Shqiptar te Bashkuar
android
Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Dislikes Dislikes:  0
Duke shikuar rezultatet 1 ne 27 nga 27
 1. #1
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  28
  Postime
  4,644
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2489

  Cili shtet do te kete me shum medalje

  Cili shtet mendoni se do te kete me shume medalje ne LO 2008 SHBA KINA RUSIA APO GJERMANIA mendimi im personal eshte se SHBA
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 2. #2
  Homo Homini Lupus fv Avatari i Cyber_Spartacus
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Atje ku fluturojne shqiponjat
  Postime
  9,845
  Forca e Rrespektit
  718
  1.USA
  2.China
  3.Russia
  4.Australia
  5.Japan
  6.Germany
  7.France
  8.Italy
  9.South Korea
  10.Great Britain
  Njeriu eshte me pak vetevetja kur flet per veten e tij.... Jepi nje maske dhe do mesosh te verteten .... Oskar Uaild

 3. #3
  Dum spiro, spero くる fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i sweetzzinna
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
  Postime
  20,090
  Blog Entries
  53
  Forca e Rrespektit
  3110
  1 china
  2 usa
  3 rusia
  Think Pink! Say NO to breast cancer!

 4. #4
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i braziljania
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Butterfly flying away
  Postime
  9,579
  Forca e Rrespektit
  124
  1.USA
  2.kina

 5. #5
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i bledikorcari
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  ndodhem ne Korce....
  Postime
  2,313
  Forca e Rrespektit
  44
  edhe une me sweet-in jam dakord,keto te treja shtete do mbledhin shumicen e medaljeve.

 6. #6
  Dum spiro, spero くる fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i sweetzzinna
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
  Postime
  20,090
  Blog Entries
  53
  Forca e Rrespektit
  3110
  une me bledin patem te drejt


  1. Kina (51 tё arta, 21 tё argjendta, 28 tё bronzta)

  2. SHBA (36, 38, 36)

  3. Rusia (23, 28, 21)

  4. Britania e Madhe (19, 13, 15)

  5. Gjermania (16, 10, 15).
  Think Pink! Say NO to breast cancer!

 7. #7
  Antar Internacional fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Gjermoni
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Vendodhja
  Ku te me zej nata
  Mosha
  32
  Postime
  2,543
  Forca e Rrespektit
  25
  Mendova se USA po ja futi kina :S
   

 8. #8
  Dum spiro, spero くる fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i sweetzzinna
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
  Postime
  20,090
  Blog Entries
  53
  Forca e Rrespektit
  3110
  ishte e qart qe do e merte Kina... se sben kot ter ate spektakol ata
  Think Pink! Say NO to breast cancer!

 9. #9
  Antar Internacional fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Gjermoni
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Vendodhja
  Ku te me zej nata
  Mosha
  32
  Postime
  2,543
  Forca e Rrespektit
  25
  Po Po po ene America mir doli jo keq sidomos sot qe fitoi dhe Kombetarja Basketbollit.
   

 10. #10
  Dum spiro, spero くる fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i sweetzzinna
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
  Postime
  20,090
  Blog Entries
  53
  Forca e Rrespektit
  3110
  patjeter kan dal sh mire qe te 3 dhe china usa rusi
  Think Pink! Say NO to breast cancer!

 11. #11
  Antar Internacional fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Gjermoni
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Vendodhja
  Ku te me zej nata
  Mosha
  32
  Postime
  2,543
  Forca e Rrespektit
  25
  Ehhh kur u ban edhe Kinezet
   

 12. #12
  Dum spiro, spero くる fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i sweetzzinna
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
  Postime
  20,090
  Blog Entries
  53
  Forca e Rrespektit
  3110
  gjithe aji popull qe jan ata/....ke nge te zgjedhesh talente
  Think Pink! Say NO to breast cancer!

 13. #13
  Antar Internacional fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Gjermoni
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Vendodhja
  Ku te me zej nata
  Mosha
  32
  Postime
  2,543
  Forca e Rrespektit
  25
  Ato jan si distrrofik moj te gjith i format jan edhe te gjith na 10 kile jan
   

 14. #14
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Gjarperesha
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  3,821
  Forca e Rrespektit
  108
  china mendoj
  Mė vėshtirė pėr mua Eshte shėrimi i sinqeritetit...

 15. #15
  Dum spiro, spero くる fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i sweetzzinna
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
  Postime
  20,090
  Blog Entries
  53
  Forca e Rrespektit
  3110
  Citim Origjinale Postuar nga Gjermoni Shfaq Poten
  Ato jan si distrrofik moj te gjith i format jan edhe te gjith na 10 kile jan
  :kercim::kercim:ashu sic jan ....moren ter medaljet e mudnura :bum:bum:bum
  Think Pink! Say NO to breast cancer!

 16. #16
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Gjarperesha
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  3,821
  Forca e Rrespektit
  108
  10 kile???????????? nuk ma merr mendja se ka njerez me kete peshe!!! se aq (10 kg) nuk i bejne as kockat.
  Mė vėshtirė pėr mua Eshte shėrimi i sinqeritetit...

 17. #17
  Antar Internacional fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Gjermoni
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Vendodhja
  Ku te me zej nata
  Mosha
  32
  Postime
  2,543
  Forca e Rrespektit
  25
  ahahahahha i moren qe mos i gzofshin e mos ja pafshin hajrin ishalla o zot sa i urrej
  Po mir ato po ne qe dolem si mos ma keq ne olimpiad pa se ato e kan dyst
   

 18. #18
  Dum spiro, spero くる fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i sweetzzinna
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
  Postime
  20,090
  Blog Entries
  53
  Forca e Rrespektit
  3110
  po cke qe i urren kaq kinot?


  gjarpersha ishte nje lloj te shprehuri...skan 10 kg
  Think Pink! Say NO to breast cancer!

 19. #19
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Gjarperesha
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  3,821
  Forca e Rrespektit
  108
  nuk mendoj se duhet me i pas inat apo te shkojme deri ne ate pike saqe ti urrejme kjo eshte merita e tyre mendoj e qe duhet vlersuar deri diku pero.
  Mė vėshtirė pėr mua Eshte shėrimi i sinqeritetit...

 20. #20
  Antar Internacional fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Gjermoni
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Vendodhja
  Ku te me zej nata
  Mosha
  32
  Postime
  2,543
  Forca e Rrespektit
  25
  Se di goca qe mu me pelqen te ironizoj ose te flas me terma qesharak po aq dhe diskriminues . Gjithesesi me erdhi icik keq qe sdoli e para U.S.A
   

 21. #21
  Dum spiro, spero くる fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i sweetzzinna
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
  Postime
  20,090
  Blog Entries
  53
  Forca e Rrespektit
  3110
  eh lere se ka akoma edicione te dali Usa
  bene dhe Kinezet qej ne shtepine e tyre
  Think Pink! Say NO to breast cancer!

 22. #22
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Gjarperesha
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  3,821
  Forca e Rrespektit
  108
  Ne deshira kemi shume por meritat i meritojne ata qe trregohen me te zotet ne kete profesjon po thme. une do kisha deshire qe te fitonte shqiperia.
  Mė vėshtirė pėr mua Eshte shėrimi i sinqeritetit...

 23. #23
  Antar Internacional fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Gjermoni
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Vendodhja
  Ku te me zej nata
  Mosha
  32
  Postime
  2,543
  Forca e Rrespektit
  25
  Edhe un qef kisha te fitonte Pakistani po ce do sfitoi
   

 24. #24
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Gjarperesha
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  3,821
  Forca e Rrespektit
  108
  po kjo "cedo" nuk po na le reahate ne fansat.
  Mė vėshtirė pėr mua Eshte shėrimi i sinqeritetit...

 25. #25
  loniks fv
  Antarėsuar nė
  Dec 2009
  Vendodhja
  poduejv
  Postime
  3
  Forca e Rrespektit
  0

  Titulli: Cili shtet do te kete me shum medalje

  Adin kush kome fitu KINAhttps://images.google.com/images?hl=en&source=hp&q=flamuri%20i%20kinies&rlz= 1R2ADSA_enRS350&um=1&ie=UTF-8&sa=N&tab=wi
   

 26. #26
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i legjenda
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Vendodhja
  MAQEDONIA
  Postime
  3,579
  Forca e Rrespektit
  151

  Titulli: Cili shtet do te kete me shum medalje

  amerika per atletike gjithmon e para ka qen
  Bir, bjeri botės anė e mbanė!
  Veq Shqipėrinė e ki nėnė!

 27. #27
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i legjenda
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Vendodhja
  MAQEDONIA
  Postime
  3,579
  Forca e Rrespektit
  151
  fifa e ka trego rezultat te mira per kosoven ne futball
  Bir, bjeri botės anė e mbanė!
  Veq Shqipėrinė e ki nėnė!

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Shtet bandit, Zoti jua numėroftė edhe kėtė mėkat
  Nga Lauri ne forum Personalite tė shquara Shqiptare /boteror
  Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 01-12-2015, 08:58
 2. Ne kete shtet, viti 2011 do te kete 1 dite me pak
  Nga ida angel ne forum Tė ndryshme
  Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 12-05-2011, 15:52

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •