android
Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Dislikes Dislikes:  0
Faqja 2 nga 2 I parėI parė 12
Duke shikuar rezultatet 31 ne 44 nga 44
 1. #1
  Banned

  User Info Menu

  Fjalor shqip-shqip

  Tu e pase parasysh se ky forum frekuentohet nga shqipetaret e krejt botes edhe duke pase parasysh rajonalzimat qe kemi naper te folmen ton e qela kete teme qe te ndihmojme njeri tjetrin ne lidhje me fjalet qe si kuptojme nga nje pjese tjeter ku flitet shqip...
  Respekte....
   

 2. #31
  Banned

  User Info Menu

  car-serbisht mbret
  caric-serbisht mbreteresh


  kjo nuk eshte fjale shqipee
   

 3. #32
  Anėtar i Nderuar

  User Info Menu

  OK ki te drejt por nqftse e perdorim si fjalorč kete temč...duhet vendosur dhe fjalet qe nuk i kuptojm te njeri tjetrit..kshtu qe te kuptohen me leht dhe postimet tona


  P.S ti psh e perdore caric e Pimp :p e kush te lexon don te kuptoje qa ki shkru
   

 4. #33
  Banned

  User Info Menu

  Citim Origjinale Postuar nga SuRiAnA Shfaq Poten
  OK ki te drejt por nqftse e perdorim si fjalorč kete temč...duhet vendosur dhe fjalet qe nuk i kuptojm te njeri tjetrit..kshtu qe te kuptohen me leht dhe postimet tona


  P.S ti psh e perdore caric e Pimp :p e kush te lexon don te kuptoje qa ki shkru
  mire ma bere hahahhahahahahhahaa
   

 5. #34
  tifoz i cmendur i INTERIT

  User Info Menu

  o popull i thjesht po markuc qe kete fjale une para nje viti e mesova se kisha deghuar asnjeher. dmth zorre ketej nga jugu
   

 6. #35
  Banned

  User Info Menu

  Citim Origjinale Postuar nga Brigadieri Shfaq Poten
  o popull i thjesht po markuc qe kete fjale une para nje viti e mesova se kisha deghuar asnjeher. dmth zorre ketej nga jugu


  interesante kjo thenjaa
   

 7. #36
  Anėtar i ri

  User Info Menu

  llajka-porta e oborrit perdoret me teper neper fshatrat e veriut. porte e cila eshte e ndertuar prej druri.
  TO LOVE SOMEBODY IS NOTHING
  TO BE LOVED BY SOMEBODY IS SOMETHING
  TO LOVE EACH OTHER IS EVERYTHING

  ance:ance:

 8. #37
  Anėtar i ri

  User Info Menu

  mos bėj zarar qeder rrėmujė = mos hap probleme me pak fjalė
  Nė jetė nuk ekzistojnė rregulla por gjithēka qė duhet tė bėsh ėshtė tė kesh durim pėr tė kuptuar dhe tė veprosh.
  Ndonjėherė me mendje(dhe pa zemėr)
  e ndonjėherė me zemėr(dhe pa mendje).

  ...dhe duhet gjithashtu qė ndonjėherė tė bėsh shaka e ndonjėherė tė jesh serioz
  ...se ēfarė tė ndodh nė jetė nuk ėshtė e sigurtė por ėshtė bixhoz.

 9. #38
  Release Yourself

  User Info Menu

  ngjo tekho = degjo ketu

  e shejshet...

  cauc= vajz
   

 10. #39
  Release Yourself

  User Info Menu

  shishirok= ballon
   

 11. #40
  Anėtar i ri

  User Info Menu

  ftere - tigan
  Nė jetė nuk ekzistojnė rregulla por gjithēka qė duhet tė bėsh ėshtė tė kesh durim pėr tė kuptuar dhe tė veprosh.
  Ndonjėherė me mendje(dhe pa zemėr)
  e ndonjėherė me zemėr(dhe pa mendje).

  ...dhe duhet gjithashtu qė ndonjėherė tė bėsh shaka e ndonjėherė tė jesh serioz
  ...se ēfarė tė ndodh nė jetė nuk ėshtė e sigurtė por ėshtė bixhoz.

 12. #41
  plak gjufurrak

  User Info Menu

  Lum qe gjeta temen e perkthimeve ance:ance:ance: qa dmth fjala DIVANHONE:gjujpeshk:
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 13. #42
  Anėtar i ri

  User Info Menu

  Titulli: Fjalor shqip-shqip

  Citim Origjinale Postuar nga Analistja Shfaq Poten
  gjuhca-saraga ne gjuhe letrare:kercim::kercim:
  gjuhca apo gjuhėza ėshtė peshk apo ēfarė se po qe nga ata peshqit qė rrinė poshtė nė rėrė atėherė kuptova dicka se pėrndryshe nuk kam kuptuar as gjuhėn krahinore por as pėrkthimin nė gjuhėn letrare
  Nė jetė nuk ekzistojnė rregulla por gjithēka qė duhet tė bėsh ėshtė tė kesh durim pėr tė kuptuar dhe tė veprosh.
  Ndonjėherė me mendje(dhe pa zemėr)
  e ndonjėherė me zemėr(dhe pa mendje).

  ...dhe duhet gjithashtu qė ndonjėherė tė bėsh shaka e ndonjėherė tė jesh serioz
  ...se ēfarė tė ndodh nė jetė nuk ėshtė e sigurtė por ėshtė bixhoz.

 14. #43
  rremujaxhije:P

  User Info Menu

  Titulli: Fjalor shqip-shqip

  mollatare-domate
  trangull-kastravec (ketej nga veriu )
  You're not Albanian??
  It's :ok, nobody is Perfect!!!  ..kerko te dish kush je,e te jesh ajo qe din.. :viola:

 15. #44

  User Info Menu

   

Faqja 2 nga 2 I parėI parė 12

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Fjalor shqip-turqisht.
  Nga bledikorcari ne forum Humor
  Pergjigje: 19
  Postimi i Fundit: 07-12-2009, 04:59

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •