Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 4 nga 4 I parėI parė 1234
Duke shikuar rezultatet 91 ne 97 nga 97
 1. #1
  fv Avatari i toni007
  Antarėsuar nė
  Mar 2009
  Mosha
  34
  Postime
  85
  Forca e Rrespektit
  10

  Video humoristike

  beba tallava
  jepi loni...jepi
  Heren e fundit u redaktua nga E3; 28-06-2010 ne 17:19.
  Ai qe njeh ēmimin e gjithēkaje nuk njeh vleren e asgjeje

 2. #91
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Forca e Rrespektit
  5503

  Titulli: Video humoristike

   

 3. #92
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Forca e Rrespektit
  5503

  Titulli: Video humoristike

   

 4. #93
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Forca e Rrespektit
  5503

  Titulli: Video humoristike

   

 5. #94
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  12,010
  Forca e Rrespektit
  836
   

 6. #95
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  12,010
  Forca e Rrespektit
  836
   

 7. #96
  >> << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  6,948
  Forca e Rrespektit
  1438
  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu,
  nuk tė meriton as ashtu.

  Mua nuk mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  por fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq.  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 8. #97
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  12,010
  Forca e Rrespektit
  836
   

Faqja 4 nga 4 I parėI parė 1234

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Foto humoristike
  Nga TIGRI ne forum Video humoristike
  Pergjigje: 39
  Postimi i Fundit: 31-10-2017, 08:21
 2. SMS humoristike
  Nga Jeta ne forum SmS Humoristike
  Pergjigje: 92
  Postimi i Fundit: 29-10-2016, 22:20
 3. Poezi humoristike
  Nga arber b_fier ne forum Poezi
  Pergjigje: 9
  Postimi i Fundit: 30-04-2013, 17:05
 4. Poezi Humoristike !!
  Nga Ghost ne forum Humor
  Pergjigje: 15
  Postimi i Fundit: 10-11-2008, 01:26

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •