android

Shfaq Grupet

 1. Moderatoret

  1. dangerous

   1. Forumi:
   2. Dashuri dhe pasion,
   3. Muzika shqiptare dhe e huaj
  2. Vendodhja
   Ne zemren e femrave te bukura..

   Drejtori

   1. Forumi:
   2. Forume tė tjera,
   3. Libido,
   4. Media dhe politika
  3. Hartini

   1. Forumi:
   2. Matematikė dhe Gjeometri
  4. Legally_Sweet

   1. Forumi:
   2. Albumi Fotografik
  5. Vendodhja
   Milano

   Loyalty

   1. Forumi:
   2. Arkeologji dhe antropologji,
   3. Arti figurativ dhe krijimtaria,
   4. Ditari,
   5. Letėrsia,
   6. Letėrsia botėrore,
   7. Letėrsia shqiptare,
   8. Shkenca Politike,
   9. Shkencat sociale
  6. Natta

   1. Forumi:
   2. Astrologjia
  7. Passion

   1. Forumi:
   2. Letėrsia,
   3. Letėrsia botėrore,
   4. Letėrsia shqiptare,
   5. Muzika shqiptare dhe e huaj,
   6. Video
  8. ZoteriaJuaj

   1. Forumi:
   2. Letėrsia,
   3. Letėrsia shqiptare,
   4. Sport
 1. Administrator

  1. Vendodhja
   Shqipėri

   Darius

  2. Monique

 2. Super Moderatorė

  1. Abis

  2. jana80

 3. Themelues i Forumit

  1. Arfenilla

  2. Vendodhja
   Pertej Horizontit

   NeVertiti

  3. Soulmind

  4. Vendodhja
   Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ

   sweetzzinna

 4. Donatorė

  1. Vendodhja
   Ne Krahet e Shqipes

   BeniT

  2. Vendodhja
   Diten midis njerezish, naten ne univers.

   CoNNecT

  3. Gerti2

  4. Lauri

  5. Vendodhja
   A jamais ą toi.. A jamais ą moi.. A jamais ą nous..!!

   Love

 5. VIP

  1. Vendodhja
   ,,In your dreams making you happy'' :)

   *deliza*

  2. AjSi

  3. AnGeLiC

  4. Vendodhja
   Braila Romania

   Angel_Devil

  5. Vendodhja
   Hitler Land

   BoOoMBaStiCk

  6. cent

  7. E3

  8. Endrra

  9. Vendodhja
   вσяα вσяα

   Hard Styler

  10. Vendodhja
   ^.^

   ida angel

  11. Vendodhja
   Kete moment?...Ne trurin tend me siguri ;)

   Katia

  12. Vendodhja
   Sa ktu atje ..

   Kila

  13. Vendodhja
   jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat

   kitrra 123

  14. Vendodhja
   Mi

   L0v3rM4n

  15. Vendodhja
   Deutschland

   LePuRuShI

  16. Vendodhja
   Me kembe te ngulura mire mbi......re :-)

   LeVoyageur

  17. LoSsT

  18. Marla

  19. Vendodhja
   Invisible...

   MasteR

  20. Vendodhja
   Ne Nje Enderr Te Embel...!!!

   princesha

  21. Vendodhja
   Rrugve

   ReNdEx

  22. ricky_ch

  23. sensuu

  24. Tuana

  25. Vendodhja
   Torino

   Ultraviolet

  26. Yellow Redhead