Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 4 nga 4 I parėI parė 1234
Duke shikuar rezultatet 91 ne 116 nga 116
 1. #1
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372

  Nje fraze per nje anetar.

  Duke qene se kemi tema mjaft, nje foto per nje antar, dhurate per x anetar,mendimet per xy anetar
  atehere pse te mos kemi dhe nje teme me ' nje fraze per nje anetar'
  E thjeshte fare, merrni nje fjali te X shkrimtari, autori, filozofi,apo edhe dic anonime dhe pershkruaje me ate fraze.

  Po e nis une , sapo pashe kete mu kujtua Yellow
  "Une eren e shoh.
  -Ashtu? Si?
  -E shoh ne njerez. Per shembull, tek ty, tani. Ke nje stuhi brenda teje, edhe pse dukesh e qete."

  -Pablo Neruda-.


  Kurse kete per kitren
  Luksi nuk mė ka tėrhequr asnjėherė. Unė pėlqej gjėrat e thjeshta; librat, tė qėndruarit vetėm ose me dikė qė mund tė mė kuptojė.

  Daphne du Maurier


  Pra e kuptuat si funksionon? Me fjalet e dikujte tjeter, pershkruani anetarin ne imagjinaten tuaj..se si eshte ai
  deshirat, situatat etj cf te deshironi

  XoXo
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 2. #91

  Titulli: Nje fraze per nje anetar.

  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  po kur them une egoiste ...jo thua ti !
  Vetem egoizem s'ka ne ate pershkrim!
  Ka Trust,
  Ka sqarim me cdokend dhe tolerance!
  Ka pastaj nje Bye te madhe kush s'e meriton!

  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 3. #92
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,657
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10

  Titulli: Nje fraze per nje anetar.

  Citim Origjinale Postuar nga Soulmind Shfaq Poten
  Vetem egoizem s'ka ne ate pershkrim!
  Ka Trust,
  Ka sqarim me cdokend dhe tolerance!
  Ka pastaj nje Bye te madhe kush s'e meriton!

  une e lexova, por tema thote Nje antar nje fraze....cilesoje dike tjeter, psh mua....por qe je egoiste se mohon dot
   

 4. #93
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,451
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322

  Titulli: Nje fraze per nje anetar.

  Monique - Kembengulese
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 5. #94

  Titulli: Nje fraze per nje anetar.

  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  une e lexova, por tema thote Nje antar nje fraze....cilesoje dike tjeter, psh mua....por qe je egoiste se mohon dot
  Haha,
  E drejte, Ama ku po njihen robt sot o Mon. Veten njohim tamam

  Gjthss momentalisht po m'vjen ndermend nje Thenie e Elizabeth Edwards, qe mendoj se te pershtatet shume me aq sa te njoh :
  She stood in the storm, & when the wind did not blow her away, she adjusted her sails.

  p.s. Se harrova sa per egoiste. Njerezit besojne ca duan vete,s'ka rendesi cfare mohon apo pohon
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 6. #95

  Titulli: Nje fraze per nje anetar.

  @Monique

  Po lexoja temen tani e te gjitha postet ketu, dhe cuditerisht hasa ne nje kuote qe ta paskam dedikuar qe ne 2015. Dhe shiko cila eshte, hahaha... oh man!

  Citim Origjinale Postuar nga Soulmind Shfaq Poten
  Monique
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 7. #96
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,972
  Forca e Rrespektit
  904

  Titulli: Nje fraze per nje anetar.

  "Mos u deshpero nese njerezit ste pelqejn ashtu sic je.
  Ata duan te jen si ty,por nuk munden"
  #Jetesa per ty
   

 8. #97
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,657
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10

  Titulli: Nje fraze per nje anetar.

  Citim Origjinale Postuar nga Soulmind Shfaq Poten
  @Monique

  Po lexoja temen tani e te gjitha postet ketu, dhe cuditerisht hasa ne nje kuote qe ta paskam dedikuar qe ne 2015. Dhe shiko cila eshte, hahaha... oh man!
  Tani kjo tregon konsistencen time ....mu si mase xhelatinore e pandryshueshme ...
  Big up per mu meqe jam ajo qe kam qene
  Thx soul....
   

 9. #98
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,451
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322

  Titulli: Nje fraze per nje anetar.

  Nicke

  Sa mė tepėr qė njihemi me libra, aq mė i vogėl bėhet rrethi i njerėzve me tė cilėt dėshirojmė tė rrimė.
  Fojerbahu
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 10. #99
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,633
  Forca e Rrespektit
  2297
  Aragon

  You are slower, then a turtle ..
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 11. #100
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,633
  Forca e Rrespektit
  2297


  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 12. #101
  >> KS- AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,506
  Forca e Rrespektit
  1514

  Talenti ben te munduren,
  Gjeniu ben te duhuren...

  Jetmira motrushe  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 13. #102
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,972
  Forca e Rrespektit
  904
  Citim Origjinale Postuar nga Jetesa Shfaq Poten

  Talenti ben te munduren,
  Gjeniu ben te duhuren...

  Jetmira motrushe  Te pershendes e dashur
   

 14. #103
  >> KS- AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,506
  Forca e Rrespektit
  1514
  Citim Origjinale Postuar nga Jetmira Shfaq Poten

  Te pershendes e dashur

  E dashura zemermoter e imja


  tani mi ke ber dy fraza, nje qe te buron nga zemra e tjetra foto shprehjesh.

  Ne te fundit te siguroj qe: Lotet e mi nuk rrjedhin per fjale mbeturinash, per shkak se mbeturinat rregullisht i drejtoj ne shportė.


  Te perqafoj shum zemra ime....Jetmira

  Faleminderit qe je person i mirė si gjitheherė....
  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 15. #104
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,972
  Forca e Rrespektit
  904
  Citim Origjinale Postuar nga Jetesa Shfaq Poten

  E dashura zemermoter e imja


  tani mi ke ber dy fraza, nje qe te buron nga zemra e tjetra foto shprehjesh.

  Ne te fundit te siguroj qe: Lotet e mi nuk rrjedhin per fjale mbeturinash, per shkak se mbeturinat rregullisht i drejtoj ne shportė.


  Te perqafoj shum zemra ime....Jetmira

  Faleminderit qe je person i mirė si gjitheherė....
  Faleminderit xhan
  Te pershendes ....
   

 16. #105
  >> KS- AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,506
  Forca e Rrespektit
  1514

  Shume njerez jane te edukuar te mos flasin shum, por disa as qe e kan mendjen te zgjasin shum me kryethatet. Pra, njeriu perher mbetet kompjuteri me i mir...-Zana1

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 17. #106
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i frozen
  Antarėsuar nė
  Jan 2018
  Vendodhja
  Tirane
  Mosha
  24
  Postime
  430
  Forca e Rrespektit
  166
  Nevertiti o Princes Dajana
   

 18. #107
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,972
  Forca e Rrespektit
  904
  Ne kte jet nuk ke ardhur per tu gjykuar,
  nuk ke ardhur per tu ber lodra askujt.
  Ne kte jet nuk esht e leht te jesh vetvetja,
  por,ti mos u bej kopja askujt.
  Jeto ashtu sic ke deshir,
  jeto e qet e dashur .
   

 19. #108
  ◕‿◕ fv Avatari i Hope
  Antarėsuar nė
  Mar 2018
  Postime
  671
  Forca e Rrespektit
  197
  Cdo njeri e ka nje kuceder ne shtepi
   

 20. #109
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,631
  Forca e Rrespektit
  615
  shto dhe okthapodhat me makaronadha jashte or tai dhe plotesohet shprehja....
   

 21. #110
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,972
  Forca e Rrespektit
  904
  Citim Origjinale Postuar nga Hope Shfaq Poten
  Cdo njeri e ka nje kuceder ne shtepi
  Me mir kuceder sesa sorr .
  Mos e merr personale .
   

 22. #111
  ◕‿◕ fv Avatari i Hope
  Antarėsuar nė
  Mar 2018
  Postime
  671
  Forca e Rrespektit
  197
  Citim Origjinale Postuar nga Natta Shfaq Poten
  Me mir kuceder sesa sorr .
  Mos e merr personale .
  Aspak personale, sepse se di ca do te thuash me sorr.... cfare perfytyron nje njeri "sorr" per ty
  Nderkohe qe nje njeri "kuceder" per mua eshte dikush me karakter me te forte, qe mbaron pune.
   

 23. #112
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,972
  Forca e Rrespektit
  904
  Nese njerezit do teshihnin veten para se te gjykonin te tjeret,me siguri jeta do te ishte parajse.
   

 24. #113
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,633
  Forca e Rrespektit
  2297
  Postimi #105 :

  C'do pesim eshte mesim
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 25. #114
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i milva
  Antarėsuar nė
  Oct 2009
  Vendodhja
  Ku kendohen seranatat..
  Postime
  736
  Forca e Rrespektit
  54
  Zana1 ,zana e maleve!
   

 26. #115
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i lovely
  Antarėsuar nė
  Nov 2013
  Vendodhja
  GENOVA
  Mosha
  34
  Postime
  229
  Forca e Rrespektit
  226
  per shihanyy
  ajo qe e eger e papushtueshme thjesht miss xhungla...ramiz lika
  mos e merrni per dobesi heshtjen time se nese une flas ,ju nk do te mund t'a perballoni

 27. #116
  c'teme, c'kohe ....

  Meqe erdha..
  Lost
  The silent one are the most observant one. The less you speak, the smarter you look, apo eshte the smmarter u are , the less you speak shprehja.. :p

  Nevi

  She was drunk in vibes of every daylife....
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

Faqja 4 nga 4 I parėI parė 1234

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •