Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 4 nga 4 I parėI parė 1234
Duke shikuar rezultatet 91 ne 93 nga 93
 1. #1
  preshevare fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  702
  Forca e Rrespektit
  53

  Nje mik i "tepert" ?

  Na ishte njeher nje cift qe dukej ideal ...
  por me kohe gjerat ndryshuan .. ata u ndan ...
  por vendosin te mbesin miq !

  Sa ju mendoni se mund te ekzistoj miqesi aty ku diku ka patur pasion e dashuri?

  Keni nje ose me shume "miq" te ksaj natyre ?
  Apo preferoni pas mbarimit te nje lidhje dashurie te humbasni cdo kontakt me te ?

  Diskutim te kendshem!
   

 2. #91
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,769
  Forca e Rrespektit
  4532
  Miqte e mire,jane percues se vepres e fjales se mire.
  Kritikues te mire njekohesisht.

  Kur afrohet ajo teprice,ka fillu t'i largohet fjales mik.

  Mos ngelet kush pa miq (te mire).
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 3. #92
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,856
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Ndodh posi dhe nuk eshte kurre teper.....
  Mjaft te pranosh te verteten dhe te ecesh drejt.
  Miqesia eshte nje forme e asaj qe ishte, thjesht pa intimitet
   

 4. #93
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,170
  Forca e Rrespektit
  5070
  Jam kundra miqesise pas "provave" (eksperimentit)
  Pasi i bie sikur nga ai x person pas perdorimit ne x rol mund te lihet ne stol per rolin y.
  Jo, jo ndahet shapi mga sheqeri ; nse deri dje ndjeja dicka per dike e nese un nuk ndjej me eshte xhest i ulet te perfitosh nga ajo cmund te ndjej ai per egoizmin qe te jete aty ne nje rol apo ne nje tjeter, apo e kunderta nese te thote pala tjeter qe te konsideron si mik por ke interesa te tjera kundrejt tij i bie ti besh keq vetes ...
  E nese te dy kan te njejten ide dmth per te mbetur miq.... i bie mos te kene patur kurr ndjeja dhe nje prove me shume nuk luan asnje rolnpervecse mund te ngre apo ul numrat .....
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

Faqja 4 nga 4 I parėI parė 1234

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Pergjigje: 91
  Postimi i Fundit: 05-03-2016, 08:43
 2. Probleme nė ēift, si tė kemi njė "ti" dhe "unė" pėrveē "ne"
  Nga Angel_Devil ne forum Dashuri dhe pasion
  Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 04-01-2012, 08:29
 3. Mėnyra tė reja pėr tė "djegur" dhjamin e tepėrt
  Nga sweetzzinna ne forum Mirėmbajtja e Trupit
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 30-11-2008, 12:55
 4. "Zėri": EULEX-i, njė "vazhdues i UNMIK-ut"
  Nga Gjarperesha ne forum Lajme nga Kosova dhe trevat shqiptare
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 10-11-2008, 11:27

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •