Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 2 nga 2 I parėI parė 12
Duke shikuar rezultatet 31 ne 42 nga 42
 1. #1
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i ricky_ch
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Postime
  4,920
  Forca e Rrespektit
  1058

  Lightbulb Video nga duartė tona!

  Pasi qenka tema fotot nga duartė tona, thash pse mos
  ta hapim edhe njė temė pėr videot qė kemi bėrė vetė!

  Para dy ditėve, kur bėrė ca foto te Ujėvarja e Rajnės,
  bėra njėkohėsisht edhe ca klipe tė shkurtėra!
  Janė larg profesionales, por vlen t'i hidhet njė
  shikim!


  [youtube]2ikNdSvjhGQ [/youtube]

  [youtube]twbACZejT5o [/youtube]

  [youtube]33mOEpmDa0o [/youtube]

  [youtube]2EcZ9OKlY7Y [/youtube]

  [youtube]9MnqgBDU0ow [/youtube]

  [youtube]gAWV0KfQfJo [/youtube]

  [youtube]sKhx-vCN_54 [/youtube]

  [youtube]sBscEOpIYS8 [/youtube]

  [youtube]Sauzo43d7Fw [/youtube]
  Ah s'ikur bukuria tė simbolizonte menēurinė?!?!
  Prindėrit janė tė bezdisshėm nga se janė tė programuarė si tė tillė: dashuri e pa fund!
  Pėr t'i kuptuarė prindėrit, sė pari duhesh kuptuarė jetėn !

 2. #31
  Marakli Krapit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Quku
  Antarėsuar nė
  Mar 2009
  Postime
  6,536
  Blog Entries
  3
  Forca e Rrespektit
  2458

  Titulli: Video nga duartė tona!

  (Æ`*•.ø♥La Ilahe Ilallah Muhammeden ReesulAllah ♥ø.•*“Æ)
  Mendume se barku mbushet,
  Me mish e makarona,
  Kjo ishte lumtunia.!
  Dikur, andrrave tona...

 3. #32
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,486
  Forca e Rrespektit
  8339

  Pe: Video nga duartė tona!

  Dėt...
  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath

 4. #33
  βeℓℓe ā๓e fv Avatari i Love
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Vendodhja
  A jamais ą toi.. A jamais ą moi.. A jamais ą nous..!!
  Postime
  8,597
  Blog Entries
  26
  Forca e Rrespektit
  5059

  Titulli: Video nga duartė tona!

  .................................................. .................................................. ...................... ღƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒღ The greatest show after the BigBang.... you, i & our baby ღƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒღ

 5. #34
  sweet fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i sensuu
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Mosha
  29
  Postime
  10,365
  Forca e Rrespektit
  2905

  Titulli: Video nga duartė tona!

  sensuu hits again
  Treat your self like a star!!!

 6. #35
  sweet fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i sensuu
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Mosha
  29
  Postime
  10,365
  Forca e Rrespektit
  2905

  Titulli: Video nga duartė tona!

  si mund te ve nje video qe kam ne kompj
  Treat your self like a star!!!

 7. #36
  outcast fv Avatari i Aki
  Antarėsuar nė
  Nov 2015
  Postime
  2,354
  Forca e Rrespektit
  1754

  Titulli: Video nga duartė tona!

  Citim Origjinale Postuar nga sensuu Shfaq Poten
  si mund te ve nje video qe kam ne kompj
  hahah sensuu me duket se me pare duhet ta besh upload qofte youtube, ose vimeo, une per vete ja do sjell nje qe e provova ca kohe me pare ne vidme, te shohim si do del

  nje grup polak duke kenduar a-capella In the Jungle

  https://vid.me/rXbI
   

 8. #37
  Moderatorė fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  12,424
  Forca e Rrespektit
  886

  Titulli: Video nga duartė tona!

   

 9. #38
  ♥ House Music fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Mr-Bledi
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Vendodhja
  .bat
  Postime
  88
  Forca e Rrespektit
  19

  Titulli: Video nga duartė tona!

  me ka pelqyer gjithmone kinematografia... planet qe merren, filtrat, emocioni qe arrin te transmetohet ne 24 frames... dhe sa here qe kisha mundesi, aq rralle, pepriqesha te krijoja dicka vete. se fundmi kur po kaloja tek kjo rruga, pashe kete artistin qe po performonte, me terhoqi shume vemendjen dhe menjehere nxorra telefonin te filmoja, ne fund fare i kerkova dhe nja dy pyetje dhe ja ku eshte rezultati...


  e di qe ka shume vend per permiresime dhe disa gjera arrij ti shoh dhe vete... ju ftoj te komentoni dhe ju!
  You’re beautiful until your Photo-shop 30 day trial has gone.

 10. #39
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Forca e Rrespektit
  5503
  Di dikush nese mund te fshehim emrin neper video te bera nga ne,sepse dua te postoj nje por del me emer dhe pervec kesaj mundem te editoj videot si psh ta bej me mjegull nese ne video duket ndonje fytyre qe ska lidhje me forumin...Apo duhen bere keto qe ne fillim kur ne xhirojme videon?!
   

 11. #40
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Forca e Rrespektit
  5503
  Urno???

  Me kish erdh nje quote ketu nga nje anetar i ri me nje nick te cuditshem por se gjej,megjithate e marr me mend kush mund te jete..

  Me erdhi dita e mua te me zeje ne goje ky ahaha

  Ne lidhje me ate qe kam shkruar askush eee,aha mire rrofshi qe na lexuat nqfs na lexuat..!
   

 12. #41
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,042
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8321
  Miremengjesi. Edhe ky bossi ish dal me ba ushtrime


  https://<font color="#FFFFFF">web.fa...134672565/?t=1
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 13. #42
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,042
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8321
  Miremengjesi. Edhe ky bossi ish dal me ba ushtrime

  Facebook
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


Faqja 2 nga 2 I parėI parė 12

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Nėse s’e keni ditur, “tokat tona janė nga Tivari te Pazari i Ri e Nish, nga Nishi nė
  Nga legjenda ne forum Lajme nga Kosova dhe trevat shqiptare
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 05-07-2016, 21:49
 2. Pergjigje: 55
  Postimi i Fundit: 15-11-2014, 17:55

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •