Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 35 nga 35 I parėI parė ... 2526272829303132333435
Duke shikuar rezultatet 1,021 ne 1,021 nga 1021
 1. #1
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Jeta
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Shqiperi ETNIKE!
  Mosha
  35
  Postime
  1,183
  Forca e Rrespektit
  54

  Barcoleta te ndryshme

  MJEKU
  Doktor mė dhemb ēdo vend nė trup prek kokėn - mė dhemb, prek gjoksin - mė dhemb, prek kėmbėn mė dhemb. Doktori e kontrolloi detalisht dhe i tha: Trupin e ke nė rregull po gishtin e ke te thyer.  SHAH-loja
  Tafė e luajmė njė lojė SHAH ai pėrgjigjet "Jo bre se dje mė ka vdek Gjyshja ...", aha po ska gajle bre Tafė ti meri figurat e ZEZA.  POLICI
  Bisedojnė dy policė dhe njeri i thotė tjetrit: Ke ndėgjuar se kan vjedhur bombėn ATOMIKE, e ēka nėse e kan vjedh thotė tjetri - si bre ēka, e din se sa e ka vlerėn ajo BOMBĖ, 1000000 Euro, auuuuu si bre aq vlerė tė madhe dasht Zoti e raftė nė bafēen time.


  VETURA
  Bisedojnė dy gangster, e din ti i thot i pari se vllau im nisi tė prodhon njė vetur tė re me motor Mercedesi, karoseri BMW, rrotat tė Peugeotit, timonin e Ferarit.... HABITET tjetri dhe i thotė e ēka fitoi nė fund? Paj fitoi vetėm 10 vjet burg.
   

 2. #1021
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,327
  Forca e Rrespektit
  905
  Tallja me Nastradinin
  Disa tė rinj e panė Nastradinin qė ishte mbėshtetur tek stalla e gomarėve dhe donin ta tallnin.
  Njėri mė i shkathėt i thotė: - “Ku je o Nastradin, baba i gomarėve”
  Nastradini i pėrgjigjėt: - “Po ti mor bir pse pake dalė prej stalle”?
   

Faqja 35 nga 35 I parėI parė ... 2526272829303132333435

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •