Shqiptar te Bashkuar
android
Thanks Thanks:  0
Dislikes Dislikes:  0
Duke shikuar rezultatet 1 ne 18 nga 18
 1. #1
  RDM33 fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i LeVoyageur
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Vendodhja
  Me kembe te ngulura mire mbi......re :-)
  Postime
  7,157
  Forca e Rrespektit
  3318

  Shefi paguan 4.500 Euro pėr gjoksin e sekretarės

  Njė kėshilltar financiar nė Dresden, Gjermani, ka paguar pėr tė bėrė gjoksin e ri tė sekretares sė tij pasi e ka parė tė zhveshur nė kopertinėn e revistės “Bild” nė muajin shkurt.

  28-vjeēarja ishte ankuar pėr pėrmasat e vogla tė gjoksit tė saj dhe kėshtu bosi ka vendosur t’i ofrojė 4.500 euro,duke i mundėsuar ndėrhyrjen e kirurgjisė plastike.Tashmė 28-vjeēarja,pas tetė javėsh nė pushime,ka pozuar pėrsėri pėr revistėn“Bild” me gjoksin e saj tė ri.

  “Desha t’i plotėsoja dėshirėn e saj tė madhe dhe kėshtu vendosa tė paguaj pėr gjoksin e saj tė ri”, tha 29-vjeēari, Marco Bauschke nė tė pėrditshmen mė tė lexuar nė Gjermani, qė e hap gjithmonė faqen e parė me njė grua nudo. Ashtu siē tregojnė fotot nė “Bild”, Claudia ka kaluar nga numri 2 nė 4 falė ofertės bujare tė shefit tė saj.


  kosovachat.com
  I live 'cause... i love!
  What does not kill me makes me stronger!!!

 2. #2
  Homo Homini Lupus fv Avatari i Cyber_Spartacus
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Atje ku fluturojne shqiponjat
  Postime
  9,845
  Forca e Rrespektit
  718

  Pe: Shefi paguan 4.500 Euro pėr gjoksin e sekretarės

  epo sa blowjob pa per te bere ajo qe ta shperbleje ate zjarr do i marre
  Njeriu eshte me pak vetevetja kur flet per veten e tij.... Jepi nje maske dhe do mesosh te verteten .... Oskar Uaild

 3. #3
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Sep 2011
  Postime
  6,438
  Forca e Rrespektit
  6107

  Pe: Shefi paguan 4.500 Euro pėr gjoksin e sekretarės

  uha paska kursy Shefi,,,normale ben 7000€ .....
   

 4. #4
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Dec 2009
  Postime
  1,876
  Forca e Rrespektit
  143

  Pe: Shefi paguan 4.500 Euro pėr gjoksin e sekretarės

  ....Epo thoni qe nuk ka njerez bujare kjo bote hahahahaha...shefi ?...hajde shefo hajde...ste pelqekan ato me gjoks te vogel ty!!!!!......epo tani, ta gezosh silikonin
  ......Non ce da dire in un ambiente filosofico, "originale"...dove tutto ciņ che si dice e originale ...come si fa a snobbare la sapienza, sembra che l'origine e proprio qui:p ....e uno scherzo, non lo prendete sul serio;D ...salve a tutti...come state?....ah io?..bene grazie

 5. #5
  I'm offline fv Avatari i MasteR
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Invisible...
  Postime
  12,643
  Forca e Rrespektit
  2150

  Pe: Shefi paguan 4.500 Euro pėr gjoksin e sekretarės

  ja vlen apo jo se spo shoh dot foton
  Tė investosh pėr pamjen tėnde, do tė thotė tė paguash pėr tė tėrhequr vėmendjen e tė tjerėve...
  Ndėrsa tė investosh pėr arsimin dhe kulturėn tėnde, do tė thotė t'i bėsh tė tjerėt tė 'paguajnė' pėr vėmendjen tėnde!!

 6. #6
  :) fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ida angel
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  ^.^
  Postime
  8,404
  Forca e Rrespektit
  2091

  Pe: Shefi paguan 4.500 Euro pėr gjoksin e sekretarės

  Paska hall te madh si shefi dhe ajo.......problem i rendesishem :p

  I love you daddy
  :flamuri:

 7. #7
  Homo Homini Lupus fv Avatari i Cyber_Spartacus
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Atje ku fluturojne shqiponjat
  Postime
  9,845
  Forca e Rrespektit
  718

  Pe: Shefi paguan 4.500 Euro pėr gjoksin e sekretarės

  Citim Origjinale Postuar nga ida angel Shfaq Poten
  Paska hall te madh si shefi dhe ajo.......problem i rendesishem :p
  Mos shiko qe disa femra jane te bekuara nga perendia e loverboyt me @@ disa te tjera i matin me meshkujt
  Njeriu eshte me pak vetevetja kur flet per veten e tij.... Jepi nje maske dhe do mesosh te verteten .... Oskar Uaild

 8. #8
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,942
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4591

  Titulli: Shefi paguan 4.500 Euro pėr gjoksin e sekretarės

  Shefi ben parapregaditje
   

 9. #9
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,860
  Forca e Rrespektit
  2297
  Kshu si ky ti kishin te tere bosat.... Kush nuk do ta deshironte nje Bos te tille ?
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 10. #10
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,810
  Forca e Rrespektit
  615
  Epo si duket ja ka premtu nje cic per ta prekur ajo
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 11. #11
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,888
  Forca e Rrespektit
  3405
  Do i kete premtuar te dyja,plus dhe ndonje gje tjeter..se 4500 euron,nuk paguhen kot


  🦂  🐾

 12. #12
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,810
  Forca e Rrespektit
  615
  Ore njeren dhe ku ta preke te laje durt pse ore me 4500 do dashnore shefi..
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 13. #13
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,860
  Forca e Rrespektit
  2297
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  Epo si duket ja ka premtu nje cic per ta prekur ajo
  Artikulli nuk permban asnje efekt seksual.... thjeshte human : d
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 14. #14
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,810
  Forca e Rrespektit
  615
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Artikulli nuk permban asnje efekt seksual.... thjeshte human : d
  Rrofsh Zana per iluminimin, po une kam oren e erotikes tani..
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 15. #15
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,860
  Forca e Rrespektit
  2297
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  Rrofsh Zana per iluminimin, po une kam oren e erotikes tani..
  Te kuptoj te kuptoj ... por je ne temen e gabuar, se ta marrim per ters pastaj , jo per gje... meqe tema rrotullohet rreth shefit .. ha ha : p
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 16. #16
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,810
  Forca e Rrespektit
  615
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Te kuptoj te kuptoj ... por je ne temen e gabuar, se ta marrim per ters pastaj , jo per gje... meqe tema rrotullohet rreth shefit .. ha ha : p
  Une do i jepja 4500 plus nje tullumbace ... qe te ndihej happy..
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 17. #17
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,860
  Forca e Rrespektit
  2297
  Ka ikur koha e k'tyre shefave si puna e jote , mo : p : d
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 18. #18
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,810
  Forca e Rrespektit
  615
  Une nuk jam shef demode qe jap lek qe te zbukurohen, une i gjej te bukura dhe bej pushime me to...
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Cfare kishe bo me 500 euro
  Nga Jonio ne forum Tė ndryshme
  Pergjigje: 41
  Postimi i Fundit: 1 Javė mė Parė, 23:01
 2. Pergjigje: 12
  Postimi i Fundit: 01-02-2014, 12:10
 3. Puthja nė veturėn kushtone 500 euro
  Nga Loverboy ne forum Kuriozitete
  Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 17-07-2010, 09:12
 4. Pagon gruan 500 euro ne muaj
  Nga lela adela bubu settete ne forum Tė ndryshme
  Pergjigje: 17
  Postimi i Fundit: 11-11-2009, 18:51
 5. Bajerni blen autobus 500 mije euro!
  Nga fcbesia ne forum Kampionati Gjerman
  Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 15-09-2008, 17:14

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •