Shqiptar te Bashkuar
android
Thanks Thanks:  0
Dislikes Dislikes:  0
Duke shikuar rezultatet 1 ne 5 nga 5

Teme: Kush eshte ?

 1. #1
  Themelues i Forumit fv Avatari i Angel_Devil
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Braila Romania
  Mosha
  35
  Postime
  15,427
  Forca e Rrespektit
  945

  Kush eshte ?

  Poshte hekur,lart tape
  mjeri ai,qe do ta kape.
  Si mund te thuash qe ke jetuar , kur nuk ke nje histori per te treguar!!!

 2. #2
  βeℓℓe ā๓e fv Avatari i Love
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Vendodhja
  A jamais ą toi.. A jamais ą moi.. A jamais ą nous..!!
  Postime
  8,597
  Blog Entries
  26
  Forca e Rrespektit
  5059

  Pe: Kush eshte ?

  Jep ndonje ndihme
  .................................................. .................................................. ...................... ღƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒღ The greatest show after the BigBang.... you, i & our baby ღƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒღ

 3. #3
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Oct 2009
  Postime
  2,428
  Forca e Rrespektit
  708

  Titulli: Kush eshte ?

  ...kjo per Angel_Devil....me qe i paska qef......

  ...vjen ...xhvishet ...vishet....hypen ,,e fut ,,,e tund ,, e shkund,, e nxjerr...zbret ..xhvishet...vishet ..merr 50 eur e iken...kush eshte ?
   

 4. #4
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,635
  Forca e Rrespektit
  2297
  Waaa, sa te veshtira ..
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 5. #5
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  1,997
  Forca e Rrespektit
  471
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Waaa, sa te veshtira ..
  Nuk janė tė vėshtira, po tė vihet nė punė fantazia...

  Tek postimi 3, mund te jete pastruesi i oxhakut...

  Vjen, zhvesh rrobat e mira, vesh tė punės, hipėn lart nė oxhak, e fut atė mjetin e gjatė tė pastrimit, e tund e shkund, pastaj e nxjerr. Zbret, zhvesh rrobat e pista, vesh tė pastrat, merr 50 euro pėr punėn, e ikėn.
   

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 2 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 2 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Kush ėshtė Babai !?
  Nga Loverboy ne forum Tė ndryshme
  Pergjigje: 6
  Postimi i Fundit: 18-10-2012, 17:25
 2. Kush ėshtė i pasuri dhe kush ėshtė i varfėri ?!
  Nga MasteR ne forum Besimtarėt musliman
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 14-08-2011, 17:41

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •