Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 15 nga 15 I parėI parė ... 56789101112131415
Duke shikuar rezultatet 421 ne 426 nga 426
 1. #1
  Carpe Diem fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Diku .
  Postime
  1,723
  Forca e Rrespektit
  75

  Si i thone shqip?

  rubber bands? Lol

  eshte ne anglisht, po ne shqip si mund ti themi ? Mua sme kujtohet ne shqip , ndonjeri e di ? :qenis:
  Heren e fundit u redaktua nga Katia; 04-12-2011 ne 19:58.
   

 2. #421
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,126
  Forca e Rrespektit
  5070
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  Derbardhe...
  antonimi i derzi.....
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 3. #422
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,631
  Forca e Rrespektit
  2297
  Resolutions ne English ... qysh perkthehet taman ne Shqip? Angazhim/e ?!

  Pshm : new year resolutions.
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 4. #423
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  1,993
  Forca e Rrespektit
  471
  Fjala mė shqipe ėshtė "vendim", por edhe nė fjalorin shqip gjendet kjo fjalė e huazuar, si rezolutė.

  REZOLUTĖ f. sh.
  Vendim me shkrim qė merret nė fund tė punimeve
  tė njė kongresi, tė njė konference etj. Rezoluta e
  Kongresit. Rezoluta e Kongresit tė Drejtshkrimit
  tė Gjuhės Shqipe. Rezolutė proteste. Projekti i
  rezolutės. Parashtrimi (miratimi) i rezolutės.
  Lexoj (nėnshkruaj) rezolutėn.
   

 5. #424
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,631
  Forca e Rrespektit
  2297
  ermmmm .. K'tu nuk perdoret taman si ( vendim ) .

  Dmth ke marre ndonje vendim te ri, per k'te vit te ri ?
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 6. #425
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i milva
  Antarėsuar nė
  Oct 2009
  Vendodhja
  Ku kendohen seranatat..
  Postime
  736
  Forca e Rrespektit
  54
  REZOLUTA ESHTE TJETER DHE VENDIMI TJETER!

  VENDIMI ESHTE KUR ANGAZHOHESH PER DICKA ne menyre kolektive ose individuale!
   

 7. #426
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i ricky_ch
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Postime
  4,945
  Forca e Rrespektit
  1058
  Citim Origjinale Postuar nga milva Shfaq Poten
  REZOLUTA ESHTE TJETER DHE VENDIMI TJETER!

  VENDIMI ESHTE KUR ANGAZHOHESH PER DICKA ne menyre kolektive ose individuale!
  Zonjė,

  po edhe njė gjysėm mendim si i yti nuk vlen shumė, e mos tė them asgjė.

  Rezoluta ėshtė njė vendim i marrė me shkrim, bazuar nė kėrkesa tė ndryshme te dikujt,
  si kusht qė dikush duhet patjetėr t'i pėrmbahet.

  Besoj se ke dėgjuar pėr Rezolutėn 1244.

  Edhe Zana ēfarė ka thėnė, bėhet fjalė pėr vendime qė duhen bėrė pėr Vitin e Ri.

  p.s. Artini e ka dhėnė skjarimin shumė tė mirė tė fjalės.
  Ah s'ikur bukuria tė simbolizonte menēurinė?!?!
  Prindėrit janė tė bezdisshėm nga se janė tė programuarė si tė tillė: dashuri e pa fund!
  Pėr t'i kuptuarė prindėrit, sė pari duhesh kuptuarė jetėn !

Faqja 15 nga 15 I parėI parė ... 56789101112131415

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Fjalor shqip-shqip
  Nga xhebrail ne forum Gjuha shqipe
  Pergjigje: 43
  Postimi i Fundit: 31-01-2018, 04:56
 2. Fjalore Online Shqip-Shqip +
  Nga loyalx ne forum Gjuha shqipe
  Pergjigje: 15
  Postimi i Fundit: 03-09-2009, 22:46
 3. Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 08-11-2008, 14:23

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •