Shqiptar te Bashkuar
android

Forum: Shkencat sociale

Nėn-Forume Threads / Posts  Postimi i Fundit

 1. fv

  Bisedime tė lira mbi tema tė Filozofisė.

  Moderatoret:

  1. Loyalty

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 176
  • Postime: 2,179
  1. Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 5
   • Postime: 72
 2. fv

  Moderatoret:

  1. Loyalty

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 593
  • Postime: 4,388
 3. fv

  Historia kombėtare shqipėtare dhe ajo botėrore ndėr shekuj.

  Moderatoret:

  1. Loyalty

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 1,491
  • Postime: 8,197
  1. Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 443
   • Postime: 1,928
  2. Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 184
   • Postime: 703
hap

Informacionet e forumit dhe opsionet

Moderatoret e ketij forumi