Shqiptar te Bashkuar
android
Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Dislikes Dislikes:  0
Duke shikuar rezultatet 1 ne 3 nga 3
 1. #1
  VdeKje FasHiZmit fv fv Avatari i Daja
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Vendodhja
  Ke Shpija Vet
  Mosha
  30
  Postime
  56
  Forca e Rrespektit
  9

  Question Pse Fshihen Ankesat Pa Marr Prgj...?

  Pse fshihen Ankesat pa marre pergjigjie nga Admin..?
  kjo qeka rregullojra juaj?:bum
   

 2. #2
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,349
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Teme interesante kjo e aq me teper avatari ahahhahahahaha

  Dhe pas kaq kohesh ti qenke zhdukur si antar e pergjigje spaske marre hahahahahahaha.
   

 3. #3
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Teme interesante kjo e aq me teper avatari ahahhahahahaha

  Dhe pas kaq kohesh ti qenke zhdukur si antar e pergjigje spaske marre hahahahahahaha.
  Ndaj ka ikur se nuk i ke dhene pergjigje
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 13-03-2017, 00:52
 2. Pergjigje: 3
  Postimi i Fundit: 07-04-2013, 14:08

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •