Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 1 nga 39 1234567891011 ... E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 773

Forum: Shkencė dhe Teknologji

Gjithcka rreth shkencės dhe teknologjisė sė fundit!

 1. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Teknologjia, ndikimi i saj ne jetėn tonė!

  Started by Aver, 07-02-2015
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 24,815
  08-02-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. Privatėsia nė internet baraz me Zero

  Started by Violetta, 4 Dite me Pare
  • Pergjigje: 6
  • Shikime: 150
  3 Dite me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 76
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. FACEBOOK Mark Zuckerberg LIVE

  Started by K|nG, 1 Javė mė Parė
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 54
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Facebook nis njohjen e fytyrės

  Started by Violetta, 08-03-2018
  • Pergjigje: 7
  • Shikime: 243
  10-03-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. "Dora e Zotit"

  Started by Nicktjeter, 23-02-2018
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 87
  23-02-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 64
  19-02-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 9
  • Shikime: 250
  07-02-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 13
  • Shikime: 973
  28-12-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Kush zotėron internetin?

  Started by Violetta, 26-12-2017
  • Pergjigje: 4
  • Shikime: 202
  28-12-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 196
  27-12-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Kurioziteti pėrmirėson kujtesėn

  Started by Violetta, 25-12-2017
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 74
  25-12-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Leonardo di ser Piero da Vinēi

  Started by Odeon, 20-12-2017
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 144
  20-12-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 39 1234567891011 ... E FunditE Fundit
hap

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

hap

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbydhur
Tema eshte e Mbydhur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme
hap

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •