android
Faqja 11 nga 11 I parėI parė ... 234567891011
Duke shikuar rezultatet 301 ne 314 nga 314
 1. #1
  Marakli Krapit

  User Info Menu

  Video nga Facebook

  (Æ`*•.ø♥La Ilahe Ilallah Muhammeden ReesulAllah ♥ø.•*“Æ)
  Mendume se barku mbushet,
  Me mish e makarona,
  Kjo ishte lumtunia.!
  Dikur, andrrave tona...

 2. #301
  Alis Volat Propriis

  User Info Menu

  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath

 3. #302
  VIP

  User Info Menu  Dashuria..eshte ura midis jush dhe pjeses tjeter.!
   

 4. #303
  VIP

  User Info Menu

   

 5. #304
  VIP

  User Info Menu  Po c'tu desh ty mo i uruar
   

 6. #305
  Kohe & Stine

  User Info Menu

   

 7. #306
  Kohe & Stine

  User Info Menu

   

 8. #307
  Moderatorė

  User Info Menu

   

 9. #308
  Kohe & Stine

  User Info Menu

  C"dashuriii...


   

 10. #309
  Moderatorė

  User Info Menu

   

 11. #310
  VIP

  User Info Menu

  Kur nje gje duhet te ndodhe, ndodh! Frika nuk e ndryshon rrjedhen e jetes...Ajo nuk e pengon fatin e njerezve, por i zhvesh ata nga dinjiteti i nevojshem per ta perballuar ate..!!

 12. #311
  C'est la vie.

  User Info Menu
  Une jam nga Lushnja.
  Hajde Vloraaa
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 13. #312
  Moderatorė

  User Info Menu

   

 14. #313
  C'est la vie.

  User Info Menu  Te rroft range rover.
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 15. #314
  Moderatorė

  User Info Menu

   

Faqja 11 nga 11 I parėI parė ... 234567891011

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Pergjigje: 55
  Postimi i Fundit: 15-11-2014, 17:55
 2. E fut gjarpėrin nga hunda, e nxjerr nga goja (VIDEO)
  Nga Snow Hristina ne forum Portali i forumit
  Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 15-03-2012, 08:46
 3. Facebook, tani komunikim dhe me video
  Nga eGo0sTyle ne forum Informatikė
  Pergjigje: 38
  Postimi i Fundit: 08-07-2011, 11:22

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •