Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 4 nga 4 I parėI parė 1234
Duke shikuar rezultatet 91 ne 101 nga 101
 1. #1
  VIP fv Avatari i *deliza*
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  ,,In your dreams making you happy'' :)
  Mosha
  29
  Postime
  3,919
  Forca e Rrespektit
  435

  Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

  Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

  Ne kete teme qe po hap ftoj te gjithe shqiptaret te njihen me nga afer me perlat e vendit tone, me natyren e mrekullueshme dhe mahnitese te trojeve shqiptare.

  Qeparo  Uji i ftohte - Vlore  Parku Nacional i Thethit  Parku Nacional i Thethit  Drilon - Pogradec  Delvine  Dardhe  Gjiri i Kakomese


  Gurra e domgjonit


  Jal
  Gryka e Rrugoves  Kelcyre  Ksamil  Liqeni i Lures  Liqeni i Komanit  Liqeni i Ohrit  Liqeni i fierzes  Llogara

  Heren e fundit u redaktua nga E3; 19-02-2010 ne 15:44.
  _______________ :fluturverdhe:
  Ose hesht, ose thuaj diēka mė tė mirė se heshtja.


  ...E sotmja plotesohet nga e kaluara, ndersa eshte shtatzene me te ardhmen ...(Lajbnic) :flutur:

 2. #91
  Dum spiro, spero くる fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i sweetzzinna
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
  Postime
  20,090
  Blog Entries
  53
  Forca e Rrespektit
  3109

  Titulli: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare
  (Pamje nga Shqiperia ne faqet turistike)
  Think Pink! Say NO to breast cancer!

 3. #92
  C'est la vie. fv Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Postime
  9,615
  Blog Entries
  9
  Forca e Rrespektit
  5209

  Titulli: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

  WAW!Cfare bukuri qe kemi ne mor aman, une per veten time skam shkuar ndonjehere ketu do te doja ti vizitoja te gjitha po ta kisha mundesin o ziku a do shkojm bashke moj? s
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 4. #93
  VIP fv Avatari i *deliza*
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  ,,In your dreams making you happy'' :)
  Mosha
  29
  Postime
  3,919
  Forca e Rrespektit
  435

  Titulli: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare  Po e vendos ketu videon per qytetin e Korces. Thjeshte u mahnita nga ky qytet!
  _______________ :fluturverdhe:
  Ose hesht, ose thuaj diēka mė tė mirė se heshtja.


  ...E sotmja plotesohet nga e kaluara, ndersa eshte shtatzene me te ardhmen ...(Lajbnic) :flutur:

 5. #94
  Banned fv
  Antarėsuar nė
  Mar 2009
  Postime
  6,312
  Forca e Rrespektit
  4847

  Titulli: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

  Fotot Te Gjitha MbresLenese..Shqiperia Esht Vertet Burim I Nje Natyre Dhe Bukurie Shume Te Bukur...Mjer Dhe Lum Ne Qe I Kemi
  Mos qesh se u rrėzova, por qaj se po ngrihem

 6. #95
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i E3
  Antarėsuar nė
  Feb 2009
  Postime
  9,152
  Forca e Rrespektit
  2536

  Titulli: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

  N3xT

 7. #96
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i E3
  Antarėsuar nė
  Feb 2009
  Postime
  9,152
  Forca e Rrespektit
  2536

  Titulli: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

  N3xT

 8. #97
  Dum spiro, spero くる fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i sweetzzinna
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
  Postime
  20,090
  Blog Entries
  53
  Forca e Rrespektit
  3109

  Titulli: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

  Think Pink! Say NO to breast cancer!

 9. #98
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i E3
  Antarėsuar nė
  Feb 2009
  Postime
  9,152
  Forca e Rrespektit
  2536

  Titulli: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

  N3xT

 10. #99
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  12,330
  Forca e Rrespektit
  836

  Titulli: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

   

 11. #100
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Eugeneral
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Mosha
  32
  Postime
  1,255
  Forca e Rrespektit
  290
  Shqiperia


  -Esht nje vend
  ku njerzit lindin
  edhe marrin arratine
  keta njerez te cuditin
  se ky vend nuk esht cmendine


  -Esht nje vend
  ku njerzit vdesin
  dhe serish aty prap vine
  keta njerez te cuditin
  ferr/parajs nje udhe dine


  -Esht nje vend
  ku dashuria
  ndodhet vetem ne flamur
  keta njerez te cuditin
  sikur nuk jan perqafuar kurr


  -Esht nje vend
  qe ma ngron shpirtin
  her ma djeg me pervelon
  keta njerez te cuditin
  ndezin zjarr edhe me lot


  Luan_Valikardi
  (E.J.K)  albania-flag-Copy.gif

  Eugeneral
   

 12. #101
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Forca e Rrespektit
  5503
  Bukur Eugeneral!

  Me cudit pak fakti qe perdor 3 emra te ndryshem si autor ?!
   

Faqja 4 nga 4 I parėI parė 1234

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Bukuritė joshėse tė burimit dhe shpellės sė Radavcit
  Nga Arfenilla ne forum Viset shqiptare
  Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 20 Ore me Pare, 21:30
 2. Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 01-09-2013, 03:07
 3. Cepi i fundit i Europės, plazhet dhe bukuritė nė Shqipėri
  Nga Tuana ne forum Dedikuar Shqipėrisė
  Pergjigje: 10
  Postimi i Fundit: 11-05-2013, 20:08
 4. Pergjigje: 6
  Postimi i Fundit: 03-01-2009, 11:17

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •