Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 2 nga 2 I parėI parė 12
Duke shikuar rezultatet 31 ne 38 nga 38
 1. #1
  Etnoshqiptar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  SHQIPERIA ETNIKE
  Postime
  8,358
  Forca e Rrespektit
  1013

  Cila pjesė e trupit tė femrės “i ndez” meshkujt?
  Nuk janė vidhet as gjoksi e gjitha qė i duan meshkujt t’i ketė femra. Barku, duart dhe ndonjė “zonė” pėr tė cilat as qė keni pasur idenė gjithashtu ndezin imagjinatėn e mashkullit.

  Barku
  Duke krahasuar tė dhėnat rreth pjesėve tė trupit qė tėrheqin mė sė shumti vėmendjen e meshkujve, ekspertėt janė pajtuar pėr njė gjė – e para qė i tėrheq ata, ėshtė padyshim stomaku. Rreth 33 pėr qind e meshkujve kanė potencuar stomakun si pjesėn mė tė preferuar..

  Vithet
  Si pjesa e dytė mė e preferuar, janė vithet me formė tė rrumbullakėt, ku pėr kėtė pjesė tė trupit tė femrės, janė pėrcaktuar 25 pėr qind e meshkujve.

  Shpina
  Meshkujt e duan shpinėn e bukur tė femrės, posaēėrisht kur pjesėtaret e gjinisė sė bukur ecin drejt dhe e kurojnė atė. Shpina e femrės ėshtė gracioze dhe te shumė meshkuj zgjojnė dėshirėn qė ta mbrojnė femrėn.

  Qafa
  Qafa e femrės ėshtė shumė mė e hollė dhe mė delikate sesa qafa e mashkullit, andaj pjesėtarėt e gjinisė mė tė fortė i tėrheq pikėrisht brishtėsia dhe delikatesa e saj.

  Duart
  Meshkujt i duan duart e bukura dhe delikate tė femrės, sepse u asocojnė prekjet dhe ****in.

  Shpatullat
  Pikėrisht si edhe qafa, edhe shpatullat e femrės janė simbol i feminitetit dhe i butėsisė. Kur janė tė brishta dhe delikate tek meshkujt zgjojnė dėshirėn qė ta mbrojnė dhe ta pėrkrahin partneren. Posaēėrisht “i ndez” kur janė lakuriq para tyre. /Telegrafi/
  KOMBI MBI TĖ GJITHA

  Njė ditė pa buzėqeshje, ėshtė ditė e humbur!

  Mos mė quani kosovar, sepse unė sė pari dhe gjithmonė jam SHQIPTAR qė rastėsisht jeton nė Kosovė

 2. #31
  VIP fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Marla
  Antarėsuar nė
  Apr 2012
  Postime
  12,313
  Forca e Rrespektit
  5763

  Titulli: Cila pjesė e trupit tė femrės “i ndez” meshkujt?

  Citim Origjinale Postuar nga LeVoyageur Shfaq Poten
  Kur them fundshpina e kam fjalen edhe per nje cik me poshte se fundshpina
  Ne fjalorin shqip shqip quhet prapanica ne zhargonin popullor quhet by*a. Mos u komplekso feel free ne te shprehur
  Keep your heels head, and standards high.

 3. #32
  RDM33 fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i LeVoyageur
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Vendodhja
  Me kembe te ngulura mire mbi......re :-)
  Postime
  7,157
  Forca e Rrespektit
  3318

  Titulli: Cila pjesė e trupit tė femrės “i ndez” meshkujt?

  Citim Origjinale Postuar nga Marla Shfaq Poten
  Ne fjalorin shqip shqip quhet prapanica ne zhargonin popullor quhet by*a. Mos u komplekso feel free ne te shprehur
  Jo se eksistohem, ekzekutohem, ekspandohem.....eksitohem desha me thane po e thashe ate fjale
  PS-E sheh qe me merret goja e me dridhen buzet dhe ...trupi kur e them ate fjale?
  I live 'cause... i love!
  What does not kill me makes me stronger!!!

 4. #33
  Moderatorė fv Avatari i Hartini
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  5,853
  Forca e Rrespektit
  2677

  Titulli: Cila pjesė e trupit tė femrės “i ndez” meshkujt?

  Citim Origjinale Postuar nga Marla Shfaq Poten
  Ne fjalorin shqip shqip quhet prapanica ne zhargonin popullor quhet by*a. Mos u komplekso feel free ne te shprehur
  hahahaha me vend sygjerimi !
   

 5. #34
  VIP fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Marla
  Antarėsuar nė
  Apr 2012
  Postime
  12,313
  Forca e Rrespektit
  5763

  Titulli: Cila pjesė e trupit tė femrės “i ndez” meshkujt?

  Citim Origjinale Postuar nga LeVoyageur Shfaq Poten
  Jo se eksistohem, ekzekutohem, ekspandohem.....eksitohem desha me thane po e thashe ate fjale
  PS-E sheh qe me merret goja e me dridhen buzet dhe ...trupi kur e them ate fjale?
  Mendo te shofesh gje tjeter ti .... te bie te fiket nga eksitejsheni hahahaa
  Keep your heels head, and standards high.

 6. #35
  Stay Wild Moon Child 🌚 fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Ultraviolet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Vendodhja
  Torino
  Mosha
  29
  Postime
  7,199
  Blog Entries
  29
  Forca e Rrespektit
  5699

  Titulli: Cila pjesė e trupit tė femrės “i ndez” meshkujt?


  ☆ Chaos is an angel who fell in love with a demon. ☆

 7. #36
  Anėtar i Nderuar fv
  Antarėsuar nė
  Feb 2010
  Postime
  4,504
  Forca e Rrespektit
  2881

  Titulli: Cila pjesė e trupit tė femrės “i ndez” meshkujt?

  Kam ndryshu... kshu me thane
  i kam kalu shijet e ndezezit pak me lart....

  " Cfare eshte nje mik ?... Eshte nje individ me te cilin keni guxim te jeni vetvetja..."

 8. #37
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,007
  Forca e Rrespektit
  905

  Prapanica
  Imagjino mua qe jam femer.
  Poo meshkujt!?
   

 9. #38
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,214
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Mendoj qe pjeset e femres duhet te jene ne nje harmoni te embel sensualiteti,qe te behen nje amortizator i ngrohte per mendjen e nje mashkulli.

Faqja 2 nga 2 I parėI parė 12

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. 8 marsi eshte pjese e zhvlersimit te femres.
  Nga Lauri ne forum Diskutime fetare dhe anti-fetare
  Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 08-03-2015, 22:05

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •