Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 11 nga 11 I parėI parė ... 234567891011
Duke shikuar rezultatet 301 ne 303 nga 303

Teme: Kam Mall....

 1. #1
  Mangup me Licenc fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i xhebrail
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Vendodhja
  Peja
  Postime
  2,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  73

  Kam Mall....

  Kam mall per syte e tu...
  Kam mall per buzet e tua...
  Kam mall per buzeqeshjen tende...
  Kam mall per zerin tend...
  Kam mall prekjet tua....
  Kam mall per nervozen tende,,,
  Kam mall per nje te Dua nga buzet Tua
  Ni toke ku flamuri - me vjet me mloj fytyren
  e tash jane qu K'''''' - po dojne me ndrru ngjyren
  kam gjak kuq e zi - s'po du kaltersi
  s'du ylla n'falmur - se nuk jam jahudi

 2. #301
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  12,010
  Forca e Rrespektit
  836
  Te vrapoj ne breg te detit teksa perpiqem te kap henen(e beja shpesh kte kur isha e vogel).
   

 3. #302
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  5,239
  Forca e Rrespektit
  500
  Kam mall per keto pjeshkat e forumit qe nuk po duken packa se kam 20 minuta duke gervisht gishtat tek ekrani I tel duke u munduar me bo intrestantin....
   

 4. #303
  >> << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  6,948
  Forca e Rrespektit
  1438

  per nje shetitje te gjere ne Kosove dhe MK....
  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu,
  nuk tė meriton as ashtu.

  Mua nuk mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  por fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq.  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

Faqja 11 nga 11 I parėI parė ... 234567891011

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Pergjigje: 14
  Postimi i Fundit: 17-07-2016, 09:50
 2. Kam jeten me te bukur ne bote, dhe jam e flm me cfare kam!
  Nga sweetzzinna ne forum Diskutime shoqėrore
  Pergjigje: 29
  Postimi i Fundit: 11-01-2016, 17:25
 3. Pergjigje: 40
  Postimi i Fundit: 24-11-2011, 12:21

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •