android
Faqja 25 nga 25 I parėI parė ... 1516171819202122232425
Duke shikuar rezultatet 721 ne 729 nga 729
 1. #1
  Anėtar i Nderuar

  User Info Menu

  Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

  ketu jepni apelin sa here dilni ose vini ne forumi pra mbrema nga mu klm ne vashdim
  :lekund: Ndonjėherė njerėzit nuk duan tė dėgjojnė tė vėrtetėn,
  sepse ata nuk duan qe iluzionet e tyre tė shkatėrrohen.
  :lekund:

 2. #721
  Kohe & Stine

  User Info Menu

  Morning pipllaa!!
   

 3. #722
  Anėtar i Nderuar

  User Info Menu

  Si jeni ?
  " Cfare eshte nje mik ?... Eshte nje individ me te cilin keni guxim te jeni vetvetja..."

 4. #723
  Moderatorė

  User Info Menu

  Citim Origjinale Postuar nga Dying_Poet Shfaq Poten
  Si jeni ?
  Hello,hello
   

 5. #724
  Kohe & Stine

  User Info Menu

  Morningg...

   

 6. #725
  Moderatorė

  User Info Menu

  ************
  Attached Images Attached Images
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 7. #726
  Moderatorė

  User Info Menu

  Mirmgjes,o gjumashet e forumit
  Kalofshi nje dit te embel sot
   

 8. #727
  plak gjufurrak

  User Info Menu

  o mekatare

  natta e neve me kete perqafim po ike

  leni deren hapur, mos e mbyllni
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 9. #728
  Kohe & Stine

  User Info Menu

  Citim Origjinale Postuar nga kitrra 123 Shfaq Poten
  o mekatare

  natta e neve me kete perqafim po ike

  leni deren hapur, mos e mbyllni
  Plak i dhe jete sot ktej forumit!
  Ke mungu gjate uroj te lexojme per dite ketej.
  Pac nej pasdite te mbushur me qetesi e relaks!!
   

 10. #729
  Kohe & Stine

  User Info Menu

  Gjesi!!

   

Faqja 25 nga 25 I parėI parė ... 1516171819202122232425

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi
  Nga Snow Hristina ne forum Arkiva
  Pergjigje: 2536
  Postimi i Fundit: 23-09-2016, 13:42

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •