Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 21 nga 21 I parėI parė ... 1112131415161718192021
Duke shikuar rezultatet 601 ne 613 nga 613
 1. #1
  βeℓℓe ā๓e fv Avatari i Love
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Vendodhja
  A jamais ą toi.. A jamais ą moi.. A jamais ą nous..!!
  Postime
  8,597
  Blog Entries
  26
  Forca e Rrespektit
  5059

  Zhgarravina .. dedikuar vetes!!

  Po sjell perseri temen me te bukur te Fv te cilen e kishte hapur anetarja Kati te cilen te gjithe e njohim per talentin e saj ne te shkruar. Shpresoj qe Kati ti lexoj dhe te rikthehet mes nesh sepse vertet na mungon

  Me dhimbsesh,e thyer e vetmuar
  nje stol i parkut te vjeter...
  I zhveshur nga ngjyrat
  i derrmuar nga te ftohtit dhe shirat.
  Nje perberje e turbullt...
  nje mase e qullet qe vetem loton,
  nje gur i rende qe vetem godet
  nje fjale e thene qe vetem vret...
  Me dhimbsesh...

  .................................................. .................................................. ...................... ღƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒღ The greatest show after the BigBang.... you, i & our baby ღƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒღ

 2. #601
  Banned fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Aug 2017
  Postime
  1,193
  Forca e Rrespektit
  0
  Plakushin ta thash pėr tė kompensuar vrullin tėnd kur adresoje mbi mua fjalėt"pyetje absurde", "pyetje koti".

  E pa hijshme?Dmth nuk je plakush?Por plakushe qė kėrkon nė forum tė gjesh njė plakush tė mbaj fėmijėt?Se qė je 50 vjeēar/e duket nga modeli i formimit tė tė dhėnave.

  Mė ēudite pa masė qė gjith tė paskan thėnė se je mashkull e askush stė paska thėnė pėrsen,wow.
   

 3. #602
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,300
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga Rildi.s Shfaq Poten
  Plakushin ta thash pėr tė kompensuar vrullin tėnd kur adresoje mbi mua fjalėt"pyetje absurde", "pyetje koti".

  E pa hijshme?Dmth nuk je plakush?Por plakushe qė kėrkon nė forum tė gjesh njė plakush tė mbaj fėmijėt?Se qė je 50 vjeēar/e duket nga modeli i formimit tė tė dhėnave.

  Mė ēudite pa masė qė gjith tė paskan thėnė se je mashkull e askush stė paska thėnė pėrsen,wow.
  Rildi cke me vajzen?!

  Lere te qete te lutem shume.
   

 4. #603
  Banned fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Aug 2017
  Postime
  1,193
  Forca e Rrespektit
  0
  Ē'ke o shpajrti i formit,sikur se din ti qė mua mė pėlqen tė provokoj😛
   

 5. #604
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  1,054
  Forca e Rrespektit
  178
  Citim Origjinale Postuar nga Rildi.s Shfaq Poten
  Plakushin ta thash pėr tė kompensuar vrullin tėnd kur adresoje mbi mua fjalėt"pyetje absurde", "pyetje koti".

  E pa hijshme?Dmth nuk je plakush?Por plakushe qė kėrkon nė forum tė gjesh njė plakush tė mbaj fėmijėt?Se qė je 50 vjeēar/e duket nga modeli i formimit tė tė dhėnave.

  Mė ēudite pa masė qė gjith tė paskan thėnė se je mashkull e askush stė paska thėnė pėrsen,wow.
  hahahahahhaaha sa qesha prz...

  ti na dole me inteligjenti nga te gjithe...epooo bravoo...

  nuk jam 50 ne fakt...jam 85 3 dhembe kam te mite...pjesen tjeter e kam cark

  sinqerisht se dija qe antarsimi ne forume behet per te gjetur burre te te mbaje femijet hahahahaa....uauuu a thua se mbaruan meshkujt real qe te versulemi tek virtualet...

  o zot deri ku mund te arrij imagjinata njerezore.....

  i paske hyre profilit tim rreth e qarke...sic duket nuk ke asgje me cfare te merresh...dhe shpik keshtu gjerash te pa logjikshme....

  mendoj se dikush nga administratoret te merret me kuriozet si puna jote...dhe te mesohesh se si mikpriten antaret e reja...apo he se e re...dhe ke thene me vehte hajde te merremi me kete...se me keta te tjeret na ka dal boja....

  pertej shakas...nuk i pelqej askap njerezit qe dalin ne konkluzione te pa baza....cili do njeri ne bote ka jeten e tij...menyren e tij te te gjykuarit....dhe ju nuk jeni askush ta gjykoni...kushdo qofte nje njeri...i ri...plak...me femije ose jo...kush te ka lene ty te merresh me ta?....

  dhe kaq se e zgjata shume...ndonse me ke fyer...dhe une ata qe fyejne i jap indiferentizmin tim si pergjigje...por pas ketij komenti nuk do shkruaj me asgje qe nuk ka lidhje me kete teme..ti nese nuk ke cfare te besh tjeter...te sugjeroj te gjesh nje pune ....e cila mund te te sjell dhe perfitime...jo te merresh me jeten e te tjereve....
   

 6. #605
  Banned fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Aug 2017
  Postime
  1,193
  Forca e Rrespektit
  0
  Ok dmth sipas teje skam me ēmerrem,dhe kėrkon mos paragjykim.Bukur paragjykuese,e paragjykove bukur,ēfar pune mė sugjeron tė filloj
   

 7. #606
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,154
  Forca e Rrespektit
  5070
  Sot isha ne nje qyteze te vockel fare, hyra ne nje shtepi te madhe fare le te themi enderr e cdokujt qe i pelqen stili gotik .. tre breza kishin kontribuar ta ndertonin.. nga cdo udhetim qe kishin bere i kishin dedikuar nje dhome....
  Nje salle e madhe me nje oxhak te mrekullueshem qe digjte drute pa pike meshire terhiqte vemendjen jo nga flaka e kqerremte qe bente por nga gdhendja e gurit nga pavimenti me marme ku komninimi i ngjyrave krijobte qilim madheshtor deei ne tavan ku nje piktor i panjohur per te zotin e shtepise kishte pikturuar tavanin ne formen ovale ...mrekulli!!
  Pas pak castesh, kur syte sdinin ku te ndalonin me pare per te soditur u kujtova qe e gjitha kjo ishte e vdekur!!
  Dy pleq e nje cift filipinesh ne me shume se 24 dhoma, ne me shume se 4 hektar park ..
  Per cfar e gjitha kjo??
  Nje gazete e dites shkujdesur ishte lene e harruar mbi tryezen pej arre shekullore.... ndjeva ftohte!!
  Skishte oxhak te ngrohte ate shtepi.. e njekohesisht mendova shtepizen time te vockel, pa tavane te tilla e dysheme artistike, pa park e pa filipine..
  E prap dicka me bente te ndjeja ngjashmeri ..
  Mure te mbyllura pa jete te vertete..
  Mure qe te ndajne nga bota..
  Shtepi te vdekura, pa jete!
  Pasi shtepia eshte aty ku ka njerez... njerzit e bejne shtepine...
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 8. #607
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,747
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Ti thua se nuk njeh dashurine...
  Por si mund te mos kesh ndjere nje ndjenje kaq sublime?
  A mund te quhesh njerezor kur ti kufizon veten te mos ndjesh?
  Ke provuar ndonjehere te mbyllesh syte e te kesh frike ti hapesh ato sepse mund te mos ndjesh driten ne irisin e syrit te depertoj?
  Ke provuar ndonjehere te flesh e te te kapi ankthi se neser diten sdo perqafosh serisht?
  Ke provuar ndonjehere lart ne qiell teksa je , friken se token me nen kembe nuk do ndjesh?
  Ke provuar ndonjehere te mendosh se nje dite s'do jesh me , e frika te te pushtoj cdo qelize sepse jeten dashuron?
  Keto frikera ndjej kur per ty mendoj.....ty qe timin kurre ste kam patur e sdo te te kem!
   

 9. #608
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,137
  Forca e Rrespektit
  905
  Sa gjė e trishtė,
  tė pėrfundosh e vetmuar.
  Sa gjė e brishtė,
  nga dashuria,
  tė jesh verbuar.
   

 10. #609
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  1,054
  Forca e Rrespektit
  178
  I buzeqesha edhe ketij mengjesi…sic ndodhe zakonisht…
  Nuk eshte e cuditshme te ndihesh ndryshe…as ti perkasesh asaj kategorie njerezish qe mbyllen ne vetmi kur nuk ndihen mire..
  Une nuk jam natyre qe mbyllem…ndodhe te arratisem…te beje dicka…por Brenda 4 mureve nuk do te mund te qendroja gjate…
  Njeru ndryshon…me vitet meson te behet me I matur…te behet me I rezervuar ne ato qe mendon…duket sikur pa pritur I ngre vetes nje mure te lart…dhe qendron strehuar pas tij…me shpresen se do te ndihet me e mbrojtur…
  Kohet e fundit nuk kam mundur te mendoj asgje…dhe nuk eshte munges kohe…eshte nje munges e pa spjegueshme ne koken tende…sa ti natyrshem zgjedh vetem ti arratisesh…
  Eshte e veshtir te gjesh frymezimin Brenda teje…mund te kesh karakteristikat e njeriut te gjitheanshem…njeriut multifunksional…por disa gjera nese nuk te vjen nuk mund ti besh…
  Sado qe Brenda teje mund te kesh grumbulluar mijra fjale te pa thene…ti ndjen nje bllokim…dhe se nuk arrin dot te percosh ate qe ndjen Brenda teje…
  Por je e rritur mjaftueshem…sa per te kuptuar se ne kete bote te vrazhd..qe te mbijetosh duket te jesh I forte…
  Dhe njerezit e forte nuk duhet te hallakaten pas grimcave te humbura…njerezit e forte…I vene vetes detyre…se do te qeshin c’do dite…e nuk do te lene per asgje ne bote…qe dyshimet te marrin jete ne koken tende…
  Por ne dite te ftohta Janari…ndjen se fitorja I perket atyre qe guxojne…
  Kam guxuar…kam besuar…kam shpresuar…se gjithmone e nesermja do te jete nje dite me e mire…
  Te reflektosh e te besosh ne veten tende…njeriun qe ti je…edhe kur bota te kthehet kunder teje…ti perhere duhet te besosh ne njeriun e mrekullueshem qe je…
  Do te te gjykojne…do te te largojne…do bejne te pa munduren per te te lenduar…por s’ka gje…jane pjese e jetes edhe keto…ti vetem duhet te mesosh se si t’ia dalesh…duhet vetem te gjesh forcen Brenda teje…e te mos harrosh te buzeqeshesh sigurisht…
  E shkuara mund te te perplaset si shuplak ne fytyre…madje atehere kur ti kishe humbur c’do shpres per te…
  Kishte filluar te te dukej si nje enderr e zbehte…si nje grimc e vogel ne te cilen perhumbeshe sa here kujtesa e sillte tek ti…
  Ty nuk te mbeten fjale…ndjen nje perzjerje ndjesish…te pa spjegueshme…nuk e ke ende te qarte nese duhet te gezohesh…nese duhet te qash…te heshtesh…apo te bertasesh…
  Ti kupton se…ne fakt ti nuk kupton asgje…
  Ti zgjedh te qendosh ne heshtje…sepse ne munges te fjaleve…heshtja eshte zgjedhja me e mire..
  Nje dite hapat do te te dergojne diku…diku ku as ti vete se di…por ndonse pa vetdijshem…duhet te buzeqesh…
  Nese dikur ishe ti vete qe u largove…eshte rastesia qe te sjell serisht…
  E ti cfare do te besh?..
  Do te buzeqeshesh sigurisht..
  Majde..madje mund te ndjesh fitore…lumturi…mund ti thuash vetes…:ehh praa ja ku te kam ne dore serisht”…
  Vetem se nuk jemi ne duart e tona…mes nesh eshte ai muri I larte…ai te cilit zgjohem per tu mbrojtur…
  Ulur me shpinen kthyer nga njeri-tjetri…ndjejme se kemi te perbashket vetem diellin…qiellin…e ndonje muzike a varg…qe ndodhe ta kryqezojme diku…
  Heren e fundit u redaktua nga vajza e detit; 1 Javė mė Parė ne 10:06.
   

 11. #610
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,137
  Forca e Rrespektit
  905
  fuck_off--i_14138573434314138583.jpg
  Tė pėrshėndes me kėtė foto
  E kam me ty qė nuk shikon njėher....veten nė pasqyrė,por shan tė tjerėt.
  Me ty qė quan dikė tė shėmtuar vetėm se nuk ka ēfarė tė veshė.
  Po tė drejtohem ty qė ofendon tė shėndoshė dikė qė nuk ėshtė si ato kukullat plastike qė je mėsuar tė shohėsh.
  E kam me atė qė paragjykon dikė nga ngjyra e lėkurės.
  Me ty qė vetėm llastohesh e mburresh nė krahė tė dikujt tjetėr.
  Me shumė dashuri nga unė
   

 12. #611
  Anėtar i ri fv Avatari i Zambaku
  Antarėsuar nė
  Jan 2019
  Postime
  228
  Forca e Rrespektit
  1
  Kur mendoj gjerat e cmuara qe kam ne jete....nenen e numeroj disa here
  Njeriu ndjehet i frikėsuar vetėm nėse nuk ėshtė nė harmoni me veten

 13. #612
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,137
  Forca e Rrespektit
  905

  Eja i dashur tė shtegtojmė aty ku nuk na shohin,
  tė ikim diku larg ku nuk na njohin.
  Tė largohemi nga muzgu i vetmisė,
  tė mbytemi nė ujvarėn e dashurisė.
  I dashur te fluturojmė nė parajsėn e pafund,
  aty ku sna lėndon askush.
  Aty ku mund tė jemi tė lirė,
  mė beso do jemi mė mirė.
  For-my-dear-friend-winxlove-18278794-400-283.jpg
   

 14. #613
  Anėtar i ri fv Avatari i Zambaku
  Antarėsuar nė
  Jan 2019
  Postime
  228
  Forca e Rrespektit
  1
  Mos mendo se sjam asnjehere me ty sepse mendimet dhe shpirti hyjne ne xhepin tend dhe udhetojne me ty qeshin me ty flasin me ty ...
  Njeriu ndjehet i frikėsuar vetėm nėse nuk ėshtė nė harmoni me veten

Faqja 21 nga 21 I parėI parė ... 1112131415161718192021

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •