kete temė

  Forum:
  Stil jete

  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 24
  Postimi i Fundit: 16 Ore me Pare 19:23
  nga Jetesa  Shko tek postimi i fundit ne kete temė

  Forum:
  Stil jete

 14. Nesėr vazhdon dialogu Kosovė -Serbi

  Started by Jetesa, 16 Ore me Pare 19:20
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 20
  Postimi i Fundit: 16 Ore me Pare 19:20
  nga Jetesa  Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 15. Teme NgjitėsE Ngjitėse: I love folk music....

  Started by Bellatrix, 02-05-2011 00:10
  8 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8
  • Pergjigje: 210
  • Shikime: 11,702
  Postimi i Fundit: 16 Ore me Pare 19:05
  nga ZoteriaJuaj  Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 16. Erich Maria Remarque

  Started by agata, 16-11-2008 11:45
  • Pergjigje: 26
  • Shikime: 13,613
  Postimi i Fundit: 20 Ore me Pare 14:30
  nga NeVertiti  Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 17. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Formoni fjali me fjalen e fundit,te fjalis..!

  Started by NeVertiti, 05-03-2013 19:12
  17 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 17
  • Pergjigje: 487
  • Shikime: 3,180
  Postimi i Fundit: 21 Ore me Pare 14:21
  nga NeVertiti  Shko tek postimi i fundit ne kete temė

  Forum:
  Lojra

 18. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Keni dicka per t'i thene dikujt?

  Started by Abis, 14-03-2016 11:45
  9 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9
  • Pergjigje: 246
  • Shikime: 2,142
  Postimi i Fundit: 21 Ore me Pare 14:19
  nga NeVertiti  Shko tek postimi i fundit ne kete temė

  Forum:
  Lojra

 19. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Loje me dy shkronjat e fundit..!

  Started by Gjarperesha, 05-12-2008 14:14
  33 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 33
  • Pergjigje: 970
  • Shikime: 4,019
  Postimi i Fundit: 22 Ore me Pare 13:22
  nga Zana1  Shko tek postimi i fundit ne kete temė

  Forum:
  Lojra

 20. Teme NgjitėsE Ngjitėse: VeTem TinGuj Shqip..!!

  Started by NeVertiti, 07-11-2014 07:01
  8 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8
  • Pergjigje: 237
  • Shikime: 1,674
  Postimi i Fundit: 23 Ore me Pare 11:38
  nga Jetmira  Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 21. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Kėtė apo atė/this or that???

  Started by Gazolina, 07-07-2009 13:01
  21 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 21
  • Pergjigje: 626
  • Shikime: 6,016
  Postimi i Fundit: 23 Ore me Pare 11:30
  nga Jetmira  Shko tek postimi i fundit ne kete temė

  Forum:
  Lojra

Duke shikuar rezultatet 1 ne 23 nga 23