Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 26 nga 26 I parėI parė ... 1617181920212223242526
Duke shikuar rezultatet 751 ne 766 nga 766
 1. #1
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Snow Hristina
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  ne djall ska cte te duhet ty
  Mosha
  31
  Postime
  3,721
  Forca e Rrespektit
  202

  Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

  ketu jepni apelin sa here dilni ose vini ne forumi pra mbrema nga mu klm ne vashdim
  :lekund: Ndonjėherė njerėzit nuk duan tė dėgjojnė tė vėrtetėn,
  sepse ata nuk duan qe iluzionet e tyre tė shkatėrrohen.
  :lekund:

 2. #751
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Mosha
  23
  Postime
  11,560
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  806
   

 3. #752
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  37,892
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11642
   

 4. #753
  Anėtar i Nderuar fv
  Antarėsuar nė
  Feb 2010
  Postime
  4,496
  Forca e Rrespektit
  2881
  Mirmengjesi !
  " Cfare eshte nje mik ?... Eshte nje individ me te cilin keni guxim te jeni vetvetja..."

 5. #754
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  8,881
  Forca e Rrespektit
  4519
  Miremengjesi gjumasha,dembela,plazhista,pushues,qejflinj njerez
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 6. #755
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i CliveOwen
  Antarėsuar nė
  Dec 2016
  Postime
  244
  Forca e Rrespektit
  397
  Pershedetje te gjitheve, shpresoj qe po kaloni mire dhe po perjetoni momente te mira ne jet.
   

 7. #756
  >> << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  6,836
  Forca e Rrespektit
  1438

  mirmbetshi…….. GOOD night....
  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu,
  nuk tė meriton as ashtu.

  Mua nuk mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  por fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq.  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 8. #757
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  37,892
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11642
  Mjesi!!


   

 9. #758
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  8,881
  Forca e Rrespektit
  4519
  Miremengjesi!
  Attached Images Attached Images
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 10. #759
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Mosha
  23
  Postime
  11,560
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  806
  Mirmgjesi,e kalofshi nje dit te qet.
   

 11. #760
  >> << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  6,836
  Forca e Rrespektit
  1438

  te shtune te bukur vazhdim....


  mirmbetshi.
  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu,
  nuk tė meriton as ashtu.

  Mua nuk mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  por fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq.  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 12. #761
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Mosha
  23
  Postime
  11,560
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  806
  Pershendetje .
   

 13. #762
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  5,018
  Forca e Rrespektit
  499
  Ika nashti meqe ska njeri... nje perqafim femrave te bukura fizikisht e menderisht... e cunave nje birre nga une me leket e tyre...
   

 14. #763
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i CliveOwen
  Antarėsuar nė
  Dec 2016
  Postime
  244
  Forca e Rrespektit
  397
  Citim Origjinale Postuar nga Natta Shfaq Poten
  Pershendetje .
  Pershendetje Zare, ckemi
  Heren e fundit u redaktua nga CliveOwen; 16 Ore me Pare ne 04:32.
   

 15. #764
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Mosha
  23
  Postime
  11,560
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  806
  Citim Origjinale Postuar nga CliveOwen Shfaq Poten
  Pershendetje Zare, ckemi
  un fola i her.
  Nqs.ke ardh me u grric,grricu andej nga je msu.
   

 16. #765
  >> << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  6,836
  Forca e Rrespektit
  1438

  te diele te bukur vazhdim………..

  mirmbetshi.


  shetitje natyre.jpg
  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu,
  nuk tė meriton as ashtu.

  Mua nuk mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  por fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq.  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 17. #766
  Miredita te gjitheve, dhe pushime sa me te mbara...
   

Faqja 26 nga 26 I parėI parė ... 1617181920212223242526

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi
  Nga Snow Hristina ne forum Arkiva
  Pergjigje: 2536
  Postimi i Fundit: 23-09-2016, 13:42

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •