Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 24 nga 24 I parėI parė ... 1415161718192021222324
Duke shikuar rezultatet 691 ne 714 nga 714
 1. #1
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Snow Hristina
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  ne djall ska cte te duhet ty
  Mosha
  31
  Postime
  3,721
  Forca e Rrespektit
  214

  Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

  ketu jepni apelin sa here dilni ose vini ne forumi pra mbrema nga mu klm ne vashdim
  :lekund: Ndonjėherė njerėzit nuk duan tė dėgjojnė tė vėrtetėn,
  sepse ata nuk duan qe iluzionet e tyre tė shkatėrrohen.
  :lekund:

 2. #691
  Larguar fv
  Antarėsuar nė
  Jan 2018
  Postime
  536
  Forca e Rrespektit
  269
  Miremengjesi.....
   

 3. #692
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  36,005
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11846
  Naten e mire all!

   

 4. #693
  KS - AL ethn. fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  6,363
  Forca e Rrespektit
  1470

  Naten e mir, mirembetshi....  sweet-dreams-.jpg

  Kur i kulturuari hesht nga edukata,

  Injoranti mendon se e la pa fjalė...

  I Love Kosovo: Kosova ime, zemra ime....


  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe jo duke pritur..… 5. #694
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  4,595
  Forca e Rrespektit
  393
  Hajde mirupau se na lodhet tani...
   

 6. #695
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i CliveOwen
  Antarėsuar nė
  Dec 2016
  Postime
  235
  Forca e Rrespektit
  397
  Pershendetje jo te gjitheve
   

 7. #696
  Drenica Heroic fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Drenicė
  Mosha
  25
  Postime
  387
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  10
  ^_^ Erdha +10 karaktere u dashkan
  -K|nG

  Liber i vjeter me shume fleta ku n`cdo flete shkruhet vetem e verteta

 8. #697
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  8,286
  Forca e Rrespektit
  4563
  Persehndetje per te gjithe.

  Speciale per Nickkk e Did !
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 9. #698
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Desert^Haze
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  287
  Forca e Rrespektit
  120
  Morning njerez te paudhe te perendise!
   

 10. #699
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Desert^Haze
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  287
  Forca e Rrespektit
  120
  Mirmengjesi!
   

 11. #700
  KS - AL ethn. fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  6,363
  Forca e Rrespektit
  1470

  Pershendetje....  saturday-night.jpg

  Kur i kulturuari hesht nga edukata,

  Injoranti mendon se e la pa fjalė...

  I Love Kosovo: Kosova ime, zemra ime....


  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe jo duke pritur..… 12. #701
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Desert^Haze
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  287
  Forca e Rrespektit
  120
  Morning njerez te mire!
   

 13. #702
  KS - AL ethn. fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  6,363
  Forca e Rrespektit
  1470
  Kalofshi bukur vazhdim.........

  tė diele tė bukur & Javė te re te bukur.....


  Best wishes for a brilliant week ahead..jpg

  Kur i kulturuari hesht nga edukata,

  Injoranti mendon se e la pa fjalė...

  I Love Kosovo: Kosova ime, zemra ime....


  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe jo duke pritur..… 14. #703
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i CliveOwen
  Antarėsuar nė
  Dec 2016
  Postime
  235
  Forca e Rrespektit
  397
  Pershendetje forumi virtual.
   

 15. #704
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Desert^Haze
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  287
  Forca e Rrespektit
  120
  Mirmengjesi!
   

 16. #705
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i frozen
  Antarėsuar nė
  Jan 2018
  Vendodhja
  Tirane
  Mosha
  23
  Postime
  109
  Forca e Rrespektit
  14
  miremengjesi
   

 17. #706
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  36,005
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11846
  Naten e mire,andrra te amla.
  Drite e begati qofte gjumi juaj,all njerez te mire te perendise.:p
  Nighttt all!!!
   

 18. #707
  VIP fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  10,702
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  786
  Mirmgjes e kalofshi nje dit te bukur
   

 19. #708
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Desert^Haze
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  287
  Forca e Rrespektit
  120
  Morning!......
   

 20. #709
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Desert^Haze
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  287
  Forca e Rrespektit
  120
  Mirmengjesi.....
   

 21. #710
  KS - AL ethn. fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  6,363
  Forca e Rrespektit
  1470

  good night....... mirembetshi

  Kur i kulturuari hesht nga edukata,

  Injoranti mendon se e la pa fjalė...

  I Love Kosovo: Kosova ime, zemra ime....


  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe jo duke pritur..… 22. #711
  KS - AL ethn. fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  6,363
  Forca e Rrespektit
  1470

  mirė mengjesi....

  Kur i kulturuari hesht nga edukata,

  Injoranti mendon se e la pa fjalė...

  I Love Kosovo: Kosova ime, zemra ime....


  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe jo duke pritur..… 23. #712
  VIP fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  10,702
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  786
  Mirmgjes miq & armiq
  Kalofshi fundjavė tė kėndshme .
   

 24. #713
  KS - AL ethn. fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  6,363
  Forca e Rrespektit
  1470

  Pershendetje......  happy-sunday.jpg

  Kur i kulturuari hesht nga edukata,

  Injoranti mendon se e la pa fjalė...

  I Love Kosovo: Kosova ime, zemra ime....


  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe jo duke pritur..… 25. #714
  KS - AL ethn. fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  6,363
  Forca e Rrespektit
  1470

  mirembetshi...... Jave te re te bukur....


  703905227f10d06f6b.jpg

  Kur i kulturuari hesht nga edukata,

  Injoranti mendon se e la pa fjalė...

  I Love Kosovo: Kosova ime, zemra ime....


  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe jo duke pritur..…Faqja 24 nga 24 I parėI parė ... 1415161718192021222324

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •