Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 18 nga 18 I parėI parė ... 89101112131415161718
Duke shikuar rezultatet 511 ne 531 nga 531

Teme: KiSs..

 1. #1
  βeℓℓe ā๓e fv Avatari i Love
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Vendodhja
  A jamais ą toi.. A jamais ą moi.. A jamais ą nous..!!
  Postime
  8,597
  Blog Entries
  26
  Forca e Rrespektit
  5059

  KiSs..

  Nė kėtė temė mund tė dhuroni puthje pa fund me njėri-tjetrin.. sigurisht pa u mbytur ..

  Puthje sa mė tė ėmbla nė vazhdim..

  .. Ju puth tė gjithėve ..
  .................................................. .................................................. ...................... ღƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒღ The greatest show after the BigBang.... you, i & our baby ღƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒღ

 2. #511
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,070
  Forca e Rrespektit
  530
  Citim Origjinale Postuar nga frozen Shfaq Poten
  rendesi ka te kthehesh ne mbremje ne shtepi
  he pra …. po kujt I thua… Marrin vesh keto qe nuk duan te me share me njeri…
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 3. #512
  ◕‿◕ fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Hope
  Antarėsuar nė
  Mar 2018
  Postime
  587
  Forca e Rrespektit
  197
  Kiss shokun Henver dhe drejtuesen Nevertit
   

 4. #513
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  40,250
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11799
  Citim Origjinale Postuar nga Hope Shfaq Poten
  Kiss shokun Henver dhe drejtuesen Nevertit
  hahahahahaha, :* :*
   

 5. #514
  >> AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,346
  Forca e Rrespektit
  1514
  KIss per Jetmira se oo te kam shum-shum xhan ooo motrushja ime……..  /mfal se jam humb, kisha ngarkesa./

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 6. #515
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,326
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Citim Origjinale Postuar nga Violetta Shfaq Poten
  KIss per Jetmira se oo te kam shum-shum xhan ooo motrushja ime……..  /mfal se jam humb, kisha ngarkesa./
  A je shkarku violete?

  Kith e ki 😉
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 7. #516
  >> AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,346
  Forca e Rrespektit
  1514
  Citim Origjinale Postuar nga kitrra 123 Shfaq Poten
  A je shkarku violete?

  Kith e ki 😉
  Faleminderit per pyetje…. siq shihet veq jan shtu ngarkimet… porse mir mir, po shkon bukur.

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 8. #517
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  8,873
  Forca e Rrespektit
  5068
  nje pershendetje per abisin!
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 9. #518
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,326
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Kiss Angelicen qe me mungon shume. 😙
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 10. #519
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,070
  Forca e Rrespektit
  530
  Monin ne kerthize…
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 11. #520
  Administrator fv
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  31,422
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  Monin ne kerthize…
  se kam vu akoma piercing....kur ta vej versulu
   

 12. #521
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,070
  Forca e Rrespektit
  530
  Akome ske ik apo u ktheve nga postimi… ik se nderrova menje meqe erdh Nevi..
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 13. #522
  Administrator fv
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  31,422
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  Akome ske ik apo u ktheve nga postimi… ik se nderrova menje meqe erdh Nevi..
  Une jam e virgjer , po e ruaj per martese...kshuqe vazhdo me neven
   

 14. #523
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,070
  Forca e Rrespektit
  530
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Une jam e virgjer , po e ruaj per martese...kshuqe vazhdo me neven
  E mire uroj mos kesh vesh breke hekuri deri atehere…
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 15. #524
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  40,250
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11799
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  se kam vu akoma piercing....kur ta vej versulu
  haahhahahahahahaha.

  Po e shikon ,sapo erdhe nga Griiqiiaaa takkkk,ma more.
   

 16. #525
  Administrator fv
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  31,422
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  E mire uroj mos kesh vesh breke hekuri deri atehere…
  Dhe celsin e kam hedhur ne thellesite e egjeut....gjerbu e gjeji
   

 17. #526
  Administrator fv
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  31,422
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  haahhahahahahahaha.

  Po e shikon ,sapo erdhe nga Griiqiiaaa takkkk,ma more.
  Une vetem ta kam lene kur kam dashur, se per te marre skam ci marre e ti....
  A ka ngel gjo per ti marre ketij une?
   

 18. #527
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,070
  Forca e Rrespektit
  530
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Dhe celsin e kam hedhur ne thellesite e egjeut....gjerbu e gjeji
  ec se te hapim me matrapik…
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 19. #528
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  40,250
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11799
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Une vetem ta kam lene kur kam dashur, se per te marre skam ci marre e ti....
  A ka ngel gjo per ti marre ketij une?
  Po mi tull si peshk e ke gati,se skam prek gje ne te, hahahahahahahahaha
   

 20. #529
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,070
  Forca e Rrespektit
  530
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Dhe celsin e kam hedhur ne thellesite e egjeut....gjerbu e gjeji
  E me mja…
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 21. #530
  Administrator fv
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  31,422
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Po mi tull si peshk e ke gati,se skam prek gje ne te, hahahahahahahahaha
  Me duar te pastra ti eee
   

 22. #531
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  40,250
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11799
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Me duar te pastra ti eee
  Ashtu kryhen krimet me duar te pasterta. ahahahhahahahaha
   

Faqja 18 nga 18 I parėI parė ... 89101112131415161718

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. "Kiss, kiss o shpiert"
  Nga Vvetoni ne forum Diskutime shoqėrore
  Pergjigje: 12
  Postimi i Fundit: 21-12-2014, 15:49

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •