Shqiptar te Bashkuar
android
Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Dislikes Dislikes:  0

Forum: Shkencat sociale

Nėn-Forume Threads / Posts  Postimi i Fundit

 1. fv

  Bisedime tė lira mbi tema tė Filozofisė.

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 181
  • Postime: 2,225
 2. Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 606
  • Postime: 4,630
 3. fv

  Historia kombėtare shqipėtare dhe ajo botėrore ndėr shekuj.

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 1,537
  • Postime: 8,321