Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 28 nga 28 I parėI parė ... 1819202122232425262728
Duke shikuar rezultatet 811 ne 827 nga 827
 1. #1
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Snow Hristina
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  ne djall ska cte te duhet ty
  Mosha
  32
  Postime
  3,722
  Forca e Rrespektit
  203

  Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

  ketu jepni apelin sa here dilni ose vini ne forumi pra mbrema nga mu klm ne vashdim
  :lekund: Ndonjėherė njerėzit nuk duan tė dėgjojnė tė vėrtetėn,
  sepse ata nuk duan qe iluzionet e tyre tė shkatėrrohen.
  :lekund:

 2. #811
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,113
  Forca e Rrespektit
  530
  Citim Origjinale Postuar nga xemla Shfaq Poten
  pershendetje te gjithve
  Mire se erdhe xemla.

  Po mos perto shkruaj e cik me shume.. Kush je nga je pse je… etj etj
  Ah po e nr tel per emergency contact...
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 3. #812
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  8,875
  Forca e Rrespektit
  5068
  une lexova ne "mure" mire se erdge xemla... bo thash zura drejtorin me nje xemel, u zhgenjeva pakez qe sishte ashtu por ty xemle te uroj mire se ardhjen dhe me pelqej shume nick qe ke zgjedhur .. jep idene e nje vajze perkedhelese dhe lozonjare.. ishte i nevojshem nje nick i tille..
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 4. #813
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  8,875
  Forca e Rrespektit
  5068
  Citim Origjinale Postuar nga milva Shfaq Poten
  Pershendetje per te gjithe!
  pershendetje Milva mire se ke ardhur e kalofsh sa me bukur ne kete forum..
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 5. #814
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  8,875
  Forca e Rrespektit
  5068
  te dashur miq te forumit ju pershendes te gjitheve ne pergjithesi e secilin ne vecanti, ju uroj mbrembje te bukur e biseda te kendeshme ne kete oaze ku shume here eshte burim njohurishe e disa here edhe te ben te shikosh shkretetiren e mjafton shume pak nga ne per ta mbajtur kete gjelberim si nje kend te qete e si nje kalim kohe te shendoshe duke pare portalet e tjera..
  Heren e fundit u redaktua nga jana80; 29-10-2018 ne 20:20.
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 6. #815
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i milva
  Antarėsuar nė
  Oct 2009
  Vendodhja
  Ku kendohen seranatat..
  Postime
  619
  Forca e Rrespektit
  54
  Citim Origjinale Postuar nga jana80 Shfaq Poten
  pershendetje Milva mire se ke ardhur e kalofsh sa me bukur ne kete forum..
  Jam e vjeter Jana ne kete forum...te pershendes!
   

 7. #816
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  8,875
  Forca e Rrespektit
  5068
  Citim Origjinale Postuar nga milva Shfaq Poten
  Jam e vjeter Jana ne kete forum...te pershendes!
  mire se erdhe e re per mua te ju njoh... kenaqesi te njoh ato qe kan themeluar kete vater...
  uroj te kemi mundesi bisedimi..
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 8. #817
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i milva
  Antarėsuar nė
  Oct 2009
  Vendodhja
  Ku kendohen seranatat..
  Postime
  619
  Forca e Rrespektit
  54
  Pse jo? Per super moderatoret respekt!
   

 9. #818
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,326
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Miremengjes shefa e punetor 😉
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 10. #819
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  8,875
  Forca e Rrespektit
  5068
  Citim Origjinale Postuar nga kitrra 123 Shfaq Poten
  Miremengjes shefa e punetor ��
  m.mengjesi do vish te pime nje kafe e te bejme dy llafe?
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 11. #820
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,326
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Citim Origjinale Postuar nga jana80 Shfaq Poten
  m.mengjesi do vish te pime nje kafe e te bejme dy llafe?
  Andej nga kafja apo ketej

  Po lusim Monen na bene se i bene me kajmak dreqja
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 12. #821
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  8,875
  Forca e Rrespektit
  5068
  Citim Origjinale Postuar nga kitrra 123 Shfaq Poten
  Andej nga kafja apo ketej

  Po lusim Monen na bene se i bene me kajmak dreqja
  per ku te jete me komide mony..
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 13. #822
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i frozen
  Antarėsuar nė
  Jan 2018
  Vendodhja
  Tirane
  Mosha
  24
  Postime
  334
  Forca e Rrespektit
  165
  Naten te gjitheve
   

 14. #823
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  8,875
  Forca e Rrespektit
  5068
  notte ......
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 15. #824
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,326
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Miremengjes shefa, klase punetore e anonim 😀
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 16. #825
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,348
  Forca e Rrespektit
  4530
  Miremengjesi te gjithe!
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 17. #826
  Lugdunum fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Delirium
  Antarėsuar nė
  Aug 2013
  Vendodhja
  Luganville
  Postime
  4,633
  Forca e Rrespektit
  1402
  Mirdita
  Les petits ruisseaux font les grandes rivičres.

 18. #827
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i frozen
  Antarėsuar nė
  Jan 2018
  Vendodhja
  Tirane
  Mosha
  24
  Postime
  334
  Forca e Rrespektit
  165
  Mbrema..........................
   

Faqja 28 nga 28 I parėI parė ... 1819202122232425262728

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 2 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 2 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi
  Nga Snow Hristina ne forum Arkiva
  Pergjigje: 2536
  Postimi i Fundit: 23-09-2016, 14:42

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •