Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 5 nga 5 I parėI parė 12345
Duke shikuar rezultatet 121 ne 125 nga 125
  1. #1
    Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
    Antarėsuar nė
    May 2011
    Postime
    12,314
    Forca e Rrespektit
    8311

    Video Motivuese

    Doja ta hapja kte teme si nje hapesire ku mund te motivojme njeri tjetrin atehere kur ndihemi down.
    Kshu qe ktu mund te postoni video qe juve vertete ju motivojne, me tekset e tyre ose thjesht me fotot qe permbajne...mund te jene pjese filmash ose pjese fjalimesh etj....vetem qendroni brenda temes dhe mos postoni cdo video qe ju del perpara, sa per te shtu postimet.

    Kjo eshte njera qe une shof per dite kto kohet e fundit...
    "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath

  2. #121
    KS - AL ethn. fv Avatari i Violetta
    Antarėsuar nė
    May 2011
    Postime
    6,363
    Forca e Rrespektit
    1470


    Kur i kulturuari hesht nga edukata,

    Injoranti mendon se e la pa fjalė...

    I Love Kosovo: Kosova ime, zemra ime....


    Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe jo duke pritur..…  3. #122
    VIP fv Avatari i Natta
    Antarėsuar nė
    Nov 2014
    Postime
    10,708
    Blog Entries
    5
    Forca e Rrespektit
    786
     

  4. #123
    KS - AL ethn. fv Avatari i Violetta
    Antarėsuar nė
    May 2011
    Postime
    6,363
    Forca e Rrespektit
    1470

    harro deshtimet e se kaluares // ....Provo perseri..........    Kur i kulturuari hesht nga edukata,

    Injoranti mendon se e la pa fjalė...

    I Love Kosovo: Kosova ime, zemra ime....


    Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe jo duke pritur..…  5. #124

  6. #125
    KS - AL ethn. fv Avatari i Violetta
    Antarėsuar nė
    May 2011
    Postime
    6,363
    Forca e Rrespektit
    1470

    Kur i kulturuari hesht nga edukata,

    Injoranti mendon se e la pa fjalė...

    I Love Kosovo: Kosova ime, zemra ime....


    Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe jo duke pritur..…Faqja 5 nga 5 I parėI parė 12345

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

  1. Pergjigje: 55
    Postimi i Fundit: 15-11-2014, 17:55
  2. Video falas - videoklipet me te reja - kenga magjike 2008 - video
    Nga Prishtina_20 ne forum Reklama tė Faqeve
    Pergjigje: 0
    Postimi i Fundit: 28-11-2008, 12:33

fv Leja e Postimit

  • Ju nuk mund te postoni tema te reja
  • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
  • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
  • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
  •