Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 34 nga 34 I parėI parė ... 2425262728293031323334
Duke shikuar rezultatet 991 ne 1,020 nga 1020
 1. #1
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Jeta
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Shqiperi ETNIKE!
  Mosha
  35
  Postime
  1,183
  Forca e Rrespektit
  54

  Barcoleta te ndryshme

  MJEKU
  Doktor mė dhemb ēdo vend nė trup prek kokėn - mė dhemb, prek gjoksin - mė dhemb, prek kėmbėn mė dhemb. Doktori e kontrolloi detalisht dhe i tha: Trupin e ke nė rregull po gishtin e ke te thyer.  SHAH-loja
  Tafė e luajmė njė lojė SHAH ai pėrgjigjet "Jo bre se dje mė ka vdek Gjyshja ...", aha po ska gajle bre Tafė ti meri figurat e ZEZA.  POLICI
  Bisedojnė dy policė dhe njeri i thotė tjetrit: Ke ndėgjuar se kan vjedhur bombėn ATOMIKE, e ēka nėse e kan vjedh thotė tjetri - si bre ēka, e din se sa e ka vlerėn ajo BOMBĖ, 1000000 Euro, auuuuu si bre aq vlerė tė madhe dasht Zoti e raftė nė bafēen time.


  VETURA
  Bisedojnė dy gangster, e din ti i thot i pari se vllau im nisi tė prodhon njė vetur tė re me motor Mercedesi, karoseri BMW, rrotat tė Peugeotit, timonin e Ferarit.... HABITET tjetri dhe i thotė e ēka fitoi nė fund? Paj fitoi vetėm 10 vjet burg.
   

 2. #991
  I'm offline fv Avatari i MasteR
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Invisible...
  Postime
  12,643
  Forca e Rrespektit
  2150

  Titulli: Barcoleta te ndryshme

  Me falni, a mund te ma jepni pak passwordin e wireless-it?
  ------Po ti porosit njehere kafen, idiot.
  --Ta shkruaj bashke apo vec e vec?
  Tė investosh pėr pamjen tėnde, do tė thotė tė paguash pėr tė tėrhequr vėmendjen e tė tjerėve...
  Ndėrsa tė investosh pėr arsimin dhe kulturėn tėnde, do tė thotė t'i bėsh tė tjerėt tė 'paguajnė' pėr vėmendjen tėnde!!

 3. #992
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,137
  Forca e Rrespektit
  5070

  Titulli: Barcoleta te ndryshme

  Citim Origjinale Postuar nga Quku Shfaq Poten
  Zonja byliha na thoni arsyen pse doni me e nda burrin
  -du me e nda per perputhje karakteresh
  -mos deshte me than per mosperputhje karakteresh??
  -jo jo, per perputhje karakteresh
  -ma shpjegoni pak kte perputhjen se je tu me lujt meq, nuk e kisha nigju najher
  -shiko mor shoku gjykats, un i heku vetullat, i pelqen edhe atij me hek vetullat, un depilohem, edhe ai depilohet, mu mpelqen me i lidh flokt bishtalec nmaje te kres, i pelqen edhe atij me i lidh njashtu, mu mpelqen me vesh xhinsa tr ngushta ne fund, i pelqen edhe atij njashtu....
  Tesh qe isha tu ardh per gjykat, po kerkosha tangat e kuqe e si gjeta kund, ne disha gja i ka vesh ky itesh....
  Mire qe nuk i ka humbur edhe kati i siperm thuaj!!
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 4. #993
  >> KS- AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,506
  Forca e Rrespektit
  1514

  Titulli: Barcoleta te ndryshme


  I thotė biondja shoqes sė vet bionde:

  “Paramendo, dje u ndal rryma, mbeta nė ashensor njė orė rrafsh!”

  “Po kjo nuk ėshtė asgjė. Unė kam mbetur tri orė nė shkallėt lėvizėse”.

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 5. #994
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Forca e Rrespektit
  5504

  Titulli: Barcoleta te ndryshme

  Nje burre po bente xhiro me makinen e tij ne Tirane duke thene lutjet e tij papritur tha me ze te larte:
  -o Zot te lutem le ler te shpreh nje deshire!!
  papritur qielli u vrejt.filloi te bubullinte e siper tij degjoj nje ''ze'' te thoshte:
  -meqe je munduar te jesh besues tek un me cdo menyre do te jap mundesine te shprehesh nje deshire!!
  dhe burri tha:
  -punoj emigrant ne itali,dhe deshira ime eshte te ndertosh nje ure nga durresi e ne Itali qe te shkoj e te vij sa here dua!!
  ateher nje ''ze'' u pergjigj:
  -kerkesa yte eshte ceshtje shteterore.mendo sa do kushtonte kjo. me mijera metra do duheshin te ndertohej bazamenti,cimento,hekur, mundem ta plotesoj kete deshire por nuk ja vlen qe ta plotesoj kete deshire kur duket kaq pa vlere!! Mund te mendosh dicka tjeter,nje deshire qe do te kishte vlere e do ta adhuroje!!!
  Burri u mendua e u mendua per disa ore,,,Dhe si perfundim tha:
  -O Zot i madh,do kisha deshire te mundja te kuptoja femrat,,, dua te di cfar ndjejne brenda ne shpirtin e tyre,cfar kan ne mendjet e tyre kur nuk flasin,perse qajne,cfar duan te thone kur thone'' jo '' dhe si mund te bej vertet nje grua te lumtur,,!!!!
  Degjohet zeri i Zotit e i thote:
  -e do dy kalimeshe apo kater kalimeshe ate uren??!!!
   

 6. #995
  sweet fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i sensuu
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Mosha
  29
  Postime
  10,367
  Forca e Rrespektit
  2905

  Titulli: Barcoleta te ndryshme

  nje cun kishte ardhur nga jashte dhe erdhi ne shqiperi duke u "hapur",i dukej vetja shume i forte...cdo here qe dilte zihej me ndonje dhe e rrifte dhe i jati i thoshte:kujdes or bir se kane per te rraf ndonje dite dhe ky i thoshte:keto jane miza bab miza per mu...por kujdes or bir,po keto jane miza mor bab miza.
  Nje dite vjen i enjtur ne fytyre ,e kishin rraf dhe i jati i thote: a te kam thene se kane me te rraf....ishin gjrenza bab gjrenza
  Treat your self like a star!!!

 7. #996
  I'm offline fv Avatari i MasteR
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Invisible...
  Postime
  12,643
  Forca e Rrespektit
  2150

  Titulli: Barcoleta te ndryshme

  Para ca kohesh dy cuna qe jetoni ne itali vendosin te marin atje per pushime babin e tyre.
  Pasi arrin atje qendron ca dite ambjentohet me vendin edhe cunat i thone o babi do te cojme ne darke te nje lokal nate.
  Vjen darka dhe pasi i japin te pije pak i sjellin nje femer 20 vjece kur nga pija e siper babi tyre kryu pune.
  Te nesermen babai po rrinte i merzitur dhe cunat te hapitur i thone ca ke mo babi qe je i merzitor mos ndoshta mbreme su kenaqe apo ca ndodhi.
  Jo bijne e mij u pergjigjet babi tyre sjam i merzitur per ate gje por teksa po mendoja ku isha mbreme kam arrit ne nje konkluzion qe ajo nena juaj gojen e ka vetem per te ngrene buke
  Tė investosh pėr pamjen tėnde, do tė thotė tė paguash pėr tė tėrhequr vėmendjen e tė tjerėve...
  Ndėrsa tė investosh pėr arsimin dhe kulturėn tėnde, do tė thotė t'i bėsh tė tjerėt tė 'paguajnė' pėr vėmendjen tėnde!!

 8. #997
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Forca e Rrespektit
  5504

  Titulli: Barcoleta te ndryshme

  Burri, kthehet ne shtepi dhe pasi sheh verdalle, pyet i alarmuar:
  -Oh, Zot i madh! Cfare ka ndodhur ketu?!
  Gruaja i pergjigjet qete:
  -E ke parasysh i dashur, ate castin, kur kthehesh ne shtepi dhe me pyet se cfare bej tere diten?!
  E pra, sot vendosa te mos e bej!
   

 9. #998
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,001
  Forca e Rrespektit
  905

  Titulli: Barcoleta te ndryshme

  Njė mjekut nė shtėpi i plasi gypi i ujit, ai shpejtė merr telefonin dhe thėrret njė hidraulik tė cilin e njihte.
  “Hipi makinės edhe eja tek unė menjėherė! Mė ka shpėrthyer gypi, i tėrė bodrumi mė ėshtė mbushur ujė”
  “Nuk mundem tash kurrsesi, a e di se sot ėshtė festė. Kam nė shtėpi fėmijėt dhe tėrė familjen. Thirre dikė tjetėr”.
  “A po a, sa herė sėmurej dikush nė familjen tėnde, gjithmonė mė thėrrisje mua kohė e pa kohė, e unė pa bėrė asnjė fjalė kam ardhur nė vizitė”
  “Ke tė drejtė, menjėherė po vi”
  Mbėrrin hidrauliku, hapė derėn e podrumit dhe nga shkalla e tretė i hedhė dy aspirina nė ujė dhe i thotė mjekut:
  “Nėse deri tė hėnėn nuk bie niveli i ujit, thirrėm prapė!”
   

 10. #999
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Forca e Rrespektit
  5504

  Titulli: Barcoleta te ndryshme

  Njė ēoban e thėrrasin nė qytet si dėshmitar nė njė gjyq. E pyesin..
  -Si quhesh ?
  Thotė emrin e tij.
  - Je i martuar ?
  - Kush, unė ?
  - Po, t'i.
  - Jam.
  - Me kė ?
  - Kush unė ?
  - Mos thuaj: kush, unė..hajde me kė je i martuar ?
  - Me njė grua..
  - Bre budalla, di ndonjė qė tė jetė martuar me burrė ?
  - Kush, un...? Po di...
  - Kė ?
  - Motrėn time.....
   

 11. #1000
  I'm offline fv Avatari i MasteR
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Invisible...
  Postime
  12,643
  Forca e Rrespektit
  2150

  Titulli: Barcoleta te ndryshme

  Citim Origjinale Postuar nga WOW Shfaq Poten
  Njė ēoban e thėrrasin nė qytet si dėshmitar nė njė gjyq. E pyesin..
  -Si quhesh ?
  Thotė emrin e tij.
  - Je i martuar ?
  - Kush, unė ?
  - Po, t'i.
  - Jam.
  - Me kė ?
  - Kush unė ?
  - Mos thuaj: kush, unė..hajde me kė je i martuar ?
  - Me njė grua..
  - Bre budalla, di ndonjė qė tė jetė martuar me burrė ?
  - Kush, un...? Po di...
  - Kė ?
  - Motrėn time.....
  Tamam barsalet greqie ke thene
  Tė investosh pėr pamjen tėnde, do tė thotė tė paguash pėr tė tėrhequr vėmendjen e tė tjerėve...
  Ndėrsa tė investosh pėr arsimin dhe kulturėn tėnde, do tė thotė t'i bėsh tė tjerėt tė 'paguajnė' pėr vėmendjen tėnde!!

 12. #1001
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,001
  Forca e Rrespektit
  905

  Titulli: Barcoleta te ndryshme

  Duke pritur pėr analiza nė njė spital... djaloshi e shef njė vajzė duke qarė.
  Djaloshi: Pėrse po qani !?
  Vajza: Erdha pėr ti bėrė analizat e gjakut dhe mjekėt mė thanė se duhet tė ma presin gishtin.
  Pasi degjoi kėtė djaloshi filloi tė qajė me tė madhe.
  Vajza: Po ti pėrse po qan tani?
  Djaloshi: Unė kam ardhur pėr ti bėrė analizat e urinės jo tė gjakut!
   

 13. #1002
  I'm offline fv Avatari i MasteR
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Invisible...
  Postime
  12,643
  Forca e Rrespektit
  2150

  Titulli: Barcoleta te ndryshme

  Babai : Kė do mė shumė ti, mamin apo babin ?
  Djali : Tė dy
  Babai : Jo, thuaj kė
  Djali : Tė dy
  Babai : Nėse unė shkoj nė Amerikė dhe mami nė Paris, ku do shkoje ti ?
  Djali : Paris
  Babai : Domethėnė ti do mamin ?
  Djali : Jo, por sepse Parisi ėshtė mė i bukur se Amerika
  Babai : Nėse unė shkoj nė Paris dhe mami nė Amerikė, ku do shkoje ti ?
  Djali : Amerikė
  Babai : Pėrse ?
  Djali : Epo e pashė Parisin me mamin o babi...
  Tė investosh pėr pamjen tėnde, do tė thotė tė paguash pėr tė tėrhequr vėmendjen e tė tjerėve...
  Ndėrsa tė investosh pėr arsimin dhe kulturėn tėnde, do tė thotė t'i bėsh tė tjerėt tė 'paguajnė' pėr vėmendjen tėnde!!

 14. #1003
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,451
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322

  Titulli: Barcoleta te ndryshme

  Meq jemi ne tema jashtoksoresh keto dite nje barsolete me ta:

  Nje jashtokesor me bashkshorten e tij nje mbremje i trokiten ne dere nje tokesori U tmerrua kur i pa po s'kish qa bente i futi brenda. Pasi ndenjen e bene qejfe vendosen te flenin por ky tokesori po i thot mysafirit: Meq je vetem sonte ketej qe do i nderrojme grate sa per sonte?

  I nderrojme - tha jashtoksori dhe ashtu u be.

  Te nesermen me vesen e mengjesit kish ike jashtoksori me bashkedhorten e tij. Dikur u zgjua dhe ky tokesori dhe vajti ne kuzhine ku pa vetem nusen e tij.

  Paskan ikur -pyeti
  Po, po iken - ju gjegj
  Hajt me trego si kalove mbreme - pyeti burri
  Permerak. Me ane te vesheve e rregullonin madhesine e bilbilit - tha nusja
  Uaaaa, po ajo dreq femra e tij desh me shkuli veshet mua, e une i thoja: Cke moj, cke?
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 15. #1004
  RDM33 fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i LeVoyageur
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Vendodhja
  Me kembe te ngulura mire mbi......re :-)
  Postime
  7,157
  Forca e Rrespektit
  3318

  Titulli: Barcoleta te ndryshme

  Barcaleta Podiumi.com

  Anglezi dhe Shqiptari:

  Shqiptari : A mund ta hapesh pak dritaren?

  Anglezi : What?

  Shqiptari : A mund ta hapesh pak dritaren?

  Anglezi : What?

  Shqiptari : Do you speak english?

  Anglezi : Yes.

  Shqiptari : Po hape pra dritaren.

  Ēifti i plakur

  Ishte nje cift 80 vjecaresh dhe nje dite u shkon mbesa per vizite. Therret burri: Zemer na erdhi mbesa! Zemer sa eshte rritur mbesa! Zemer qerase mbesen! Mbesa e habitur e pyet: O gjyshi po akoma ke dashuri kaq te madhe per gjyshen qe e therret ‘Zemra’?
  -Te keqen gjyshi kam 20 vjet qe i kam harruar emrin, prandaj e therras ashtu.

  Basti

  Komandanti urdhėron ushtar Pjetrin, njė bixhozxhi i pėrvėluar, tė njoftojė zonjėn Kanani qė i shoqi i saj ka humbur jetėn gjatė provave ushtarake. Ushtar Pjetri vihet shumė nė siklet se si do ja thoshte kėtė lajm tė dhimbshėm gruas sė shokut tė tij. Shkon tek pallati, ngjitet te apartamenti, i bile ziles, del njė zonjė dhe i thotė:
  – Vejusha Kanani?
  – Joooo, zonja Kanani!!
  – A e vėmė me bast!?

  Cifti per Shopping

  Nje cift nga nje qytet i Shqiperise dalin xhiro neper dyqane. Gruaja ndalet para nje vitrine dhe u fiksua pas nje fustani.
  Burri: Te pelqen?
  Gruaja: Po shume?
  Burri: Vertet??
  Gruaja: Po vertet?
  Burri: Ok vijme e shohim prap neser!!!

  Po digjej shkolla

  Babi: Bir pse qan?
  Djali: Pash ne enderr sikur po digjej shkolla…
  Babi: Ska gje ishte thjesht nje enderr…
  Djali: Prandaj po qaj se ishte enderr.

  Tradhėtia

  -Zemer me thuaj te verteten, nqs do te tradhetoja a do me falje?
  -Po shpirti im do ta kisha falur, biles do te kisha sjellur dhe lule.
  -Po lulen perse?
  -Nuk i shkohet dikujt tek varri duar that

  Goni dhe Beni godasin serish

  Goni dhe Beni u vonuan per ne shkolle.
  Zysha: Goni pse je vonuar sot?
  Goni: Pashe nje enderr te gjate o zysh sikur ika ne Stamboll me aeroplan dhe sme doli gjumi.
  Zysha: Po ti Beni?
  Beni: Une e percolla Gonin deri ne aeroport o zyshe.

  Qesha -_-

  Nje shqiptar ne itali po kerkonte te blinte nje shtepi,pasi i shikon disa njera i pelqen shum dhe i thot atij italianit ! Vieni kaza Vieni!( hajde shpi hajde )

  Policet

  Dy police duke kalu ne rruge shohin nje femije me cigare ne dore.
  -Hajde ktu ti hajde. Ne cil klas je?
  -Ne klas te 8 – i thot femija
  -Hidhe shpejt cigaren, femije i keq se je shum i vogel.
  Polici tjeter i thote:
  -Po pse i bertite? Edhe ti e ke pire cigaren kur ke qen ne klas te 8!
  -Epo un ateher kam qen 27 vjec.

  Pa titull…………………….

  Ai: – Ah me ne fund. Me zi po prisja
  Ajo: – A do qe une te iki?
  Ai: – Jo! As qe te te shkoj ne mendje kjo
  Ajo: – A me do?
  Ai: – Sigurish! Cdo dite! Gjithmone!
  Ajo: – A me ke tradhetuar ndonjehere?
  Ai: – Jo ! C’eshte kjo pyetje?
  Ajo: – A do te me puthesh?
  Ai: – Sa here te me jepet shansi.
  Ajo: – A do me qellosh ndonjehere?
  Ai: – Je e cmendur!? Kurre.
  Ajo: – A mund te kem besim tek ty?
  Ai: – Po!
  Ajo: – Zemer !
  Per te kuptuar se cfar ndodhe pas
  marteses,
  lexojeni tani tekstin duke filluar
  nga poshte lart

  50 Euroshi

  Dy polic duke ecur rruges, njeri polic shef 50€.
  – Wow 50€! E sheh mir e mir e pastaj e gris…
  Polici tjeter e shikon e pyet:
  – Pse e grise?!
  – Ishte fallco!
  – Nga e kuptove?
  – Ke pare ndonjehere 50€ me dy zero ti?
  Heren e fundit u redaktua nga LeVoyageur; 28-12-2016 ne 18:53.
  I live 'cause... i love!
  What does not kill me makes me stronger!!!

 16. #1005
  RDM33 fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i LeVoyageur
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Vendodhja
  Me kembe te ngulura mire mbi......re :-)
  Postime
  7,157
  Forca e Rrespektit
  3318
  Nje grua rreth 40 vjece pasi ishte ndare 9 here vendosi te martohej per here te 10-te.

  Natyrisht shpresonte qe kjo do ishte e 10-ta e verteta.

  Naten e pare sapo shtrihen i thote te shoqit-Te lutem, ngadale, jam e virgjer!

  Ky e shikon me habi dhe i thote-
  Si , si the?Je e virgjer?

  Ok, prit pra se ta shpjegoj une - ja kthen ajo.

  Deri sot kam zgjedhur gjithmone personin e gabuar.

  Burri im i pare ishte agjent shitjesh.Thoshte qe ishte i zoti ti bentebte gjitha por ne fakt nuk bente asgje.


  Burri im i dyte ishte programues.Thoshte gjithmone-Ja sa te futem ne program, ta kontrolloj, pasi futej ama nuk levizte fare, nuk bente me asgje.

  Burri im i trete ishte IT.Me thoshte-Prit te futem ne sistem, shikonte nese ishte gjithcka ne rregull por pastaj se dinte as vete por sistemi ngecte.


  Burri im i katert ishte inxhinjer.Isha e sigurt qe ky do dinte c'te bente.Por edhe ky me.thote-Duhen 3 vjet studime per te kuptuar mekanizmin e pastaj e bejme.
  Nuk mund te prisja 3 vjet dhe u ndame.

  I pesti ishte korrier.
  Thoshte gjithmone qe pako ishte nisur por nuk dihej kur do arrinte ne destinacion.

  I gjashti punonte ne administraten shteterore.Mendonte se dinte te bente gjithcka por kur vinte puna per te zgjidhur problemin
  thoshte qe nuk ishte detyra e tij.

  I shtati ishte reklamues.
  Thoshte qe produkti ishte gati por nuk ishte momenti per ta hedhur ne treg.


  I teti ishte psikolog.Donte te bente dashuri ai ulur ne kolltukun e tij ndersa une ne kolltukun perballe.


  Edhe i nenti nuk ishte me mire.Ishte gjinekolog.
  Kishte qejf te inspektonte me imtesi cdo gje por kaq ama, nuk shkonte me tej.


  Por me ty ama jam e sigurt qe do arrijme ta bejme.

  Cfare te ben te mendosh keshtu?-ja pret burri.

  Sepse ti je politikan.Eshte profesioni yt t'ja fusesh popullit.

  Ja kthen politikani-E vertete, ke te drejte, ti nderkohe kthehu nga pas dhe vendosu ne 90 grade.
  Perkthyer nga news.fidelityhouse.eu
  I live 'cause... i love!
  What does not kill me makes me stronger!!!

 17. #1006
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,199
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Rruges takohen dy shoke, njeri prej tyre kishte nje liber ne dore. E pyet shoku: Hahaha, ke filluar te studiosh?
  -Jo, pergjigjet ky, eshte nje liber qe studion logjiken, psh:
  -Ke akuarium ne shtepi?
  -Po, kam.
  -Dmth te pelqejne peshqit, deti.
  -Po, me pelqen.
  -Dmth te pelqen plazhi.
  -Po, sigurisht.
  -Dhe ne plazh shikon femrat me bikini trupin e tyre te bukur.
  -Po, pergjigjet ky.
  Ja pra kte studion ky liber “logjiken” dmth nga akuariumi arritem te pika qe ty te pelqejne femrat..
  -Shum gje e bukur, i thote shoku -po shkoj dhe un ta blej kete liber.. Dhe keshtu ben, e blen librin dhe duke ikur rruges e takon nje shok tjeter dhe i thote:
  -Hahaha ke filluar te studiosh?
  -Jo, i pergjigjet ky – eshte liber logjike.
  -Ouu… ēfare eshte ky liber?
  -Po ja psh. ke akuariumin ne shtepi..
  -Jo, e nderpret ky -nuk kam akuarim.
  -Epo je pederast pastaj, qė s’te pelqejne femrat, kjo eshte logjika..

  Kishin shkuar Beni me Gonin ne nje pyll te larget te Afrikes… Duke shetitur neper pyll, degjojne disa zhurma… – Indianet, – tha Beni dhe hipi me vrap ne peme… Kurse Goni nuk arriti te hipte dot, keshtu erdhen indianet dhe e rrahen… Edhe te nesermen kur indianet erdhen prap, Goni serish nuk mundi te hipte ne peme dhe indianet e rrahen perseri…. Ne diten e trete te shetitjes neper xhungel, kur po afroheshin indianet, Goni nxitoi me shume dhe hipi ne peme, keshtu qe kete radhe, Beni mbeti poshte… Kur erdhen indianet thane: – Kete poshte e kemi rrahur dy here, sot le te rrahim ate qe eshte ne peme.
   

 18. #1007
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,451
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Burri tu lexu libra e gruaja ne telefon:

  Gruaja: I lutna zotit me u ba liber ndoshta me kishe kap ne dore najher o burri jem.

  Burri: Me mire lutju zotit mos te te beje kalendar se te kisha nderru cdo vit
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 19. #1008
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,451
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Gruaja: Zemer sot eshte nje vjetori i marteses sone. A e pjekim gjelin per darke?

  Burri: Cfare faji ka gjeli i shkrete. Do ishte mire me gjet e me pjeke shoqen tende qe na njoftoje
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 20. #1009
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,137
  Forca e Rrespektit
  5070
  Citim Origjinale Postuar nga kitrra 123 Shfaq Poten
  Gruaja: Zemer sot eshte nje vjetori i marteses sone. A e pjekim gjelin per darke?

  Burri: Cfare faji ka gjeli i shkrete. Do ishte mire me gjet e me pjeke shoqen tende qe na njoftoje
  pokur ska shoqe qe te ka njohur ke te pjekim burrin apo gruan :p
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 21. #1010
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,451
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Citim Origjinale Postuar nga jana80 Shfaq Poten
  pokur ska shoqe qe te ka njohur ke te pjekim burrin apo gruan :p
  Te pqien te dy bashke
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 22. #1011
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,137
  Forca e Rrespektit
  5070
  Citim Origjinale Postuar nga kitrra 123 Shfaq Poten
  Te pqien te dy bashke
  tym e zjarr thua hahahaha
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 23. #1012
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,451
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Citim Origjinale Postuar nga jana80 Shfaq Poten
  pokur ska shoqe qe te ka njohur ke te pjekim burrin apo gruan :p
  Citim Origjinale Postuar nga kitrra 123 Shfaq Poten
  Te pqien te dy bashke
  Citim Origjinale Postuar nga jana80 Shfaq Poten
  tym e zjarr thua hahahaha
  Kerkoje falje kam gabu. E po kshu kur i ke shefet mbi koke e ngutesh

  Shefe andej e shefe ketej

  Vdekje shefeve e liri argatit t'popullit
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 24. #1013
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,137
  Forca e Rrespektit
  5070
  Citim Origjinale Postuar nga kitrra 123 Shfaq Poten
  Kerkoje falje kam gabu. E po kshu kur i ke shefet mbi koke e ngutesh

  Shefe andej e shefe ketej

  Vdekje shefeve e liri argatit t'popullit
  mos me thuaj se u bera fobi edhe te burrat e fv ...?! jete femrave e suksese ne karrjere le te urdherojne burrat qe mos te digjen po te ju vije pjekja duke i perkedhel me nga nje penel "yndyre" tju rri ngjyra e duhur e konsistenca krokante :p
  cpaaki qen ca maskilista :p
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 25. #1014
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,137
  Forca e Rrespektit
  5070
  burri- me la gruaja..tha qe se degjoj o pak a shume dicka te tille...
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 26. #1015
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,451
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Para disa ditėve, nė terr, po ecja nėpėr njė rrugicė, ku befasisht mė doli para njė hajdut.
  Ai bėrtiti: Paratė ose jetėn!
  Unė iu pėrgjigja: O burri dheut, unė jam i martuar! Po, cilat para tė lutem?! Cilėn jetė?!

  Aty ai mė pėrqafoi dhe qamė sė bashku!
  Ishte njė ēast mrekullueshėm!
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 27. #1016
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,451
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Djali: Cfare kishe me te tradhetu une?
  Vajza: Te kisha sjelle lule.
  Djali: E pse lule?
  Vajza: Te vorrezat nuk shkohet pa lule.
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 28. #1017
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,451
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Bisede e nje cifti:

  Burri: Okej, po ta fali tradhetine me kushtin qe te me tregosh si dhe pse e bere?

  Gruaja: Ok, ndegjo. U ndal rryme dhe hyri dikush shtepi e une isha ne dhome.

  Burri: Pastaj ......

  Gruaja: Une po te prisja zhveshur ne shtrat dhe te prisja ty.

  Burri: Pastaj ......

  Gruaja: Meq drite nuk kishte une se njoha edhe kur hyri ne shtrat.

  Burri: Pastaj ......

  Gruaja: Beme seks heren e pare ashtu neper terr dhe me ngjau si ti.

  Burri: Pastaj ......

  Gruaja: Kur perfundoi heren e pare dhe filloi te dyten e mora vesh se nuk ishe ti por ishte vone
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 29. #1018
  >> KS- AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,506
  Forca e Rrespektit
  1514
  Femijet qeshin 400her ne dite.
  te rriturit 20her.
  te vdekurit asnjėher… / dyat /


  400?

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 30. #1019
  >> KS- AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,506
  Forca e Rrespektit
  1514
  Shkojn dy tomate te shetisin, dhe njera shkelet papritmas…


  E pashkelura i thote te shkelurės: "Hallo ketshup."

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 31. #1020
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,664
  Forca e Rrespektit
  615
  Me sillni nje pirun ju lutem…..


  Du me kru icik brinjt…
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

Faqja 34 nga 34 I parėI parė ... 2425262728293031323334

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 2 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 2 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •