Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 1 nga 40 1234567891011 ... E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 784

Forum: Shkencė dhe Teknologji

Gjithcka rreth shkencės dhe teknologjisė sė fundit!

 1. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Teknologjia, ndikimi i saj ne jetėn tonė!

  Started by Aver‎, 07-02-2015
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 31,495
  08-02-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 75
  6 Dite me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 12
  6 Dite me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. Perse mobile zbrazen shpejt?

  Started by Violetta‎, 12-08-2018
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 161
  12-08-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Harvard: Ekosistemet Ligjore

  Started by Loyalty‎, 17-06-2018
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 269
  17-06-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Privatėsia nė internet baraz me Zero

  Started by Violetta‎, 19-04-2018
  • Pergjigje: 6
  • Shikime: 393
  21-04-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. FACEBOOK Mark Zuckerberg LIVE

  Started by K|nG‎, 10-04-2018
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 134
  12-04-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Facebook nis njohjen e fytyrės

  Started by Violetta‎, 08-03-2018
  • Pergjigje: 7
  • Shikime: 347
  10-03-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. "Dora e Zotit"

  Started by Nicktjeter‎, 23-02-2018
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 148
  23-02-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. BMW prezantoi modelin e ri X4 2018

  Started by Arfenilla‎, 18-02-2018
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 153
  19-02-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 40 1234567891011 ... E FunditE Fundit
hap

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

hap

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbyllur
Tema eshte e Mbyllur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme
hap

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •